Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo Vladančić će preuzeti ekipu Lordove ako se organizator slaže a prvobitni članovi se slažu. Vreme je da krunu preuzme mlađa generacija (u ovom slučaju starija ipak smo Leksa i ja klinci 90+) ali kako kažu bez starca nema udarca .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ekipa je u ocajnom stanju, sigurno cemo je dici, posto gore da bude ne moze
      sigpic

      Comment


      • Kako je Vladan mudar covek, koristi svaku priliku da vredja i provocira i niko mu ne moze nista, bravo za tebe

        Comment


        • Kako covek doliva ulje na vatru i podbada, taman kada tenzije krenu da padaju.

          Comment


          • Prijavite poruke, mozda van i pomognu.
            sigpic

            Comment


            • Kakav je to chat,ja nisam cuo za to do sad.Drago mi je sto je Gangaric svratio malo,dugo te nisam vidjeo covjece pozdravi mi Maru dobru ako je vidis dje.

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Kako covek doliva ulje na vatru i podbada, taman kada tenzije krenu da padaju.
                Jbg liberal, ja barem sve u facu.
                sigpic

                Comment


                • Princoni gde si...

                  Comment


                  • Sve zanimljivije od zanimljivijeg ....
                    I posle dodju i kazu "Ajde igraj igricu, bice kul, bice zezanje, bice super atmosfera!"
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Kakav je to chat,ja nisam cuo za to do sad.Drago mi je sto je Gangaric svratio malo,dugo te nisam vidjeo covjece pozdravi mi Maru dobru ako je vidis dje.
                      Nije odoleo,kao sto sam i predpostavio,nije ga bilo tesko navuci......ali dobro se drzao ni pesmu 2 meseca da postavi

                      Comment


                      • Ljudi, jel mozemo da se vratimo na temu. Lordovi ne igraju, Mrkela i Dejan neka se pozovu I to je to, ako oni nekim slucajem nece, nek ide sledeca ekipa, itd. Noto, Papi i Fiksni neka potvrde da hoce da se cimaju oko lige i sve super.
                        Last edited by mark !t zer0; 28-11-17, 20:30.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Jbg liberal, ja barem sve u facu.
                          Ne mogu ponovo da ti objasnjavam da ja nisam liberal u tom smislu, na koji ti mislis.

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            Nije odoleo,kao sto sam i predpostavio,nije ga bilo tesko navuci......ali dobro se drzao ni pesmu 2 meseca da postavi
                            Brate ja nisam u toku sa ovim svadjama,tek sad saznah za sve te zategnute odnose.Cudio sam se sto vec duze vrijeme nema nekih bitnijih forumasa.Je li mi Aki tamo na taj chat,mogu li kako da stupim sa njim u kontakt?

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Je li mi Aki tamo na taj chat
                              I Rosso, objavljuje li kafanske pjesme?

                              Definitivno nedostaje u temi Šta trenutno slušate?, uvjek je znao postaviti neku za razbiti.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Sta ti je rat,nijedan ne valja pa ni onaj forumski.Razdvojis se od dragih ljudi,izgubis kontakt sa njima,da prostite sve u ku.ac.Uhvatila nostalgija,kakva je nekad bila atmosfera u pricaonici Gangaric,Aki,Mara,Roso,ima ih jos nekog cu zaboravit.Sve se rasprsilo u sekundi,ostala su samo lijepa sjecanja.Vratite se ljudi volim vas

                                Comment

                                Working...
                                X