Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pepova masina, meni je frapantan podatak da su prva 4 asistenta lige iz Sitija sve iz jednog tima, nema ovde mesta zvezdama i invidualzimu ne zavise od pojedinaca kao ostali timovi. To je pep doveo do savrsenstva, Sterling mu izgleda kao top klasa, dzaba Junajtedu Pogba i Aleksis ili Arsenalu Ozil kad izgledaju u pojedinim utakmicama kao amateri...
    Ne znam na osnovu cega je Ozil dobio novi ugovor i sto je on toliko bitan faktor. Ramsey 3x korisniji igrac od njega a zatezu oko novog ugovora.

    Comment


    • Ko je po vama imao bolju sezonu Junajted ili Liverpul?
      I ko je blizi Sitiju, ako se moze reci blizi s obzirom da su zavrsili s 19poena prednosti u odnosu na drugo plasirani tim?
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Mislim da bi bilo dobro da sezona završi, pa da se priča o takvim stvarima.

        Comment


        • Ako osvoji Liverpul LS to ce biti najbolja njihova sezona u odnosu na svih Junajtedovih posle Fergija.

          Finale LS je ogroman uspeh sam po sebi, ali ako se ne osvoji titula bice gorak ukus. TOP4 imaju obe ekipe, nije velika razlika bodova izmedju njih, Junajted eto ima FA Cup da osvoji.

          Sve u svemu, ako osvoji Liverpul LS oni imaju bolju sezonu, ako ne osvoje a Junajted osvoji FA Cup, Junajted bolju sezonu, ako i Junajted i Liverpul izgube finala onda iste (lose) sezone, bez trofeja.

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Ako osvoji Liverpul LS to ce biti najbolja njihova sezona u odnosu na svih Junajtedovih posle Fergija.

            Finale LS je ogroman uspeh sam po sebi, ali ako se ne osvoji titula bice gorak ukus. TOP4 imaju obe ekipe, nije velika razlika bodova izmedju njih, Junajted eto ima FA Cup da osvoji.

            Sve u svemu, ako osvoji Liverpul LS oni imaju bolju sezonu, ako ne osvoje a Junajted osvoji FA Cup, Junajted bolju sezonu, ako i Junajted i Liverpul izgube finala onda iste (lose) sezone, bez trofeja.
            I jedni i drugi imaju dobru sezonu, iako izgube finala. Junajted u poslednjih 5god nije zavrsio ovako visoko na tabeli, i sa ovolikim brojem bodova. Liverpul u poslednjih 13godina nije imao bolju sezonu.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ako Pul izgubi u finalu a Junajted uzme FA kup, rekao bih da je Junajted imao osetno uspesniju sezonu od Pula ali i takodje da je Klop imao bolju sezonu od Murinja jer je napravio mnogo veci iskorak.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Naravno da je Liverpul imao bolju sezonu, FA kup ili ne
                sigpic

                Comment


                • Klub se poredi sam sa sobom. I svojim ambicijama i ciljevima sa početka sezone. Pre svega.

                  Ovako ispada da je Barnli najuspešniji klub. Tim vredi smešno malo. Da su imali još kog igrača u rotaciji i LŠ ne bi bila daleko.

                  Inače, ovo nema veze sa Sitijem. Kapa dole.
                  Ali liga, tj. top4 ili 6 i ostatak nikada veća razlika.

                  Kvalitet u ekipama van je elite je očaj. Nikad niži.

                  Tako da je Sitiju bilo dosta lakše da urniše Hudd, Stouk, koga već.

                  Ranije je svuda bilo nekog kvaliteta. Jača liga.

                  Comment


                  • Englezi ko englezi.

                    Prelazni rok za premijerligaše počinje u četvrtak
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Ako se radi o PL Junajted je imao bolju sezonu. Čitavu drugu polusezonu na drugom mjestu, a u prvoj većinu vremena, osim kad nas je Čelzi prestigao jedno vrijeme, nakratko mislim krajem decembra/početkom januara.

                      Međutim sveukupno, Liverpul je napravio veliki iskorak u Evropi, prva engleska ekipa u finalu LŠ nakon 2012, igraju fenomenalan fudbal, istovremeno sa LŠ i u ligi su bili jaki, samo bod manje osvojen nego prošle godine kada nisu igrali evropska takmičenja, praktično su samo PL igrali.

                      Rekao bih da je Liverpul imao jaču sezonu ako osvoje LŠ, bez obzira šta Junajted uradio protiv Čelzija u kupu.

                      Murinjo je podigao je ekipu ove godine na novi nivo i pretjerane su kritike stizale na njegov račun. Ali sledeća sezona je presudna. Klop je od ekipe koja je prije 3 godine izgubila 6-1 od Stouka napravio tim koji za 10ak dana igra finale lige šampiona, svaka čast.

                      Očekujem od Liverpula i Junajteda da sledeće sezone ugroze Siti, djeluju mi kao jedini koji imaju kapacitet za takvo nešto, posebno ako odrade dobro ljeto.

                      Comment


                      • Originally posted by Tarantula View Post
                        Samo zbog formalnosti, ali mi se svidja ovo. Imas dve nedelje da proberes u svojoj zemlji, prodas, dovedes ili pozajmis, dok svi ne odu skroz na odmore. Ako ne dogovoris ono sto si hteo onda od juna bacis fokus na ostale lige.
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Najbolji pojedinac Čempionšipa Rajan Sesenjon ne vidi se u dvomeču sa Ovnovima iz Derbija.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment




                          • I onda kazu Mancester je plav, kakva tuga od proslave.

                            EDIT:

                            I od kluba naravno.
                            Last edited by srdjan_sl; 14-05-18, 20:27.
                            sigpic

                            Comment


                            • Manchester nikad ne može biti plav, kao ni Madrid crven.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Skot Karson ko hobotnica.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X