Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preracunajde ti to Fiksni ... ko zna sta se tu zapravo dogodilo!
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • A cek, cek...ti igras?

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Noto mi smo pobedili 17-11 sad cu ja sve da preracunam
        Vi ste dobili, računao vas druge i tako upisao, a imate 16 ako sam dobro prebrojao a moguće da nisam jer sam preletio za minut

        Comment


        • Eno upisao sam sad rezultate ,po mom racunu za nas sam siguran 17-11,a i vama si upisao pobedu a izgubili ste

          Comment


          • Sto se tice naseg duela...13:10 za Srkija i Mrkija

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Eno upisao sam sad rezultate ,po mom racunu za nas sam siguran 17-11,a i vama si upisao pobedu a izgubili ste
              Ma okrenuo ja za nas greškom, svjestan sam da smo izgubili i napisao ovdje. Mora da sam upamtio neki rezultat pogrešno čim sam siguran u vaših 16

              Comment


              • I Bojsima i Igracima sa klupe si skinuo po poen Svima sam sad sracunao
                Moji rezulati su tamo napisani, tacni su ,Papi ,po njima radi tabelu

                P.S. Ne zezam se
                Last edited by 61563; 03-12-17, 22:06.

                Comment


                • U pravom trenutku je dosao jedan laksi meč sa prodavcima magle, da se prekine losa serija, i upise prva pobeda u playoffu. Živeo SMS!
                  Last edited by mark !t zer0; 03-12-17, 22:12.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    I Bojsima i Igracima sa klupe si skinuo po poen Svima sam sad sracunao
                    Moji rezulati su tamo napisani, tacni su ,Papi ,po njima radi tabelu

                    P.S. Ne zezam se
                    Znam koji sam rezultat umislio ali mi za vas nije jasno nebitno, on radi bodovnu tabelu a to je ispravno

                    Comment


                    • Originally posted by notorious View Post
                      Znam koji sam rezultat umislio ali mi za vas nije jasno nebitno, on radi bodovnu tabelu a to je ispravno
                      U pravu si 16,Princoni je tipova o-o na Bornmaut umesto 1-1 ,meni na papiru sa kog sam racunao stoji 1-1,Izvinjavam se idem da ispravim na 16

                      Comment


                      • Ma nebitno, svakako su samo bodovi bitni i po tome se radi tabela. Nismo puno griješili kolika je brzina, jedino sam okrenuo pobjednike

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Ma nebitno, svakako su samo bodovi bitni i po tome se radi tabela. Nismo puno griješili kolika je brzina, jedino sam okrenuo pobjednike
                          Obrisao sam ceo moj post jer vidim da si sve ispravio,ma ja cu racunati,ne moras ti mislim mozes ako hoces
                          Last edited by 61563; 03-12-17, 22:20.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Preracunajde ti to Fiksni ... ko zna sta se tu zapravo dogodilo!
                            Bolje se vi skoncentrisite da ne izvisite i za PO,mislim zaista bzvz da od Otpisanih gubite sa svega 8 postignuithi poena,mislim ne bih da podcenjujem Otpisane ali bili su fenjerasi pre ovog kola

                            Comment


                            • Ma ja ću, a ti ćeš me ispravljati

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Bolje se vi skoncentrisite da ne izvisite i za PO,mislim zaista bzvz da od Otpisanih gubite sa svega 8 postignuithi poena,mislim ne bih da podcenjujem Otpisane ali bili su fenjerasi pre ovog kola
                                Nemamo sreće. Prošlo kolo Monaco pređe prvi put centar i da gol protiv PSG, sad Lazio u nadoknadi. Ozbiljno razmišljam da ne računam nadoknadu i upišem nam pobjedu 10:9

                                Comment

                                Working...
                                X