Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja svakako sad ima da racunam ,kako se blizi rasplet,jurimo 2 mesto,a Lazio mislim ne bi nista(nama) znacilo ali imali smo 2-1 i 1-1 mogli smo do 18 poena to bi nam bio rekord,stvarno su bzvz pobedili

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Bolje se vi skoncentrisite da ne izvisite i za PO,mislim zaista bzvz da od Otpisanih gubite sa svega 8 postignuithi poena,mislim ne bih da podcenjujem Otpisane ali bili su fenjerasi pre ovog kola
      Mi trenutno igramo samo da popunimo broj. Verovatno ce tako ostati do kraja takmicenja.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Fiksni, obrati paźnju sta pises za našu ekipu. Od ovog kola pocinjemo da ispunjavamo i opravdavamo ime ekipe.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Mi trenutno igramo samo da popunimo broj. Verovatno ce tako ostati do kraja takmicenja.
          Ok znaci da upisem 6 poena Gospodi unapred...Mark,vodim i napisah da ne podcenjujem,al tabela je pokazala pa zato,vec sad ste malo ozbiljniji

          Comment


          • O fak..opet ovi kupovi -.-
            A Jevta ko zapeta puska

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              O fak..opet ovi kupovi -.-
              A Jefta ko zapeta puska

              tt
              Pa rekoh da zavrsim sve dok ima vremena...
              Razmisljao sam da odigran navijacki na Zvezdu 5:0 ali rekoh bicu zadovoljan i sa 2:0..
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Haha navijacki..nego
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Krivo mi je sto nema ovih preko puta...
                  Ipak igraju za 1 mesto...
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Originally posted by jevta1992 View Post
                    Krivo mi je sto nema ovih preko puta...
                    Ipak igraju za 1 mesto...
                    Igraju ,igraju bez pola tima idu u Kiev, ako ne nameste nekih 7 plus ili prelaz da popune kasu bice dobro
                    Al dobro dok je njima Djukica,titula je nasa

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Igraju ,igraju bez pola tima idu u Kiev, ako ne nameste nekih 7 plus ili prelaz da popune kasu bice dobro
                      Al dobro dok je njima Djukica,titula je nasa
                      Nadam se da ce biti tako...
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Veoma vazna i rutinska pobeda protiv glavnih konkurenata u borbi za top2

                        Comment


                        • E a jos kad bi ozbiljno igrali...

                          Comment


                          • Taman ulazim na forum, vidim parove, rek'o super, lepo da se dogovorim prvi put sa Jevtom šta ćemo, kako ćemo, da ne dozvolim fiksnom neznalici da me proziva, i onda vidim Jevta pucao prvi, jos 2:0 za Zvezdu.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • To je najveci problem sto notasinu i meni realno treba 15 minuta da se dogovorimo i vidimo sta da igramo, a nas dvojica ni toliko ne mozemo da odvojimo
                              A i nakon onih gluposti posle prvog kruga takmicenja se izgubio motiv totalno - tako da trenutno smo u fazi otaljavanja.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Pogledajte,sabotazu samo mog partnera i tip na Zvezda-keln,mozes da nam das i tri sata dogovorili se ne bi....

                                Mark,tebe Jevta cupa i bolje vise prepisuj od njega pa tako i taj tip na Zvezdu ,ako mislis da ne budete 7-mi posto vidim ovi iz Magle na jednoj nozi tipuj i njihovo je 8-mo mesto.

                                Comment

                                Working...
                                X