Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Sta ti je rat,nijedan ne valja pa ni onaj forumski.Razdvojis se od dragih ljudi,izgubis kontakt sa njima,da prostite sve u ku.ac.Uhvatila nostalgija,kakva je nekad bila atmosfera u pricaonici Gangaric,Aki,Mara,Roso,ima ih jos nekog cu zaboravit.Sve se rasprsilo u sekundi,ostala su samo lijepa sjecanja.Vratite se ljudi volim vas
    Dzaba kada su nekima trn u oku, nema tu povratka nazalost. Dobijaju banove zbog toga sto nekima smetaju, sta dalje da se prica

    Comment


    • Ako je tako kako Lordovi kazu,onda Dale moze da nastavi da vodi ligu bez problema,ja je voditi necu da se ne shavti pogresno,eto kontaktirao sam SKF(Mrkelu),niko nema nista protiv, on je za ako hoce i Dejan nek se samo javi,ako je to Daletu bilo cimanje,odradjeno a pritiska vise nema sve je ok kako kazu Lordovi

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Ako je tako kako Lordovi kazu,onda Dale moze da nastavi da vodi ligu bez problema,ja je voditi necu da se ne shavti pogresno,eto kontaktirao sam SKF(Mrkelu),niko nema nista protiv, on je za ako hoce i Dejan nek se samo javi,ako je to Daletu bilo cimanje,odradjeno a pritiska vise nema sve je ok kako kazu Lordovi
        Nije čovek zbog toga batalio da vodi ligu, raspitaj se malo pre nego što daješ takve izjave.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Hajde molim vas zavrsite s tom pricom, jednom za sva vremena.

          Ligu nisam napustio, jer su otisli Gang i Aleksa, vec zbog svih stvari koje su se desavale, i sto mi je dokurcilo da svaki drugi dan moram nesto mijenjati i slicno.

          Da sam nakon njih kontaktirao SKF United, onda bi bilo : Jao pa otkid sad ovi , bili su deveti i slicno.

          Znaci, nisam odustao zbog jednog, nego zbog sto jednog postupka.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
            Nije čovek zbog toga batalio da vodi ligu, raspitaj se malo pre nego što daješ takve izjave.
            To mi je Dale rekao,a mozes malo i da se vratis i procitas da je to napisao i sam danas da je mislio posle ankete da ce biti sve ok kad ono jbg

            Evo sad je Dale napisao,ja sam samo napisao ono sto je on meni rekao,kad sam ga pitao u cemu je sad problem,za ostale stvari ne znam jer ga ja nisam nikad cimao

            A ti gang ako mislis da svi izmisljaju i muljaju nesto,vrv polazis od sebe,ja samo prenosim ono sto mi je receno,tako da se prvo ti raspitaj pre nego opet prozoves,ili opljunes iza ledja,na chetu mene,slobodno udri ovde ionako te briga za forum ni ban ti nece tesko pasti
            Last edited by 61563; 28-11-17, 21:17.

            Comment


            • Jel mozemo da se skoncetrisemo na nastavak lige?

              Noto javi se, ili Papi, ako ste odustali, ja mogu da obavljam deo posla. Mrkela javi se i ti, kako Dejana dozvati?
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Jel mozemo da se skoncetrisemo na nastavak lige?

                Noto javi se, ili Papi, ako ste odustali, ja mogu da obavljam deo posla. Mrkela javi se i ti, kako Dejana dozvati?
                Ja cu tipovati,da vodim ligu necu mogu da vam sabiram rezultate,ako hocete,ako Princoni hoce da vodi ligu,posto je juce izrazio zelju ja ga podrzavam,eto nek se samo Dejan javi ili ako neko moze da stupi u kontakt sa njim ,Mrkela hoce,ili ako neko hoce umesto Dekija nek se javi ja nemam nista protiv

                Comment


                • Mir u kući.

                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Ja sam rekao da moze. Ne znam sta je sa Dejanom, ili hoce Vladan igrati. Svejedno.

                    Comment


                    • Ne mogu sve da citam, nemam vremena, ali vidim da se opet spominju famozni bodovi, pa da kazem nesto i na tu temu.

                      Mandusic, Zola i ja smo se stvarno oko ovoga potrudili, ali napravili smo gresku ( sad se ispostavlja ogromnu ) sto odmah u startu nismo precizirali ovo za bodove, tj. da li se prenose ili ne. Sad svako vodu moze navoditi na svoj mlin, ali nije u pravu ni onaj koji kaze: " U pravilima nije pisalo da se prenose.", a ni onaj koji kaze: " U pravilima nije pisalo da se ne prenose.", jer u pravilima apsolutno nista nije bilo vezano za to. Tj. u pravu su i jedni, i drugi, ali opet ne znaci da se iz pravila moze shvatiti sta je s bodovima.

                      Mislim da je bilo 14. kolo kada sam se ja sjetio toga i pitao Mandu i Zolu sta da radimo i oni su rekli radi kako hoces, i ja sam samo iz razloga sto smo JC i ja bili na visokom, trecem mjestu odlucio da se bodovi ne prenesu, jer da sam odlucio da se prenose pretpostavio sam da bi ljudi pomislili da sam smecar i da sam tako odlucio samo zato sto sam ja bio na tom trecem mjestu. Tu smo pogrijesili, to priznajemo, ali sve se moglo jednostavnije rijesiti, puno jednostavnije. Prevelika halabuka se digla, da se nakon ovih 14 kola odmah igra finale, razumio bih povike, ali ovako fakat ne mogu da razumijem, kada su razlike apsolutno mizerne, a poenta je uhvatiti samo to bijedno sesto mjesto.

                      Btw. ako se liga nastavi, za parove ( ko protiv koga igra u kolu ) ne morate da brinete, jer sam to provjerio s Madusicem i on ce toj osobi koja bude vodila ligu uvijek parove proslijediti na dan prve utakmice ( eventualno dan prije ).

                      Toliko od mene, mislim da vise nedoumica nema sto se mene tice.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Moze ko hoce Mrkela,nije problem sto se men tice,eto moze i mark da vodi ligu,ko god, da vodi,donosi ,odluke ,pravila.sta sve ide uz to

                        Evo i Dale je rekao,i u pravu je sto se tice bodova,nema u pravilima ,posto nismo mogli da se slozimo,iako je po meni glupo da se ne prenose,stavili smo anketu ko sto se uvek stavlja ako je nesto novo u pitanju ili ako ne mozemo da se slozimo,na koju sam odmah rekao da cu pristati kako god se izglasa,ali eto gde je otislo...

                        Nekom se isto nije svidelo sta ima prednost pri dodeli pobede u slucaju neresenog,pa je ispostovao anketu
                        Last edited by 61563; 28-11-17, 21:42.

                        Comment


                        • I da, daj banujete ove ljude na forumu koji nista vec mesec dana nisu napisali mislim kakav je to nacin

                          Comment


                          • Nije meni problem samo ako su svi za nastavak, p4p1 će tabelu, Mandušić će njemu slati parove ko s kim igra i sve ok. Samo da se do sutra potvrdi da igra 8 ekipa, dozovite Dejana.

                            Comment


                            • Eto onda samo Dejan da se javi,a moze i neko drugi sa Mrkelom ko god hoce ja sam za,naravno ako se drugi isto sloze,mi cemo tipovati

                              Comment


                              • @dale

                                Jos jednom se izvinjavam ako je bilo neke nekorektnosti sa moje strane, vama svima stvarno svaka cast, neko drugi bi poludeo dosta ranije, jer kada se pogledaju ove stranice ovde ispisane i sve sta se desava zbog igrice pomislio bi covek da nismo normalni. Ali treba stvari nazvati pravim imenom, nije se ovde nista desilo zbog igrice vec zbog netrpeljivosti izmedju nekih clanova, zasto da se lazemo. Isti ti Lordovi koji ti kazu "Dale, kako god ti hoces sto se tice prenosenja bodova", i ti postavis anektu, da bi oni onda odustali. Kojim to imenom nazvati? Zar postoji neki drugi krivac? Postoji deo krivice i kod nas ostalih clanova jer smo naseli i upali u tudje svadje, ali kada se sve oduzme i sabere, krivac se crta sam.

                                Mi treba da se dogovaramo za dalje, a one koji nece da ucestvuju necemo moliti i vracati se na njih. Ja iskreno nisam da Vladan igra umesto Dejana jer ne bi bilo fer prema ostalim ekipama koje su bile ispod njih, ali ako se ostali slazu, nema problema, meni je samo bitno da se liga nastavi, jer realno problema nema, izmisljeni su.
                                Last edited by mark !t zer0; 28-11-17, 21:58.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X