Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro se Pogba onde suzdrzao. Neko bi ga udavio. Opasno hejtuje sudija danas Pogbu, nijedan faul nad njim mu skoro nije svirao, a bilo ih je dosta.

    Comment


    • Za neke od ovih startova fudbaleri u Španiji valjali bi se do 20og juna.

      Comment


      • Pogba bi ga upropastio, tacno bi mu glavu otsarafio, ovaj je pokusao doduse, samo ne moze da ga dovati. Steta sto Fela nije u igri pa protiv njega ovo da proba
        sigpic

        Comment


        • 2 mjesto obezbijedjeno. Konacno su uspjeli[emoji123][emoji123][emoji123]


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Dobor, dobro što je iskulirao... pffff
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Samuraju javi se

              Jbt ovi fudbaleri kao politicari da su, gledaj sad Nobla i Pogbu, samo sto se ne poljube
              sigpic

              Comment


              • Sta sam ja tu trebala da presudim kod vas dvojice?
                Mislim ne znam sto sam ja upletena, a znam da nesto jesam?
                Bese opklada da ce MU ispred Totema?

                Nema Samurajceka....

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Devetnaest bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranog .... Nije losa sezona - solidna.
                  Jos poslednji mec da se odigra pa da se zaokruzi.
                  A da se Hadersfild nije junacki borio i izborio za bod protiv Celsija ludi Liverpul bi garantovano nesto zasrao u poslednjem kolu. Ovako su im sanse za kiks minimalne.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Iz ničega Jokanov tim nalazi se u rezultatskom deficitu.
                    Bolje reći Kameron Džerom u starom ostrvskom stilu glavom zakucao bubamaru u metu.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Derby odličan u prvom poluvremenu, bolji su na svakom dijelu terena od Fulhama. Huddlestone uništava. Čeka se Fulhamov odgovor...

                      Comment


                      • Fulam dominantan u drugom. Greda i Skot Karson "glavni" protagonisti što Derbi i dalje ima prednost.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Kakva su ovo s*anja što Fulam igra iz kornera?

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Bice interesantan play off, mene ne bi iznenadilo da finale igraju Derby i Middlesbrough.

                            Svake godine liga sve jaca

                            Comment


                            • Ma po meni tu ulazi pobedik Boro /Vila,to su 2 najjce ekipe,po meni Fulam je svoju sansu prokockao u ligi,iako treci realno je najslabiji od ova 4 tima

                              Comment


                              • Originally posted by 61563 View Post
                                Ma po meni tu ulazi pobedik Boro /Vila,to su 2 najjce ekipe,po meni Fulam je svoju sansu prokockao u ligi,iako treci realno je najslabiji od ova 4 tima
                                To kao sto je Siti prvi, iako je realno najslabiji tim u top6?
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X