Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zamisljam ludnicu da je VAR ponistio gol Ramzija zbog ruke Ozila prije toga. Kakav bi to outrage bio... jos ne daj boze da kasni 2 minuta a ovi vec okrenuli, kako bi to racunali...

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Kakav je ovaj Brajkula trol.
      Sve je dobro dok ne postavi rezultat protiv Bayerna.

      Spoiler
      Necu slicicu.

      Comment


      • Koliko ja znam Celsi je osvojio LS 12', a zabarski klub poslednju 10'. Ili ti racunas ucestvovanje u finalu kao uspeh?

        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Zasto je bitno pre koliko godina je tim iz odredjene lige uzeo LS?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Koliko ja znam Celsi je osvojio LS 12', a zabarski klub poslednju 10'. Ili ti racunas ucestvovanje u finalu kao uspeh?

            Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
            Iskreno ne mogu da se setim, a mrzi me da listam, od te 2012. godine da li je uopšte klub iz PL igrao 1/2.

            Da ne ulazimo u dublju analizu koliko se u PL baca para na fudbal....

            No i to nebitno, svako ko kaže da su ovo včrs čista posla je ćorav, da se u Srbiji ovo desilo i da se umesto Arsenala nalazila Zvezda, pričalo bi se i o krivičnim postupcima, istragama i tsl.

            Samo realno braćo.

            Comment


            • Kakav pocetak PL, ludnica

              Miki28
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Ma cisto je sve nego se ljudi previse loze, da je u nekoj drugoj ligi govorili bi neozbiljno ili namesteno a ovde je spektakl...

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Venger zeznuo Gvardiolu. 20-ak min bez klasičnog štopera
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Zasto Mustafi ne igra pre Holdinga? Wenger usvojio klinca pa ga gura kao Alegri De Silja?
                    Mustafi se skoro prikljucio ekipi, bio je na duzem odmoru jer je igrao kup konfederacija.

                    Ludilo tekma. Moze se dosta toga pozitivno izvuci iz ove utakmice, cak i da Arsenal nije pobedio. Sa Kosom i Mustafijem ce izgledati mnogostruko ozbiljnije odbrana i za mene vise nema sumnje da je ovom timu potrebniji veznjak nego li Lemar, jer sa Elmenijem i Kokelanom katastrofa je neizbezna. Najjaci mi je ovaj strani komentator, izgleda da mu je nezgodno da izgovori Kolasinac, pa ga celu tekmu zove Bosanski Hulk

                    Comment


                    • Originally posted by Miletić View Post
                      Ma cisto je sve nego se ljudi previse loze, da je u nekoj drugoj ligi govorili bi neozbiljno ili namesteno a ovde je spektakl...

                      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                      Ma Ameri, Arapi i Kinezi se lože na to, na zabavu, da je sto golova ili da je u filmu neko crtani heroj, ništa drugo, to se danas prodaje. Jer jbg ko će da gleda utakmicu ako nema bar 5 golova, ko da gleda Murinja kad parkira autobus,

                      Ovako lepo staviš u petak, otvriš "spekatklom" i sve pet....tako bih i ja uradio da vodim ligu.

                      Comment


                      • Ima logike o ovome sto prica Brajkula,...ne tvrdim da su namestili,ali smrdi...uglavnom ako gledamo kao da je regulare,losa utakmica dve ekipe za sredinu tabele PL...rupe na sve strane

                        Comment


                        • Ma nema veze sa realnošću tekma. Prvo, Čeh kao drogiran. Drugo bekovi, štoperi se sklanjaju, treće Ozil do 83. se nije mrdnuo, četvrto kod 4:3 ljudi maše sigurice, Volkot cepa tri meta preko prečke, a sam....izvukao ga ofsajd da se ne izblamira.

                          Comment


                          • Kalcopoli...

                            PL is back!!!


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Sram ih bilo kako namjestise, bezobraznici

                              Miki28
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Spursi potpisali Sanceza iz Ajaksa odlican i perspektivan stoper,Holandjani nastavljau sa rasprodajom 34m funti

                                Comment

                                Working...
                                X