Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ne igram ja, sprdam se
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by mark it zer0 View Post
      @dale

      Jos jednom se izvinjavam ako je bilo neke nekorektnosti sa moje strane, vama svima stvarno svaka cast, neko drugi bi poludeo dosta ranije, jer kada se pogledaju ove stranice ovde ispisane i sve sta se desava zbog igrice pomislio bi covek da nismo normalni. Ali treba stvari nazvati pravim imenom, nije se ovde nista desilo zbog igrice vec zbog netrpeljivosti izmedju nekih clanova, zasto da se lazemo. Isti ti Lordovi koji ti kazu "Dale, kako god ti hoces sto se tice prenosenja bodova", i ti postavis anektu, da bi oni onda odustali. Kojim to imenom nazvati? Zar postoji neki drugi krivac? Postoji deo krivice i kod nas ostalih clanova jer smo naseli i upali u tudje svadje, ali kada se sve oduzme i sabere, krivac se crta sam.

      Mi treba da se dogovaramo za dalje, a oni koji nece da ucestvuju necemo moliti i vracati se na njih. Ja iskreno nisam da Vladan igra umesto Dejana jer ne bi bilo fer prema ostalim ekipama koje su bile ispod njih, ali ako se ostali slazu, nema problema, meni je samo bitno da se liga nastavi, jer realno problema nema, izmisljeni su.
      Sve slazem,sem sto je meni svejedno,moze i Vladan ako zeli,kad vec do Dekija ne mozemo doci,sto se mene tice moze i neko od starih tipstera ako hoce,Papi(primer) inace moze ko hoce samo da tipuje

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Jel mozemo da se skoncetrisemo na nastavak lige?

        Noto javi se, ili Papi, ako ste odustali, ja mogu da obavljam deo posla. Mrkela javi se i ti, kako Dejana dozvati?
        Ako treba, meni nije problem da pomognem i da pravim tabelu. Samo što me ne zanima bilo kakva organizacija.

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Ako treba, meni nije problem da pomognem i da pravim tabelu. Samo što me ne zanima bilo kakva organizacija.
          Pazi, nisam ja hteo da ti kacim obavezu, nego je noto napisao, pa sam te ja zato pozvao. Znacilo bi ako bi hteo da pravis tabelu (ako neces da se cimas, sto je legitimno i normalno, ja cu je praviti) , evo fiksni ce biti semafor , Noto ce postavljati parove, dakle ostaje jos samo zadatak biranja meceva.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Ma jok brate, pa ja sam se ponudio Daletu sam kad je Zola odustao da pomognem oko tabele. Osim ako neko drugi nema izrazitu želju da je pravi.

            Comment


            • Ja ću birati mečeve a mogu i računati, nije problem. Kako Dale kaže Mandušić će slati ko s kim igra p4p1 ili meni pred početak utakmica.

              Evo mog prijedloga. Ako s Dejanom ne stupite u kontakt do sutra, s Mrkelom neka igra Giggs ili Srđan, pošto su oni bili odmah iza. Preuzeće bodovno stanje od Lordova kako bi nastavili gdje smo stali. Sve to treba da se dogovori do sutra da se stigne tipovati.

              Comment


              • Jedini tim koji moze dostojno da zameni Lordove jesu Mara i Madrid , jedino oni

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Ja ću birati mečeve a mogu i računati, nije problem. Kako Dale kaže Mandušić će slati ko s kim igra p4p1 ili meni pred početak utakmica.

                  Evo mog prijedloga. Ako s Dejanom ne stupite u kontakt do sutra, s Mrkelom neka igra Giggs ili Srđan, pošto su oni bili odmah iza. Preuzeće bodovno stanje od Lordova kako bi nastavili gdje smo stali. Sve to treba da se dogovori do sutra da se stigne tipovati.
                  Slazem se eto ko god hoce nek se javi da tipuje sa Mrkelom,racunacu nije problem, i tipovati ostalo eto dogovorili se

                  Valjda ce se neko javiti,a mozda se i Deki pojavi,moze Boksi,taman tande RafaRoger a mogli bi ime ekipe da promene u (Fedal) ovde nema RF pa ne bi bilo problema

                  Comment


                  • Pa eto, onda smo se sve dogovorili. U 3 posta. Toliko je ozbiljan problem bio. Dejana moze neko da proba da kontaktira na telegramu, ako ne ulazi na forum, ako ne uspete, Mrkela nadji partnera do sutra.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Ubacujem utakmice večeras ili sutra i nastavljamo. Probleme ćemo rješavati u hodu

                      Comment


                      • Ubačene utakmice. Neka se što prije dogovori osma ekipa i ništa se nije desilo

                        Comment


                        • Trebao sam aplikaciju i za ovo da pravim.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mi bismo zaratovali i s aplikacijom.

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              Trebao sam aplikaciju i za ovo da pravim.
                              hahha ,eto Colke ako pratis fudbal i zelis mozes sa Mrkelom ako i on zeli sa tobom naravno

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                hahha ,eto Colke ako pratis fudbal i zelis mozes sa Mrkelom ako i on zeli sa tobom naravno
                                Objasnite mi pravila malo i ako bude trebalo, prikljucicu se.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X