Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Obara Siti sopstvene rekorde .... onako fino 100 bodova trocifreni da budu.
    I po broju golova i po broju pobeda ....
    Ludilo do sezone, od igre, od dominacije - BRAVO.
    Cestitke, fenomenalna sezona za vas.

    Ceracemo se jos[emoji123][emoji123][emoji123]


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Uzeli ljudi pare uz prestiz
      Nego mi smesno kako decko odglumi pad, mogao se malo bolje potruditi

      Comment


      • Sitijeva ekipa je najbolja u istoriji engleskog fudbala, na stranu koliko su novca ulozili - to nije bila garancija uspeha, ipak su sve to ljudi od krvi i mesa. Svaka cast Pepu, ona brutalna forma gde je cistio sve provitnike sa po 4-5 komada je za mene najbolji fudbal koji sam gledao u ovoj deceniji.

        Comment


        • Most goals in a 38-game @PremierLeague season…

          3️2️ MOHAMED SALAH

          3️1️ Luis Suarez
          3️1️ Alan Shearer
          3️1️ Cristiano Ronaldo


          Kakva sezona!
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • 100tinu poena!

            tt
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • ¡Si Señor!

              Comment


              • Mo Salah u potpunosti izdominirao i obeležio sezonu za nama. Nisam verovao da je Egipćanin takav majstor u kopačkama.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Danas će Rafael Benítez možda i poslednji put sedeti na klupi Svraka iz Njukasla. Naime, gazda kluba Majk Ešli ga ponovo zavlači oko novca za pojačanja, kao i za neke druge stvari iza scene.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Hvala što si me citirao sa twittera. Sledeći put me makar navedi kao izvor.
                  "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                  Comment


                  • Originally posted by Mags Serbia View Post
                    Hvala što si me citirao sa twittera. Sledeći put me makar navedi kao izvor.
                    Nadam se da nema ljutiš. Nije bilo loše namere samo mi se vest učinila zanimljiva a znam da si upućen u sve i svašta oko Njukasl Junajteda.
                    Spreman sam na sudu da odgovaram za kršenje autorskih prava [emoji6][emoji16]

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Ma, naravno da se ne ljutim. Vidiš da sam stavio smajlija.
                      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                      Comment


                      • Originally posted by Mags Serbia View Post
                        Ma, naravno da se ne ljutim. Vidiš da sam stavio smajlija.
                        [emoji106][emoji3]

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Šta reći o Sitiju, 100 bodova, Gvardiola Jednostavno su pregazili sve 'male' ekipa, a u derbijima uz izuzetak gostovanja Liverpulu i onog Junajtedovog preokreta sve dobili. Nevjerovatna sezona, mislim da niko ovo neće nadmašiti. Najviše bodova, najviše pobjeda, najviše golova, najmanje primljenih golova, najmanje poraza. Nije loše za čovjeka kojeg su nazivali prevarom

                          Vidićemo mogu li ostali da izađu na crtu ovoj mašini sledeće sezone. Junajted će da kupuje i popuni rupe, vjerujem da će imati jaku sezonu. Liverpul je već doveo Keitu, još da srede malo odbranu, mislim da im ne treba puno, naravno pod uslovom da ne ode Salah, a uvjeren sam da neće. Totenhem ili će napokon da se otvori ili će im maksimalan domet biti top 4 (a i to će biti upitno), Poketino je odličan trener ali ne može s ovom ekipom više od top 3. Čelzi isto ima sudbonosno ljeto, ili će Abramovič ponovi početi da troši ili ništa. Arsenal ako dovede Alegrija i on dobije pare za pojačanja je siguran u top 4.
                          Last edited by BorisUnited99; 13-05-18, 20:40.

                          Comment


                          • Nisam siguran ali mislim da je ovo bila i najveca razlika u odnosu na drugoplasiranog - ovih 19 bodova.
                            Mmrzi me da proveravam, ako neko proveri neka napise.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment




                            • Moja poruka rođenom burazeru (navijaču Chelsea). Jbga, bilo je jače od mene.
                              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                              Comment


                              • Ova dominacija Sitija izgleda mnogo gore kad shvatiš da 38x3=114 bodova. I da su oni ispustili samo 14 bodova od maksimale.

                                Strašne stvari!
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X