Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da se ocekivalo od Laportea mnogo vise, a sigurno da bi i dostigao veci nivo da je presao nedje, ali Basque pride i tako te price. Plus mu svaki put povecavaju klauzulu, pa mu sad stoji na 70m, sto je stvarno visoka cijena u pre-VanDajk marketu, mada sto se mene tice i sad je. Isto vazi i za Iniga Martineza i ne znam sto je Pep zapeo za njega kao stopera, ne da je stagnirao, nego je i gori. A i Barsa se i oko njega cimala prije 4-5 godine.



    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

    Comment


    • Videcemo .... za sada Mangala nije uopste lose resenje. Da odigra protiv "slabijih" i da odigra "manje bitne" meceve. Evo Stons se vratio, Otamendi igra odlicno, uz Kompanija sa kojim nikada nisi cist, ali opet imace on jos svojih minuta ove sezone. Danilo cak moze da igra stopera, pa i Voker, da ne pricam o Fernandinju. Tako da pozicija centralnog beka trenutno nije bas stani pani. Na leto moze da se razmislja o Umtitiju, u Januaru - nije to nikada losa kombinacija, pa ni sada ali polako.
      Vise mene brine napadac - spic. Jer ce Isus odsustvovati najmanje 6 nedelja, a u zavisnosti od oporavka to moze da se otegne i na preko 10 (znaci izmedju mesec i po i tri meseca) .... Uprkos tome nisam nikako za Sanceza. Pre bih nekog klasicnog centarfora, koji ce odmarati Aguera i deliti minute sa njim. I mnogo manje zvucno ime od Aleksisa bi tu odradilo posao. Samo ne pada mi niko na pamet
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Na bluemoonu, postovi oko Umtitija...

        No thanks. We targeted him when we played them last season as he is shit with the ball at his feet. Just because he plays for Barca does not mean he is a great player, no idea how he gets in their team unless he has improved 10 fold with the ball
        After the Claudio Bravo fiasco, I just can't trust any transfer from Barca anymore. I have this nagging feeling that their big guns, (Messi, Iniesta et al), affords everybody else to play crap and still come out looking world class.
        Errr I think he'd be disaster - about as comfortable on the ball as Mangala
        I do not rate him higher than Mangala
        Think he could do a job for us yes he can be a bit nervous when pressed but pep can help with that and the fact that we dominate the possession means that this should be the deciding factor on whether he is up to our standard.
        Kad se seljo promangupi

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Rafa se slaze kao i svaki fudbalski iole pismen covek, al steta sto se niko nije uspalio da me pljune malo kako sam statisticar, pa da se prodiskutuje o tome kako je Dzesi najbolji "12. igrac" u epl-u. On i Sonara se kolju za tu titulu.
          Nije problem što je najbolji 12. Zašto se onda ne mjeri sa ostalim 12icama a ne sa De Bruynom, Hazardom, Alijem, lol.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Laport ih je odbio, logicno je da se sad ide po Umtitija, problem je sto Barsi ne smije da se ponavlja Nejmar, to je ozbiljan udarac za njih onda. Ipak ako im i ode Umtiti oni ce onda dovesti Laporta najvjerovatnije.
            Pa ode on nema tu spora ako je točna ova klauzula, brate mili, šta rade sa tim ugovorima. I svakako je Umtiti bolji stoper od Laporte, i bolji nego što će on ikada biti..
            Last edited by Mrkela; 03-01-18, 11:05.

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Na bluemoonu, postovi oko Umtitija...







              Kad se seljo promangupi
              Plac hahahahaha

              Sent from my LG-H818 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by Baka View Post
                Plac hahahahaha

                Sent from my LG-H818 using Tapatalk
                Bas

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Evo i Dankana

                  sigpic

                  Comment


                  • Mnogo ću da se razočaram u klub ako ga daju ispod cene.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Tebi je 110+40 milki ispod cene.
                      sigpic

                      Comment


                      • Comment


                        • Apsolutno.

                          Pazi, generalno kad se pogleda...

                          - Igrač u vrhunskoj formi, možda i najboljoj otkad je ovde.
                          - Faktički tek potpisao ugovor.
                          - Liverpulu ne trebaju pare, pa nije u očajnoj poziciji.
                          - Barselona ga očajnički juri + znaš da su puni kao brodovi.
                          - Hoće da ga uzmu u januaru.

                          Tako da bih rekao da možemo mnogo više da im uzmemo. A plus da dodam na to da su bili bezobrazni sa 1000 pokušaja da igrača privole preko medija i ostalih Barsinih igrača. Pa treba im uzeti crno ispod noktiju.

                          Jer, i u krajnjem slučaju da neće da daju koliko tražimo, to nije gubitak za nas. Mi i onako nismo nešto zagrejani za prodaju. Uvalićemo ga na leto PSG-u ili kome već.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Nije to bas tako jednostavno, zameris se igracu, zameris se klubu, zameris se menadzerima i sve to dugorocno moze da ima mnogo negativnih stvari a ne mozes reci da ova ponuda nije velikodusna sa njihove strane. Mada je meni nejasno zasto ga hoce sad u januaru.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako može PSG da uzme Kutinja? Ima li onaj fer plej jebeni ili nema?

                              Comment


                              • Zameriš se igraču? Znači da igrač treba da bude veći od kluba? Ne, ne...uvek prvo klub pa igrač.

                                Na leto je kukumakao da hoće u Barsu, nije igrao mesec dana zbog "povrede". Jel se on možda zamerio klubu sa tim bednim potezom? Jesu svi prešli preko toga kao da se nije desilo? Dočekali ga raširenih ruku. 3 meseca kasnije, situacija se ponavlja.

                                Ova ponuda nije dovoljna, po meni. Ja ne kažem da on vredi tih para, već da možemo mnogo više da uzmemo. A to što ćemo Barsi da se zamerimo, i to me mnogo briga. Pa jesu li se oni nama zamerili sa ovim bednim pokušajima da se igrač uznemiri da bi ga doveli. Samo iz tog razloga bi im uzeo sve što imaju.

                                Znaš što smo prodali Suareza ispod cene? Jer su veči klubovi navikli da mogu kako im se hoće sa nama. Tako i Barsa sad misli. E pa da su pametni ovi iz uprave, trebalo bi da im lepo kažu, 150 miliona funti cena, uzmi ili ostavi.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X