Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cincinnati 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Serviraju ko Ana iz lošijih dana

    Comment


    • #47
      Originally posted by Samuraj View Post
      Pa ti uzdizi Zvereva cupavog i dalje. Svi ovi sa slike bi ga lagano rijesili da su zdravi.

      Izvini što ti fali teniska gromada zvana Berdih... pa ustvari ili Nišikori....

      Comment


      • #48
        Originally posted by miloolja View Post
        Osmorica na slici...Rafa nije ni bio u zavrsnici 2014.?

        Na uzasnom su i podjednakom nivou. Kako je David osvojio Bastatd samo on zna.

        Edit: da te godine nije igrao zbog povrede, upao Cila.

        tt sa A5 u inat Mi6
        Čila je 2014 osvojio US Open i kao osvajač GS išao na završni. Neko drugi je upao umesto Nadala.

        Comment


        • #49
          Sinsinati i Toronto/Montreal 2 najnebitnija Mastersa. Treba ih zameniti za neki drugi turnir, a njima dati ATP 500, niko od ovih TOP igraca ne shvata ozbiljno ova 2 turnira, sto se da videti po odustajanjima i preskakanjima.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #50
            Originally posted by Samuraj View Post
            Pa ti uzdizi Zvereva cupavog i dalje. Svi ovi sa slike bi ga lagano rijesili da su zdravi.
            Kako mi je ovo promaklo
            Da l' je realno da ti smeta šta god da napišem, postavim ,citiram?
            To kakav je Zverev igrač videćemo u godinama koje dolaze, za sada je na dobrom putu , a svako od nas navija po svom nekom nahođenju...Da li je zbog stila igre ili nečeg drugog, tek nisam slučajno izabrala Zvereva...Kao što i ti nisi slučajno izabrao Endija.

            Može li neko da uzme servis Niku kada je ovaj dobro raspoložen?
            Mada i Dolgo ne izgleda sjajno.

            Originally posted by Weltschmerz View Post
            Čila je 2014 osvojio US Open i kao osvajač GS išao na završni. Neko drugi je upao umesto Nadala.
            Marin je bio deveti na listi sa 4150 bodova i upao je po povlačenju Rafe.

            https://en.wikipedia.org/wiki/2014_A...Finals#Singles
            Last edited by Marija81; 16-08-17, 19:54.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • #51
              Otresao ga Tiafo kao slinu.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • #52
                Sve kao i Novak 2007. godine, prvi masters na proljeće, drugi u Montrealu u finalu protiv Federera, gubitak prvog kola Sinsinatija, finale USOa zagarantovano

                Comment


                • #53
                  E to sam htela da napisem

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #54
                    Odvratno se ponasa Aeksandar Zverev.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • #55
                      Nesto je danas bilo..ili...?

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • #56
                        Ceo treci set se vuče po terenu, ne trci na lopte, izmedju gemova se seta do stolice, pa jedva nazad, kao da ceo svet samo njega ceka. Ne znam, za mene je mnogo postenije predati ako ne možeš da igras nego ono raditi, nepostovanje protivnika.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • #57
                          Preumoran je bio, nikad ga ovako iscrpljenog nisam vidio, pametno da je ispao već danas, Tajfi njegovo ponašanje nije smetalo, lik je pobjedu proslavio kao da je osvojio Roland Garros

                          Comment


                          • #58
                            Ma on se decko pogubio totalno. Sve to stoji, ja razumem da je umoran, ali iskreno mislim da niko ne zeli da gleda ono. Ista prica kao Marej na Vimbldonu, tad sam se iznervirao isto.
                            Last edited by mark !t zer0; 16-08-17, 22:42.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • #59
                              Ma sigorno najpametniji poraz sezone, izmrcvaren je

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Marija81 View Post
                                Kako mi je ovo promaklo
                                Da l' je realno da ti smeta šta god da napišem, postavim ,citiram?
                                To kakav je Zverev igrač videćemo u godinama koje dolaze, za sada je na dobrom putu , a svako od nas navija po svom nekom nahođenju...Da li je zbog stila igre ili nečeg drugog, tek nisam slučajno izabrala Zvereva...Kao što i ti nisi slučajno izabrao Endija.

                                Može li neko da uzme servis Niku kada je ovaj dobro raspoložen?
                                Mada i Dolgo ne izgleda sjajno.



                                Marin je bio deveti na listi sa 4150 bodova i upao je po povlačenju Rafe.

                                https://en.wikipedia.org/wiki/2014_A...Finals#Singles
                                Pa mogla si da procitas link koji si postavila.

                                On 18 October, Marin Čilić became the fifth player to qualify.[19]

                                Rafa je povlacenje objavio 24.10
                                http://m.bbc.com/sport/tennis/29755595

                                Comment

                                Working...
                                X