Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok ja sam glasao,naravno da se prenesu,ali posto nas je 16 postoji mogucnost da bude 8-8 sta onda

    Ja stvarno tu nemam predlog,sem da odluci organizator
    Last edited by 61563; 25-11-17, 01:29.

    Comment


    • onda ja odlucujem, pa ko mi ponudi vise

      Comment


      • U tom slucaju stvarno,ono bez zezanja nema resenja,sem da organizator odluci,kako god ja cu tu odluku ispostovati

        Comment


        • Podelite bodove kao sto su uradili ovi iz nase lige i cao. Oko cega se vodi rasprava, ne mogu verovati.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Podelite bodove kao sto su uradili ovi iz nase lige i cao. Oko cega se vodi rasprava, ne mogu verovati.
            I to je realno glupo pravilo,malo bolje od ovog da se uzmu svi bodovi,ali glupo jer opet prednost dajes losijoj ekipi tipa

            Mi osvojili 4 boda
            Vi 3
            Kad podelis i jedni i drugi imamo 2

            Jedno od gorih pravila u nasem fudbalu koje ce ukinuti sledece sezone,mada se to u nasem fudbalu nikad ne zna,zavisi ko je predsednik lige,ko ovo sad sa strancima sto rade

            Deluje malo ovako ali recimo podeli 41 poena Bojsa imali bi 21, i recimo podelis ovi koji imaju 30 imali bi 15 i umesto razlike od 11 poena dobijes razliku od 6
            Last edited by 61563; 25-11-17, 01:56.

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              I to je realno glupo pravilo,malo bolje od ovog da se uzmu svi bodovi,ali glupo jer opet prednost dajes losijoj ekipi tipa

              Mi osvojili 4 boda
              Vi 3
              Kad podelis i jedni i drugi imamo 2

              Jedno od gorih pravila u nasem fudbalu koje ce ukinuti sledece sezone,mada se to u nasem fudbalu nikad ne zna,zavisi ko je predsednik lige,ko ovo sad sa strancima sto rade
              Apsolutno se slazem sa ovim, ali eto nadjite neko resenje koje je izmedju ova dva. Da sve strane budu zadovoljne, nemojte samo vrsiti pritisak bezveze na Daleta i zolu, momci su do sada uvek bili maksimalno korektni.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ma nema pritiska ,razumem da je njima problem jer bi se zamerili nekom sigurno ja licno cu ispostovati i necu zameriti,u slucaju neresenog sto je vrlo moguce(samo kazem ako se donese ova odluku da se ne prenose,na sta ce liciti sledeca sezona regularnog dela Bojsi ili neko drugi sledece godine moze lagano da prepusta bodove 5 kola pre kraja) i onda tek ispada smejurija,ako je nekom problem ja cu lagano da donesem odluku moze da me pritiska ko koliko hoce,nek me zamrzi isto ko hoce

                Comment


                • Ma sto se Zole i mene tice, sve je ok, nije nama ovo neki problem. Anketa je tu, bit ce kako vecina odluci, nema druge, znam da ce i nakon nje biti nezadovoljnih, ali najpostenije je tako.

                  U krajnjoj liniji, samo 7. i 8. ce ispasti na kraju odmah, tako da sta god presudi u anketi, nijedan tim nece ostati bez sansi, naprotiv svi ce i dalje imati sanse i da dodju do prvog mjesta cak.
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Ma sto se Zole i mene tice, sve je ok, nije nama ovo neki problem. Anketa je tu, bit ce kako vecina odluci, nema druge, znam da ce i nakon nje biti nezadovoljnih, ali najpostenije je tako.

                    U krajnjoj liniji, samo 7. i 8. ce ispasti na kraju odmah, tako da sta god presudi u anketi, nijedan tim nece ostati bez sansi, naprotiv svi ce i dalje imati sanse i da dodju do prvog mjesta cak.
                    Slazem se a licno mislim da ce presuduti ova druga opcija kontra mojoj,onako negde mogu da naslutim sta ce ko glasati,ali eto pojma nemam sta ce moj kolega odluciti,dal se sprda ili je ozbiljan,pojma nemam

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Slazem se anketu ali koliko vidis sta je Noto rekao,Zola postavio ,on je gazda i to je tako,jer on je gazda ima pravo,ja samo kazem da je to lose
                      Ja nemam ništa sa ovim, digao sam ruke od h2h, zato ništa ni ne komentarišem. Dogovarajte se kako vam volja.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • 50ak sati je anketa aktuelna, a samo polovina igraca je glasala.

                        Bodovi ce se prenositi, jer je svakako 7-1 i ne vjerujem da ce se nesto promijeniti.
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Ja da cestitam Bojsima , opet za kratko vreme

                          6-11 poraz Gospode

                          Comment


                          • Takodje, Lordovima cestike drugi put ove sezone.

                            Zahvalite se Willianu
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Ooo izvinjavam, preko tt nema ankete. Partneru...glasaj

                              Hvala Monaku

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Notasine dobijaju nas ovi Vatreni dva puta vec???? Sta je ovo. Moramo se malo potruditi i studirati naredne parove. Daj da se uozbiljimo.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X