Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napravimo drugi najbolji rezultat u kolu - i opet izgubimo jer se "igrom slucaja" sastanemo sa ekipom koja je napravila najbolji rezultat u kolu ... bla.
    Nemojte vise molim vas da ovako kasno izbacujete parove - prosto da mi ne dajete povoda za ovakve spekulacije, ne samo meni nego svima.
    Da ne postoji ni najmanji crv sumnje u regularnost.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Dobar duel Notare i Šandu
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Trebalo je poništiti bar prvu utakmicu, ali ne bi bilo pošteno da zbog principijelne aljkavosti ispaštaju ostali. Ostaje nada da će se parovi za dato kolo postavljati neposredno pred početak prve utakmice ili nećemo ni igrati.
        Postavljene su utakmice za naredno kolo.

        Comment


        • Mirno spavaj Nato, bice postavljeni u 20:45

          Comment


          • Mnogo mi je lakše kad obećaš uz tu Grobarku

            Comment


            • Jbt bas niko ne veruje u CFC sem mog partnera i mene,stavise vecina zveknula laganu 2

              Comment


              • Nista ne brini, spremio sam ti jedan lep avatar.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • 2 meseca bese sve ok

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Jbt bas niko ne veruje u CFC sem mog partnera i mene,stavise vecina zveknula laganu 2
                    Ja sam se vec pokajao kada sam video postavu Celzija

                    Hajde tipujte tarantule, pa da stavljam parove
                    Last edited by Lion; 20-02-18, 19:30.

                    Comment


                    • Laganica dobra je postava,nema Kejhila tu je Alonso..jeste bez klasicnog spica,al opet sa 2 ofanizvca za razliku od cele sezone

                      Comment


                      • A danas vidim svi branioci pravde cute,sve ok ,nikom nista ne smeta hahaha...ccccc

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          A danas vidim svi branioci pravde cute,sve ok ,nikom nista ne smeta hahaha...ccccc
                          Na sta mislis?

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            A danas vidim svi branioci pravde cute,sve ok ,nikom nista ne smeta hahaha...ccccc
                            Ucutali se i Justicija i Justicijan

                            Comment


                            • Originally posted by PRINCIP View Post
                              Ucutali se i Justicija i Justicijan
                              Jel ti ovo nesto mene prozivas?

                              Razumela bih da si prosli put bio na mojoj strani, da si se uopste pobunio i bio uz tu slepicu sa vagom i macem, ovako, nesto joj je povez bio mnogi cvrsto vezan, dok se sada gle olabavio, m?

                              Ovde ispada da ne moze regularno kolo da se odigra...u obicnoj igrici. Raspad sistema



                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Jel ti ovo nesto mene prozivas?

                                Razumela bih da si prosli put bio na mojoj strani, da si se uopste pobunio i bio uz tu slepicu sa vagom i macem, ovako, nesto joj je povez bio mnogi cvrsto vezan, dok se sada gle olabavio, m?

                                Ovde ispada da ne moze regularno kolo da se odigra...u obicnoj igrici. Raspad sistema



                                tt
                                Aha, tebe i Sandua .

                                Ja bih bio na tvojoj strani da te je bilo ko ostetio, ali to nije bio slucaj. I nemoj Jucu da mi zoves slepicom

                                Ovaj put cemo preci preko ovog vida varanja od strane Realpool-a. Sledeci put kome nisu dovoljna 3 dana da tipuje na vreme, trpece drakonsku kaznu. Mora da se zavede neki red. Mnogo vas je razmazio Nata. Dosta ste zloupotrebljavali humanisticku stranu Natine licnosti

                                Comment

                                Working...
                                X