Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema problema...i treci put cemo

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Notasine dobijaju nas ovi Vatreni dva puta vec???? Sta je ovo. Moramo se malo potruditi i studirati naredne parove. Daj da se uozbiljimo.
      Oba puta su odigrali debelo iznad svojih mogućnosti dok se mi još zagrijavamo. O sreći da bespomoćni Monaco da gol, a ne primi još bar 2, ne treba ni govoriti

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Nema problema...i treci put cemo

        tt
        Nemojte vise molim vas ... dosta nam je i ova dva puta.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ako neko hoce da vodi ovu ligu do kraja, prepustam mu mjesto.

          Ja sam s tim zavrsio. Hvala Zoli, Mandusicu, Rossu ( dok je htio da ucestvuje ) i Papiju na uspjesnoj saradnji.
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Ako neko hoce da vodi ovu ligu do kraja, prepustam mu mjesto.

            Ja sam s tim zavrsio. Hvala Zoli, Mandusicu, Rossu ( dok je htio da ucestvuje ) i Papiju na uspjesnoj saradnji.
            Sta je problem sad?...Odluka,pravila

            Mozes i na PM,da mi pises
            Last edited by 61563; 27-11-17, 21:38.

            Comment


            • Eto ja sam spreman,da odredjujem pravila, donosim odluke ,kad se ovako nesto desi,i da racunam posle kola rezultate .

              Ako ima neko ko zeli da kaci ko sa kim igra,da okaci tabelu posle,kola i najvaznije da bira utakmice nek se javi i nek napise do srede ako ima takvih ako nema liga je propala

              Comment


              • Šta se desilo?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Eto ja sam spreman,da odredjujem pravila, donosim odluke ,kad se ovako nesto desi,i da racunam posle kola rezultate .

                  Ako ima neko ko zeli da kaci ko sa kim igra,da okaci tabelu posle,kola i najvaznije da bira utakmice nek se javi i nek napise do srede ako ima takvih ako nema liga je propala
                  P4p1 i ja smo dogovorili da ću ja postavljati parove i računati, a on će postaviti ko s kim igra i tabelu. Eto onda ti računaj a ujutru ću izbaciti parove. Da izguramo do kraja sve po propisima

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    P4p1 i ja smo dogovorili da ću ja postavljati parove i računati, a on će postaviti ko s kim igra i tabelu. Eto onda ti računaj a ujutru ću izbaciti parove. Da izguramo do kraja sve po propisima
                    Ok samo da resimo glavni problem ,fali nam izgleda jedan ucesnik

                    Comment


                    • Ako nema ko da donosi odluke, evo ja sam spreman da preuzmem kormilar lige i donosim samoupravne odluke u pravcu prosperiteta lige i uspesnog okoncanja iste za sezonu 17/18 . Nadam se da ce me moj dobri narod jednoglasno podrzati jer ja sam jedan od vas i zajedno mozemo sve

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Ok samo da resimo glavni problem ,fali nam izgleda jedan ucesnik
                        Zašto fali?

                        Princ će biti arbitražna komisija u sastavu od jednog člana.

                        Comment


                        • Originally posted by notorious View Post
                          Zašto fali?

                          Princ će biti arbitražna komisija u sastavu od jednog člana.
                          Samo rukovodeca fotelja, nikakve arbitraze i medijacije ne dolaze u obzir

                          Comment


                          • Ne igram vise .... Izvinjavam se svima koji su se mucili i radili oko ove igrice ali jbg. Imam neodoljivu zelju da jos nesto napisem ali necu - mozda je bolje ovako.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • A sta se desilo? Sta ste se istripovali to?
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Nista novo, nijedna igrica ovde nije prosla bez lomova.
                                Sta ti je Dusane?
                                Ne sekiraj se mozda nas pobedite ipak treci put [emoji3]

                                tt
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X