Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Bukmarkujte...Sve moje prognoze da se saberu,na kraju bi bilo 70/30 u moju korist,al kad jednom omasim svi se za to uhvate,al ok,pred pocetak sledece cu sve lepo na jednom mestu...za sad samo da WC uzima BRAZIL,al to sam vec rekao,uprkos tomo sto ne ide Alves
    Jedva cekam da cujem vase strucno misljenje, o veliki poznavaoce sporta.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Jedva cekam pocetak naredne sezone da vidim sve te prognoze.
      Samo ne znam kako u tom trenutku mozes da prognoziras pobednika LS, na primer. Da nije malo prerano?
      Posle prelaznog roka,jeste prerano mozda za Lige al rizikovacu,a za LS ionako nemaju prava posle zimskog prelaznog roka,da igraju za neki drugi tim (igraci) ma LS kad se izvuku grupe je najlakse gadjati,par timova i to je to...a videcemo ostalo,al svakako bice 70% pogodjeno

      Uvek Adame uvek

      Comment


      • Čestitke Slaviša na ogromnom uspehu.
        Ostaje još samo jedan najteži stepenik.

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Bravo Fulam, svaka cast.

          Bolja ekipa ide u finale


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Posle prelaznog roka,jeste prerano mozda za Lige al rizikovacu,a za LS ionako nemaju prava posle zimskog prelaznog roka,da igraju za neki drugi tim (igraci) ma LS kad se izvuku grupe je najlakse gadjati,par timova i to je to...a videcemo ostalo,al svakako bice 70% pogodjeno

            Uvek Adame uvek
            Mozda mislis da trolujem, ali stvarno postujem tvoje misljenje, iako se u 99% stvari ne slazemo. Osim da je Real osvojio vec LS u tome mogu da se slozim.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Preterana euforija.

              Ništa još nije urađeno.

              Comment


              • Veliki smeker Slavisa
                Mnogo bih voleo da udju u PL i da ih Slavisa vodi (mada jos bolje da dodje u Celzi). Do duse tanak mi ovo tim za PL. Sesegnon kontam da ce da ode, sa Mitrom ko zna sta ce biti. Jedino je kapiten Cairney tu kvalitet za najvisi nivo. Svi ostali su rotacioni igraci ako pricamo o PL. Morace i para da se ulozi...aj samo da udju pa cemo da vidimo sta i kako

                Comment


                • Lakše se Fulam s Derbijem izborio nego sa sopstvenim pristalicama [emoji23] sada treba biti pribran i naći put do svlačionice [emoji4]

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Veliki smeker Slavisa
                    Mnogo bih voleo da udju u PL i da ih Slavisa vodi (mada jos bolje da dodje u Celzi). Do duse tanak mi ovo tim za PL. Sesegnon kontam da ce da ode, sa Mitrom ko zna sta ce biti. Jedino je kapiten Cairney tu kvalitet za najvisi nivo. Svi ostali su rotacioni igraci ako pricamo o PL. Morace i para da se ulozi...aj samo da udju pa cemo da vidimo sta i kako
                    Zar Hadersfild i Brajton takođe nisu oskudevali kvalitetom pa će drugu godinu zaredom biti sudionici najvišeg engleskog ranga. Ukoliko se izbori PL, daće Bog, uložiće Fajed značajna sredstva + dobit od samog ulaska.
                    Ne verujem da je cilj da samo jednu sezonu najbolji gostuju na Kotidžu.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Ljuba90 View Post
                      Veliki smeker Slavisa
                      Mnogo bih voleo da udju u PL i da ih Slavisa vodi (mada jos bolje da dodje u Celzi). Do duse tanak mi ovo tim za PL. Sesegnon kontam da ce da ode, sa Mitrom ko zna sta ce biti. Jedino je kapiten Cairney tu kvalitet za najvisi nivo. Svi ostali su rotacioni igraci ako pricamo o PL. Morace i para da se ulozi...aj samo da udju pa cemo da vidimo sta i kako
                      E ovo je sve tacno,Slavisa je skroz ok i dobar trener...i mozda i bolje da lepo ode u recimo neki Soton,Lester,koji ce vrv igrati PL i stabilniji biti,tesko ce odmah u CFC,tamo ako ode Conte sto je realnost ja licno vidim Sarija...a Sesenjo,i Mitar kad odu,cao zdravo

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Zar Hadersfild i Brajton takođe nisu oskudevali kvalitetom pa će drugu godinu zaredom biti sudionici najvišeg engleskog ranga. Ukoliko se izbori PL, daće Bog, uložiće Fajed značajna sredstva + dobit od samog ulaska.
                        Ne verujem da je cilj da samo jednu sezonu najbolji gostuju na Kotidžu.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Pa da, to je taj neki kvalitet plus dobar trener ako ostane Jokan. Al' greota da ne ostanu Mitar i Sesegnon plus da se pojacaju u svim linijama tima.

                        Comment


                        • Prvo da prođu najverovatnije Vilu pa nek se planovi prave.
                          Fulam kao najstariji londonski klub itekako zaslužuje da odmerava snage sa Unitedom, City-jem, Liverpulom i ostalim velikanima.
                          Imaće vraški težak posao na Vembliju ma ko se plasirao u odlučujući meč.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Plus mnogo fali Craven Cottage PL, bas pravi Engleski stadion, uvek uzivanje tokom prenosa

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk

                            Comment


                            • Ah... legendarni stadion.

                              Sačuvali su ga.

                              Comment


                              • 26.05. 18h finale na Vembliju
                                26.05. 20:45h finale u Kijevu
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X