Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    To kao sto je Siti prvi, iako je realno najslabiji tim u top6?
    Kad sam rekao da je naslabiji,tim ,stavise suprotno sam napisao da ima ubedljivo najjaci tim u top 6 a,najgoreg menagera,al eto ti i ovu priliku,koristis cisto da meni nesto napises u kontru,ako si vec nesto hteo bolje daj neki argument po kome osporavas moj post,mada to i ne mozes jer kao sto si sam rekao u fudbal se ne razumes,mada to nisi ni morao da pises lako se zakljuci,a ne da se ponasas ko neki iskompleksirani klinac ,koji ce da trazi svaki moj post na fudbalu,a bilo ih je 4 u 2 meseca i pise kontra cisto da bi pisao,ili gledas svaku mogucu priliku da opljunes po MU i Murinju
    Last edited by 61563; 11-05-18, 22:33.

    Comment


    • Mnogo je bolje znati koliko ne znas, nego misliti da sve znas. Ja da znam dovoljno, radio bih u fudbalu i od toga zaradjivao, sto tebi predlazem s obzirom da sebe predstavljas kao velikog strucnjaka i znalca.
      Ja samo volim da gledam fudbal, i ono sto mislim ja to i napisem, to ne mora da bude ispravno i tacno. To je samo moje misljenje, kao nekoga ko voli i gleda fudbal.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Mnogo je bolje znati koliko ne znas, nego misliti da sve znas. Ja da znam dovoljno, radio bih u fudbalu i od toga zaradjivao, sto tebi predlazem s obzirom da sebe predstavljas kao velikog strucnjaka i znalca.
        Ja samo volim da gledam fudbal, i ono sto mislim ja to i napisem, to ne mora da bude ispravno i tacno. To je samo moje misljenje, kao nekoga ko voli i gleda fudbal.
        Pa dobro ja se slazem sa tobom u potpunosti,mada i dalje mi nije jasno kakve ovo ima veze sa ulaskom u PL,gde si na neki neargumentovani,i ne fudbalski nacin pokusao,lazima da opvrgnes moje misljnje.

        To sta ja radim i dal ima veze sa fudbalom ili ne je nebitno ,u celoj prici,a ti nastavi da uzivas u svom neznanju,gledas fudbal i iznosis svoje uglavno pogresno misljenje,imas pravo,kao sto cu ja da sirim svoje znanje i uzivam poznavanju materije koju gledam,mislim da je ipak lepse biti,imati ispravno nego pogresno misljenje ,al sta znam svi smo drugaciji...I slobodno nastav da juris sve moje postove ,mozda i naucis nesto od mene znalca,jer ja odavno tvoje ne komentarisem,jer nema poente da pricam sa nekim o nekoj tematici o kome taj ,ne zna skoro nista,to bi bilo ko da hirurg,krene u polemiku sa vulakanizerom ,a tocak na bicikl nije promenio,al eto na ove tvoje provokatorske postove nece mi biti tesko da napisem koju recenicu
        Last edited by 61563; 11-05-18, 23:05.

        Comment




        • U pravu je Pixi, on je u prednosti jer je svestan da ne zna, ali sa takvim stavom ce nekada nauciti. Ti si Fiks tezak nemac pojma. Statisticar. Kako mozes reci da je Fulam najslabiji od 4, ljudi pre poslednjeg kola nisu mogli da se sete kada su izgubili poslednji put, setali se ligom. I veceras su koliko vidim dominirali. Ti Fisk objektivnost nisi upoznao izgleda.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by TeaFam View Post


            U pravu je Pixi, on je u prednosti jer je svestan da ne zna, ali sa takvim stavom ce nekada nauciti. Ti si Fiks tezak nemac pojma. Statisticar. Kako mozes reci da je Fulam najslabiji od 4, ljudi pre poslednjeg kola nisu mogli da se sete kada su izgubili poslednji put, setali se ligom. I veceras su koliko vidim dominirali. Ti Fisk objektivnost nisi upoznao izgleda.
            Aj ti nesto i znas,pa da odgovorim,prvo,Fulam jeste imao ludu seriju ali imala je Vila mislim krenula je neocekivano lose,koja je igracki posle Vulvsa najjaca ekipa u ligi,Derbi je ok ekipica i sledece godine ako zadrze menagera imace sansu,al su obe ekipe slabije i od Vile i Bora....taj Boro ima igrace od prosle godine iz PL i plus su doveli trenera,koji zna sta i kako,trebali su ranije...i jos jedna za mene bitna stvar,titule,u ovom slucaju je ulazak ravan tome, uzimaju jake odbrane,svi znamo ko vodi Boro Pjulis,a i Vila ima da kazem defanzivnog meng,plus jak tim...a Fulamova igra pre svega zavisi od napada,protiv Bradforda su isto prosuli 2 boda zbog te odbrane...eto ja ne znam al videcemo ko ce uci ja kazem Boro ili Vila,cak Borou zbog Pjulisa dajem najvise sansi..i nek ja ne znam,al posto u ovoj zemlji vecina misli da sve zna i pita se o svemu ,a pogotovo tamo gde je kes fudbal zato smo u kanalu,i zato je AV na vlasti sa60% zbog svih tih "znalaca" pa nam zemlja Svica,e tako je i fudbalu kod nas...i zato je dobro da ja iz vase perspektive ne znam nista

            Gledam sad napise meni statisticar a ne znam samo zasto i na osnovu cega nit sam kad izbacivao brojke neke nit se bavio tim sem u slucaju broja trofeja,a tu znamo ko je najbolji Jose Mouuuu,a ti na osnovu toga da su na tabeli bili najbolji baziras svoju teoriju,i na osnovu neke setnje,ligom,pa ne znam koliko si gledao nija bas bila setnja,tj.dominacija,to moze za Volvse da se kaze,a vrv si ti pao pod uticaj domacih medija i svega oko Fulama,Mitra Jokana pa ono jesu najbolji su aha...i da se razumemo za Jokana mislim da je odlican menager i tesko bi iko sa ovim Fulamom to napravio neki drugi trener,kao i onomad sa Wofordom,kad je usao al eto ludi Poco...licno mislim da bi za njega bilo najbolje ako moze ode iz Fulama u neki jaci tim iz PL ili ako nema mesta u neku drugu zemlju,plus sto ce usli ili ne ostati bez najboljeg igraca malog Sesenjoa
            Last edited by 61563; 12-05-18, 00:40.

            Comment


            • Sinoc realan X, i dalje verujem u prolazak Fulama, ovo je Derbi dobio na iskustvo, mora i Fulam dobiti na zelju i dobru igru a nadam se ce rezultat biti dovoljan za prolaz. Finale je jedan mec, 11 na 11, Vembli, armije navijaca. Kvalitet na strani Vile/Boro ali jedna sudijska odluka moze mnogo toga da promeni. Mnogo su forsirali Mitra sinoc, dobro se borio, ostavljao lopte za svoje saigrace, otvarao i verujem da ce fokus odbrane Derbija biti na njemu u revansu gde je vise prostora za krilne napadace.
              Ako se Sesenjon i njegov menadzer pitaju pametnije bi bilo da ostane u Fulamu ako udje u PL, nigde nece imati ovakvu minutazu, poverenje, strpljenje..u ozbiljnijim timovima nema jos mesta za ozbiljnu ulogu a u manjim nema svrhe. Ako se pita Fulam ne bi trebalo da ga prodaju, ako im gazda ima novca da se pominju price oko kupovine Vemblije onda je ostanak Sesenjona mala stavka
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Strasno! Uzasno! Ko kutija sibice

                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Strašne stvari. Gledaš svoj tim, uživaš u utakmici i odjednom iza tebe gori tribina i ti si zarobljen kao sardina u konzervi.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Da bas strasne stvari. Tih 80tih uzasne tragedije bile po stadionima.

                    Sutra poslednje kolo svi u isto vreme. Dole reseno sve? Svonsi ima uzasnu gol razliku koliko vidim...

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Svonsiju treba pobjeda od 5 golova razlike i poraz Sotona 5 razlike od Sitija tako da je to zavrseno


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Generalno gledano, sve borbe su gotove. Zvanično može još da se menja, ali teško da će i da se desi.

                        Jedino da Liverpul izgubi kući, po prvi put ove sezone.

                        Sutra će verovatno najzanimljivije biti ispratiti Vengericu u poslednjoj utakmici. I videti hoće li Arsenal uzeti bar jedan bod na gostovanju u ovoj 2018. godini.

                        13 bodova na 18 utakmica u gostima. Nestvarne stvari...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ma sve je u sustini reseno u vrhu jos odavno i to ne samo PL nego generalno u svim ligama,jos u po nekoj oko opstanka i to je to ,prilicno dosadna fudbalska sezona
                          Last edited by 61563; 12-05-18, 12:24.

                          Comment


                          • Sa tobom ću Fixni popričati o Liverpulu na kraju sezona. Još uvek se sećam naše diskusije zimus.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Celsi spreman da pusti Moratu u Juventus za 63 miliona eura. Lik je gotovo uvijek rotacija, ne daje nesto puno golova, a stalno prelazi za neke ogromne sume, krajnje cudno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Sa tobom ću Fixni popričati o Liverpulu na kraju sezona. Još uvek se sećam naše diskusije zimus.
                                Hahha nema problema,..ali Klop ce biti Flop,mislim na LS,ako je ne osvoji,meni svejedno ,lepo sto je Roma sigla u SF al isti mi djavo i da je ispala u grupi,kad nije osvojila..sto se tice PL,pogresio sam oko CFC ,za LFC sam rekao da ce oni i Spursi boriti za top4...ali greska,sa tim da mislim da je najmanje kriv Konte,a najvise Roman...a LFC i ne bas puno,videlo se to H2H mecevima sa MU i CFC ko je bolji i takticki potkovanije trener,Mou,Conte Klop...al bolji je od Pepa tu reci nema...al sad da ti neko ponudi da budes 5 a prosle prvak sta bi izabrao...e sad nece valjati zaCFC ako Roman odluci da sve rasproda skloni Contea i lagano batali daulaze u fudbal,u suprotnom samo nek da kes i sledece sezone najveci rival MU u borbi za PL bice CFC....Klop tesko,a ako Pep osvoji opet,onda sam ja neznalica totalna jer jedno moze i da ubode al tesko 2 puta...mada svakako sam pogresio oko CFC plasman van TOP 4,ali sa ovako kratkim i lose izbalansiranim timom malo je falilo,sto neopravdava nista

                                P.S, Da to bas napisah sinoc oko Morate u Serija A da ga zeli Juve ,a oni da prodaju Iguaina,mada Brajkula sumnja u tako nesto
                                Last edited by 61563; 12-05-18, 12:45.

                                Comment

                                Working...
                                X