Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fudbalska H2H Liga SK - chat, prijave i ostalo

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zarkov View Post
    Ok, znači onda i ova 2 glasa sa prve opcije da se lome između prve i četvrte opcije Ali bolje je da budete složni pa da jedna opcija ima 2 glasa
    Da si pazljivije čitao, video bi za koju sam ja opciju. Ali posto vec znas svacije misljenje onda stvarno mozda nema potrebe za anketom.

    @Sandu ne vidim zasto bi bilo tesko staviti 4 opcije pa makar nemale niti jedan glas. Sta se komplikuje, ne razumem?
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Previse se rasipaju glasovi. Moze da se nastavi po sistemu igre za koji su glasali samo petorica (i brojem 5!) igraca. Jet je teoretski moguce da pobedi opcija sa pet (i brojem 5!) glasova sto je premalo. Jer onda imas 11 igraca koji nastavljaju igru po sistemu za koji misle da nije dobar.
      Ovako ponudis dve opcije i ona koja ima vecinu pobedjuje i igra se po pravilima za koja vecina misli da su najbolja. (i slovima tacka)
      Last edited by Sandugp; 24-11-17, 20:21.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Pa da, ali jbg nije sve crno - belo (iako bih ja voleo da jeste ). Znaci ili sve ili nista? Ove ostale dve opcije su dodate jer bi donele na zanimljivosti ligi.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Pusti me zanimljivosti to ko ova nasa JSL liga i nakaradno pravilo gde se nagradjuje losija ekipa ,kad se dele bodovi zarad neke zanimljivosti,srecom nema vise od sledece sezone,ako opet nesto ne promene

          Sistem gde se nagradjuje lose,po meni nikako ne moze biti ok,pa nismo u cirkusu pa da je zanimljivost priorite,vec rezultat,znanje ili neznanje

          Ajmo na polugodistu da podelimo ocene pa onda onaj sto je ima 4 i onaj sto je imao 3 zavrse isto na 2,radi nekog balansa u medju djacima u odeljenju

          Ili daj da ujednacimo plate svim zaposlenima nebitno ko koliko doprinosi,to ne valja

          Mislim ako vec tezimo da bude zanimljivije onda bi trebali recimo vama u startu da damo plus 3 ili 6 cisto zanimljivosti radi
          Last edited by 61563; 24-11-17, 20:42.

          Comment


          • Originally posted by Prince[emoji769
            ;1742344]Ovim se moze zakljuciti i da su Bojsi odustali. Ostaje jos da se Olja uozbilji i obuzda svoj nagon za kontriranje u vreme komesanja, meteza i gungule
            Ma ne gnjavi Princevicu kako sam sebe ne smoris ponekad
            Ja ne mogu da kontriram nikako, jer sam samo ljudima ispred dala podrsku...a ti si prvi ovde kontrirao

            I dajte uozbiljite se vise... 2 opcije i ne filozofirajte toliko

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ma ne gnjavi Princevicu kako sam sebe ne smoris ponekad
              Ja ne mogu da kontriram nikako, jer sam samo ljudima ispred dala podrsku...a ti si prvi ovde kontrirao

              I dajte uozbiljite se vise... 2 opcije i ne filozofirajte toliko

              tt
              Nisam ja nikome kontrirao vec sam podrzao Zolinu odluku da resetuje bodovno stanje jer taj isti Zola jedini nema u svemu ovome licni interes za razliku od svih vas. Onda si ti uletela sa licnim prozivkama na moj racun i jos jednim u nizu pokusaja da me diskreditujes, ali ja sam dobar covek pa ti i ne zameram

              Comment


              • Organizator je odlučio, Zola postavio tabelu, ne vidim u čemu je problem Poštujmo organizatore koji su ažurni i izdvajaju daleko više vremena od nas da bi igra uspjela

                Comment


                • Ne znam, posle svega ovoga ozbiljno razmišljam da istupim iz lige

                  Comment


                  • Znaci ostaje reset,nema ni ankete ok.

                    Evo ja sad kazem u SF ce igrati Bojsi,Flejmsi,Dale i Gospoda

                    Ako me nesto u zivotu nervira to je nepravda,a ovde je ocigledna

                    Ja sam neko ko najvise na svetu voli da pobedi u bilo cemu i sve cu dozvoljeno uciniti da dodjem do toga,ali nikad preko leseva do lizalica

                    I ponavljam mi smo na ovoj novoj tabeli prvi ,a na prethodnoj 4 i cak nam ova mozda za nijansu vise odgovara,posle ove pobede na pocetku
                    Last edited by 61563; 25-11-17, 00:41.

                    Comment


                    • Ono kad od super igre na forumu napravis JSL ligu i gore od toga tamo bar po pravilma podele bodove ovde sve uzmu...

                      Ok postujmo pravila igre ,a znamo kakva su pravila JSL

                      Comment


                      • Sad sam već poprilično siguran da neću igrati PO

                        Comment


                        • Molim nekoga od ljudi koji imaju mogucnost da postave anketu da isto i ucini, te da tako rijesimo ovu dilemu. Glasajte sto prije, da ne bi i tu nastale nesuglasice i najnoviji problemi.

                          Btw. Fiksni, s ovim nepravda ne znam da li aludiras na mene, ali ako je tako da obrazlozim: Mi smo treci zavrsili, bod udaljeni od drugog mjesta i nama bi 100 puta vise odgovaralo da su se bodovi prenijeli, ali eto odlucih se za drugi sistem. Kazem AKO.

                          Anketa rijesava problem i to je kraj price, samo se nadam da ce sto prije biti postavljena.
                          Last edited by Dale; 25-11-17, 00:56.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Znaci Bojsi bi imali 41 poen posle ovog kola ,11 bodova vise od 7-og,13 od 8 i prilicno sigurno QF,mogli su da ne tipuju poslednjih 5 kola regulare,a ljudi su igrali do kraja
                            I sad im se sve oduzme plus krajnje korektni ,i sto je najbolje tabela izadje posle odigranog prvog kola

                            Pa bas me zanima ako se bude igralo sledece sezone na sta ce da lici taj regularni deo,lepo da se prepustaju bodovi,da se udje u PO a ovi posle da im vrate iste u doigravanju,klasicna JSL

                            Comment


                            • Originally posted by Dale View Post
                              Molim nekoga od ljudi koji imaju mogucnost da postave anketu da isto i ucini, te da tako rijesimo ovu dilemu. Glasajte sto prije, da ne bi i tu nastale nesuglasice i najnoviji problemi.

                              Btw. Fiksni, s ovim nepravda ne znam da li aludiras na mene, ali ako je tako da obrazlozim: Mi smo treci zavrsili, bod udaljeni od drugog mjesta i nama bi 100 puta vise odgovaralo da su se bodovi prenijeli, ali eto odlucih se za drugi sistem. Kazem AKO.

                              Anketa rijesava problem i to je kraj price, samo se nadam da ce sto prije biti postavljena.
                              Ne, ne aludiram na tebe cak kontra,aludirao sam na najpostenije timove da ce ici u top4.Aludiram na ove koji su precutali jer im odgovara i ovi koji su protiv jer im ne ide u prilog stara tabela

                              Ti si prvi pristao na novu tabelu,a posle si cak rekao kako se dogovorimo

                              Slazem se anketu ali koliko vidis sta je Noto rekao,Zola postavio ,on je gazda i to je tako,jer on je gazda ima pravo,ja samo kazem da je to lose
                              Last edited by 61563; 25-11-17, 01:10.

                              Comment


                              • Anketa je postavljena, ALI U TEMI TABELA, jer se ova nije mogla skloniti i ustupiti mjesto novoj.

                                Tamo glasajte.
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X