Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma gde ce ispasti Soton sa ovakvom ekipom, jednostavno ocajnog su trenera imali cele sezone, drago mi je sto ce opstati. Jos pre 10-ak kola sam ocekivao da ce Hadersfil ispasti, i evo, blizu su. Njima bod protiv Celsija ili Arsenala znaci opstanak ali treba to uraditi. Celsi juri LS, Arsenalu ce to biti poslednji mec pod Vengerom, jurice pobedu tu, a Svonsi kuci sa Stoukom, tu bi morali dobiti.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Ja bih i voleo da na kraju i Svonsi ostane.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Za opstanak u ligi fale dva coveka, a i jedan i drugi prespavali ovu sezonu. Prosle sezone su ih zadrzali u ligi, ove sezone se nisu naigrali u jacim klubovima. Nikom nije prijao rastanak koji ce i na Svonsi i na Sigija i na Ljorentea ostaviti ozbiljan trag.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Od i Svonsi dole. Jedino da pobede Stouk sa preko 6-7 golova razlike onda ce ostati,posto racunam da ce Sota izgubiti sa dva tri gola razlike od Sitija.

          Hadersfildu u naredne dve utakmice treba bod kako bi ostao u ligi i matematicki.

          Ko bi rekao da ce Stouk biti najlosija ekipa u ligi.
          Сутра брзо долази - треба човек постати
          Нестали су кодекси, остали су комплекси
          Победе су порази, а исходи су потресни!

          Comment


          • Originally posted by Kosjerac View Post
            Od i Svonsi dole. Jedino da pobede Stouk sa preko 6-7 golova razlike onda ce ostati,posto racunam da ce Sota izgubiti sa dva tri gola razlike od Sitija.

            Hadersfildu u naredne dve utakmice treba bod kako bi ostao u ligi i matematicki.

            Ko bi rekao da ce Stouk biti najlosija ekipa u ligi.
            17. Huddersfield 36 9 9 18 27:56 36
            18. Swansea 37 8 9 20 27:54 33

            Dovoljno je i 1:0 ukoliko Hudedrsfield izbgubi obe.

            Comment


            • da da,sa porazom obe a Svonsi dobije Stouk onda Svonsi ostaje. Videcemo,na to sam zaboravio.

              Odlicna zavrsinca i za mesto u LS,Totenhem i Celsi.
              Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment


              • Sautempton ima pola tima vrhunsko, a pola katastrofa i kada se tome doda promašaj sa trenerom eto borbe za opstanak, ali svakako su dovoljno dobri da ostanu.
                Dušan Tadić, desni bek šampiona Evrope Sedrik, pa onda na sredini Hejbjerg i Romeu, pozadi Hudt i napred odlični Gabijadini, svi oni bez problema mogu da igraju za klub iz top six, dok su Bertrand, Redmond, Ostin, Long i slični totalni raspad i razlog zašto je klub gurnut na ivicu provalije druge lige.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Tadic da igra za top 6 tim? Mozda za Arsenal. Za ostale klupa at best.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Stvar je u tome sto je Soton mnogo stabilniji klub od Swansea i Hudda, i oni bi se vratili vrlo brzo kao i 'castle.
                    Svakako bih vise voleo da Hudd ostane, mnogo su simpaticniji od Swansea.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                        Dobar je Tadic, ja ga obozavam. Al ne treba biti nalozeni patriota sa takvom izjavama. Rotacioni igrac za top 5 je bas maksimum.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • https://twitter.com/manutd/status/99...923176960?s=21


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Kakva je zivotinja Kante, nerealan je.
                            2 smesna gola na mecu Celsi-Hudd, ne zna se koji je komicniji.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Svaka za za Hadersfild, fantasticna borbenost.

                              Zasluzen opstanak


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Znaci i top4 je resen.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X