Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Racunaj da samo zato sto sam dobro raspolozen ces proci samo sa opomenom za ovaj pokusaj provokacije i trolovanja.
    Evo banuj nas. Definitivno bolja ekipa izgubila.

    Comment


    • Da dodam, definitivno bolja ekipa izgubila, dali majstorski gol, nisu imali nijednu smislenu akciju i nijednu sansu iz igre, ali definitivno mnogo bolji, imali su kornere, imali su posjed, zasluzili su da dobiju ovo. Jebena sreca.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by srdjan_sl View Post
        Racunaj da samo zato sto sam dobro raspolozen ces proci samo sa opomenom za ovaj pokusaj provokacije i trolovanja.
        Ako je tebi ekipa koja je imala posjed lopte 30% i branila se vecinu utakmice bolja, onda imamo drugacije shvatanje ove igre.

        Bas me zanima kako ce United protiv Seville odigrati u utorak.

        Comment


        • @sladjan_sl

          A sta je ovo? Samo fina posalica?

          Originally posted by Vladan View Post
          Vidio sam pred pocetak utakmice da je Pogba povrijedjen i da nece igrati, a zasto Salah nije igrao?

          Comment


          • I posle mi se ljudi smeju kad kazem da bi Juve tukao Pul u 99 od 100 utakmica. Ajte ljudi molim vas, nemoj se zajebavamo, neozbiljna ekipa skroz.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by SOMI View Post
              Evo banuj nas. Definitivno bolja ekipa izgubila.
              Pa ti si mozda i u zabludi i pod utiskom pa ne rezonujes kako treba, doticni je dosao da isprovocira frku pa samim tim treba dobiti opomenu.
              sigpic

              Comment


              • Opušteno momci.

                Utakmica je završena.

                Ako su se igrači pozdravili, ne vidim potrebu da se mi ovde koljemo.

                Comment


                • Originally posted by srdjan_sl View Post
                  Racunaj da samo zato sto sam dobro raspolozen ces proci samo sa opomenom za ovaj pokusaj provokacije i trolovanja.
                  Ne, Srki, zaista smesno za sta si ga sada opomenuo. To je njegovo misljenje, nije cak ni vid provokacije, a kamoli direktna provokacija. Pa i da je pogresno (mozda jeste pogresno, mozda i nije - necu da ulazim u to).
                  Ali ako cemo za ovo da se banujemo, onda do kurca.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Ruka koja nije uz telo, nema sta tu da trazi, zna se gde stoji ruka kad igrac upucuje centarsut.
                    Izmedju Felainija i Manea je postojao ocigledan i ne bas slab kontakt, a nije da je Mane isao na penal. Makar jedan penal je morao svirati.

                    Naravno da necemo videti sanse 1v1 kada Murinjo parkira autobus, ali pretio je dobro Liverpul.
                    Salah da ja malcice koncentrisaniji, otkinuo bi bod na kraju.
                    Tebi je ono izmedju Manea i Felainija penal?

                    Kapiram da je ljudima krivo zbog poraza ali kakve nebuloze se ovde pisu ovo je neverovatno. Ja ne znam sta ljudi gledaju, ovo danas je bio klasican cas fudbala. Do sutra da se igra gol ne bi dali. Ma tako treba, em im se Mata sazali jos im i Erik pokloni gol a oni ovde pisu nebuloze. Hvala lepo i dovidjenja, kad bude imao neki realan Liverpulovac ovde imalo bi smisla voditi diskusiju...

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                      Ako je tebi ekipa koja je imala posjed lopte 30% i branila se vecinu utakmice bolja, onda imamo drugacije shvatanje ove igre.

                      Bas me zanima kako ce United protiv Seville odigrati u utorak.
                      Evo sada će da uruče Kloppu i trofej za veći posed lopte, odmah nakon trofeja moralne pobede.

                      Comment


                      • Ljudi moji nikad nije bio problem da se u normalnoj diskusiji potkaci protivnicki navijac, to i jeste draz u fudbalu, ali me stvarno nervira kad neko namerno pokusava napraviti frku i upecati ljude da dobiju banove, to se jednostavno nece tolerisati.
                        sigpic

                        Comment


                        • Najgore od svega je, za navijace Junajteda, sto ih je Murinjo kupio ovom pobedom u derbiju.

                          Jedina dobra stvar za nas iz ove utakmice je upravo ta cinjenica.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            I posle mi se ljudi smeju kad kazem da bi Juve tukao Pul u 99 od 100 utakmica. Ajte ljudi molim vas, nemoj se zajebavamo, neozbiljna ekipa skroz.
                            Odlicni su oni, samo imaju klimavu sredinu i odbranu, ali su generalno bas odlicni naprijed i uzasno potentni. Ako te potentne ucinis impotentnim onda si odradio posao, ali to nije lako. Salah se i dalje nalazi duboko u Jangovom dzepu, Mane je nesto pokusavao ali imao brdo gresaka jer su ga izludjivali Valensija i MekTomi, Firmino nebitan pored Smolinga i Baljija. Ali sve je to zasluga Murinja, on je ovo dobio.

                            No ono sto brine i pored majstorski postavljenje utakmice i potpune kontrole(da kontrola moze biti i defanzivna vjerovali ili ne) njegovi igraci prave tehnicke greske i nisu sposobni na nivou utakmice da zadrzi koncentraciju i odrade to sto im je receno bez greske. I to je za njega sigurno jebeno frustrirajuce.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Ljudi moji nikad nije bio problem da se u normalnoj diskusiji potkaci protivnicki navijac, to i jeste draz u fudbalu, ali me stvarno nervira kad neko namerno pokusava napraviti frku i upecati ljude da dobiju banove, to se jednostavno nece tolerisati.
                              Ma šta mi napričaš........
                              ¡Si Señor!

                              Comment


                              • Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Ljudi moji nikad nije bio problem da se u normalnoj diskusiji potkaci protivnicki navijac, to i jeste draz u fudbalu, ali me stvarno nervira kad neko namerno pokusava napraviti frku i upecati ljude da dobiju banove, to se jednostavno nece tolerisati.
                                Mislis da je to Samuraju primarni cilj bio onim postom?
                                Ja ne znam - kakav je ludak, mozda i jeste - ali nije mi licilo
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X