Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel mu stvarno perika?

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Loncarevic polu smesan lik.

      Comment


      • Jel Loncarevic navija za Arsenal?

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Scouser View Post
          Loncarevic polu smesan lik.
          Ako mislis zbog ovoga sto je rekao za Kutinja, to misle svi na SKu.
          Pa on ako ne bude hteo da igra najbolje moguce, niti ce igrati SP niti ce ga Barsa traziti sledece sezone. Znaci ne postoji mogucnost da nece da igra...
          Ali ocekivano je to, kad DDG ostane u Junajtedu to je super hendlovanje, kad Liverpul nece da proda Kutinja to je katastrofa...

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          Last edited by Brian McShtull; 20-08-17, 18:21.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Dodju ljudi i pricaju da Celziju treba levi bek. Dodju novinari i pricaju kako Konte juri Aleksa Sandra. Jašta.
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Jel mu stvarno perika?

              tt sa A5 u inat Mi6
              Antonio je bio procelav, kao igrac, kasnije i celav - ne toliko, ali se videlo da celavi.
              E sada da li je ovo neko presadjivanje ili neke mandze ili je perika, pojma nemam. Mozda i jeste
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Jel Loncarevic navija za Arsenal?

                tt sa A5 u inat Mi6
                On i Gojko za Arsenal, svi ostali za Junajted, mozda ova voditeljka za Liverpul.

                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Conte je imao presadjivanje kose. Klop i Bilic su isto imalo.

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Ako mislis zbog ovoga sto je rekao za Kutinja, to misle svi na SKu.
                    Pa on ako ne bude hteo da igra najbolje moguce, niti ce igrati SP niti ce ga Barsa traziti sledece sezone. Znaci ne postoji mogucnost da nece da igra...
                    Ali ocekivano je to, kad DDG ostane u Junajtedu to je super hendlovanje, kad Liverpul nece da proda Kutinja to je katastrofa...

                    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                    Da zbog toga. Jos se on kao cudi, voleo bi da neko od njih dolazi ovde na forum pa da mu neko objasni malo.

                    Comment


                    • Viskovic navija za Liverpul ja mislim
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Svaka cast Conteu. Ovo je njegova pobjeda. Strasan motivator. I protiv Burnleya su umalo sa dva igraca manje remi izvukli.

                        A nama onaj starac na klupi.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Viskovic navija za Liverpul ja mislim
                          Jok.


                          Jos 30min imamo da prodamo Kutinja.
                          Last edited by Brian McShtull; 20-08-17, 18:29.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Loncarevic se bas sprda na racun Arsenala i Wenger, kaze Bakayoko odigrao danas sramotno i izgubljeno, kao u Arsenal da je dosao.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Nego za koga navija? Svi pricaju da navija za Liverpul, ja sam to par puta i cuo dok je prenosio utakmice.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by Tobdzija View Post
                                Loncarevic se bas sprda na racun Arsenala i Wenger, kaze Bakayoko odigrao danas sramotno i izgubljeno, kao u Arsenal da je dosao.
                                Brat hahahah

                                Comment

                                Working...
                                X