Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Ok tipovacu da se zavrsi ovo luda liga nekako.


    Što se tiče NBA Sport lige, tu možeš da odustaneš što se mene tiče.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post


      Što se tiče NBA Sport lige, tu možeš da odustaneš što se mene tiče.
      Znaci za dva kola netipovanja padoh sa 4 na 8 jbt i sad borba bar za 7 mesto ili na tebe u prvom kolu i gost do kraja ako idem na titulu ccc

      Comment


      • Originally posted by PRINCIP View Post
        Strasno ...To Justicija je bilo napisano u iskljucivo saljivom kontekstu jer si prethodno kolo isterivala neku svoju pravdu, a u narednom nisi reagovala na nepravdu. I pored Justicije je pisalo i Justicijan i na kraju je stavljen smajli. A po tvojoj prethodnoj i ovoj sada reakciji ispada kao da sam te oslovio imenom neke starlete npr. pa si ti morala kao zensko da reagujes na tu neprijatnost i bezobrazluk. Jos je samo nedostajao i kronos da te zastiti od mene bezobraznika..

        I necu vise da postavljam parove posto sam sklon da otimam poene jer se Fiksni i ja borimo za prvo mesto koje donosi nagradu u vidu stana u Beogradu, zogera i teglice za ajvar.
        Postavljaš i sutra parove, mani se neozbiljnosti Ako ne budeš htio prebaci nekome ako imaš parove pa neka objavi.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Postavljaš i sutra parove, mani se neozbiljnosti Ako ne budeš htio prebaci nekome ako imaš parove pa neka objavi.
          Ako ne okaci on ja cu,svakako ce neko od nas ne treba nam vise ludnice bar se nadam

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Haha....imenom neke starlete... ahahahahahah

            Kao zensko u smislu ..zene ne cute, lajavije.. mada od tebe nije nijedna sigurno



            tt
            Veruj mi da ima
            Originally posted by notorious View Post
            Postavljaš i sutra parove, mani se neozbiljnosti Ako ne budeš htio prebaci nekome ako imaš parove pa neka objavi.
            Nemam buduce parove. Svaki postavljeni par je bio rezultat trenutne inspiracije i nadahnuca . Siguran sam da ce Fiksni uspesno obavljati taj posao , ipak je njemu kombinatorika omiljena oblast u matematici

            Comment


            • Originally posted by Zarkov View Post
              Pa vi napadate i rekord Crveno belih (21 poen)

              To mogu samo da sanjaju...To samo Madrid i ja možemo
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • kako nas ukenja Kvaresma u 94 njima za tocan rezultat nama da izbije 4 boda

                Comment


                • Pa kud tako rano sub pola 2 ..bem ti postavku parova...

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Pa kud tako rano sub pola 2 ..bem ti postavku parova...
                    To je da manje piješ petkom

                    Pošto nam slijedi poslednje kolo i iza toga PO, da kombinujemo Evropu i vikend i neka traje kolo po 5 dana? Ovo je da nam jače utakmice odlučuju, a ne neki dueli u sredini tabele itd. Nekome je dosta bolje išlo za vikend, a nekome Ut-Čet, zato je možda najpoštenije kombinacija Napišite ovde jeste li za ili protiv.

                    Comment


                    • Meni i limunu je svejedno, otkada je upao dominiramo, pa zaista nije bitno, imali smo najvise i za vikend i za radne dane. fullconTrol gazi ga play offu.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • može Noto
                        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                        До поновног сусрета, твој Швабо

                        mala H2H 2018/19
                        suicide
                        2019
                        velika H2H 2019/20

                        Comment


                        • Moze,nego kome se salju tipovi samo,jer meni posto kacim parove ili kako vec?

                          Comment


                          • Svakako nam treba neko ko ne ucestvuje trenutno u igri. Zola.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Svakako nam treba neko ko ne ucestvuje trenutno u igri. Zola.
                              Svakako mozemo svi i okaciti u minut pred pocetak prvog meca ,evo ja nase tipove kacim tad,a vi se medjusobno dogovarajte...

                              U svakom slucaju lep rezultat u Moskvi danas
                              Last edited by 61563; 04-03-18, 15:28.

                              Comment


                              • Moze i tako.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X