Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je potpuno svejedno. Ako Princip ne želi postavljati onda ja nastavljam

    Comment


    • Ma nastavljaj ima 5 kola vise manje sve se zna

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Meni je potpuno svejedno. Ako Princip ne želi postavljati onda ja nastavljam
        Ja cu ih postavljati kada se vec Fiksni ulenjio. Preuzimam svu odgovornost i molim da mi se ne mesate u rad.

        Comment


        • Dogovoreno. Očekuje se maksimalna odgovornost i ažurnost s tvoje strane

          Comment


          • Ako Jevta odluči da odustane zbog loših rezultata neka bude Limun u pripravnosti i tipuje u zadnjih pola sata. Kad je Limun u pitanju usvaja se promjena igrača jednoglasnom odlukom

            Comment


            • Sandu

              Utorak:

              Juventus-Tottenham 4:0
              Gde ti nestade onih 11 lakih komada, m?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ja cu, za svaki slucaj, da ne bi doslo do situacije da niko ne odigra, ostaviti u spojleru koje tipove racunati ako niko ne odigra.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Ja cu, za svaki slucaj, da ne bi doslo do situacije da niko ne odigra, ostaviti u spojleru koje tipove racunati ako niko ne odigra.
                  Obavijesti Limuna preko pp neka bude pripravan. Treba nam jedna velika zvijezda u ligi.

                  Comment


                  • Uzmemo 3 boda na Zvezdi taman lepo sve fino krenulo (sigurna prednost na samom startu mislim). Reko aj da pogledam sa kime igramo i sta su oni uradili!? Kada tamo Losi Momci koji su obojica odigrali 0-0 i uzeli skromih 4 boda
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • To ti se zove principijelno postavljanje parova i regularnost

                      Comment


                      • Može li neko da dešifruje parove

                        Originally posted by Sandugp View Post
                        Uzmemo 3 boda na Zvezdi taman lepo sve fino krenulo (sigurna prednost na samom startu mislim). Reko aj da pogledam sa kime igramo i sta su oni uradili!? Kada tamo Losi Momci koji su obojica odigrali 0-0 i uzeli skromih 4 boda
                        Razočaranost je obostrana Mislio sam da ćemo da imamo bar 2 poena prednosti
                        sigpic

                        Comment


                        • Kao da je bitno kad se objavi po završetku utakmice i to baš nađe kako njemu odgovara. Daš mu da preuzme jer sumnja u Mandušića i on napravi šprdnju Ako je fora zajebati onda najbolje da ne igramo

                          Comment


                          • Kad si objavio paroveeee???
                            Neozbiljno prinčipe, neozbiljno...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Kao da je bitno kad se objavi po završetku utakmice i to baš nađe kako njemu odgovara. Daš mu da preuzme jer sumnja u Mandušića i on napravi šprdnju Ako je fora zajebati onda najbolje da ne igramo
                              A sta drugo ocekivati od Nota, nego li gomilu licemerja i neistine. Nije ni cudo sto su ga ljudi prozvali NATO . To sto se kasnilo sa postavljanjem parova je tvoj propust, jer za razliku od tvog prethodnika Daleta, ti nisi napisao kada pocinje prva utakmica. Ja nisam imao predstavu da Zvezda igra ligu evrope u utorak jer ne pratim domace klubove i da nije bilo Fiksnog koji mi je poslao poruku da je utakmica Zvezde pocela i da postavljam parove, parovi bi tek bili postavljeni u 20:45 kada pocinje LS. Ovako su postavljeni u 20h kada sam usao na forum i video poruku. Sto se mene tice, parove mogu postavljati i dan ranije ako svi ranije tipuju, najmanji problem

                              A sto se tice Mandusiceve prethodne organizacije sa parovima, ona je bila sprdnja jer je svako unapred mogao da zna protivnika. Objasnicu ti ukratko. Fiks i ja smo na primer u prvoj fazi uvek bili u prvom redu kod postavljenih parova. Prva ekipa u drugom redu bi nam uvek bila protivnik u sledecem kolu. Iako smo unapred znali protivnike, mi to nikada nismo zeleli da iskoristimo jer postoji nesto sto se zove CESTITOST, postoji nesto sto se zove POSTENJE. Od prvog do poslednjeg kola smo igrali pre svojih protivnika i to moze svako da proveri jer smo uvek medju prvima postavljali svoje tipove. A tvoj je problem sto si zloupotrebljavao svoju funkciju, pa mislis da bi i svako drugi to radio, ali postoje cestiti i posteni ljudi koji ne zele da igraju prljavo

                              Comment


                              • Nisam napisao kad počinje prva? Bar si mogao smisliti nešto što će biti istinito pa bih ti možda i povjerovao

                                Comment

                                Working...
                                X