Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da prođe bez povreda i meni dovoljno. Svakako uzimamo Brajton kući i u top4 smo.

    Ne znam stvarno što nije malo više rotirao. Baš se vidi da nam fali energije na terenu.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Blokiran si mi, ne znam sto sam bilo sta prokomentarisao sto ima veze sa tvojim postom.

      Clyne je kriminalan, ajd sto nije igrao godinu dana, ali toliko lose odluke donosi da je to neverovatno. A i bas izgleda smotano sa loptom u nogama. Ali su izgleda dobili instrukcije da idu po toj strani nonstop, iako su gore Robbo i Mane mnogo bolji i energicniji, ne kontam sta im znaci ovo.

      Head@
      Dobar je Ziru, ali svaki duel je izgubio protiv Virgila. Kod gola prilikom centarsuta Mozesa lopta pogadja Milnera/Wijnalduma i lobuje Virgila maltene, koji bi je skinuo, dosta srece su tu imali.
      Last edited by Brian McShtull; 06-05-18, 17:32.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Navijaci Liverpula i Sitija pokazali nevjerovatnu klasu. Na forumima ostalih klubova samo podrska za starog, jedino juventuz jede govna i zbijaju neke super retardirane sale, navijaci Juventusa su bas uzasni generalno. Mada to su navijaci van Torina i Italije, sa engleskog govornog podrucja, iako ne mijenja cinjenicu da su debili.

        Ne slazem se, to se moze naci poneki debil ali svi navijaci u Italiji su izrazili znak podrske za Fergija, ne samo Juventusovi vec i ostali. Twitter, FB, forumi, Insta, svi su uz Fergija, ali uvek mozes naci te budale koji nemaju osecaj, tako da ne mozes reci da su generalno svi navijaci Juventusa debili.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Kako dominiramo na kraju sezone kada je vec sve gotovo

          Comment


          • Bas bi volio da vidim Azara u Realu.

            Kad mu se igra, najbolji igrac PL bez dileme


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Blokiran si mi, ne znam sto sam bilo sta prokomentarisao sto ima veze sa tvojim postom.

              Clyne je kriminalan, ajd sto nije igrao godinu dana, ali toliko lose odluke donosi da je to neverovatno. A i bas izgleda smotano sa loptom u nogama. Ali su izgleda dobili instrukcije da idu po toj strani nonstop, iako su gore Robbo i Mane mnogo bolji i energicniji, ne kontam sta im znaci ovo.

              Head@
              Dobar je Ziru, ali svaki duel je izgubio protiv Virgila. Kod gola prilikom centarsuta Mozesa lopta pogadja Milnera/Wijnalduma i lobuje Virgila maltene, koji bi je skinuo, dosta srece su tu imali.
              Kad si pun frustracija

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Koliko bolje igraju kad nema pritiska. Mentalni patuljci.

                I bez Turcina isto mnogo bolje izgleda.

                Comment


                • Jos 3 dana da igraju Liverpul ne bi dao gol.

                  Jadna i bezidejna igra


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Potres'o ih odlazak Buvača..
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Znači ipak poslednje kolo protiv Brajtona. Nije moralo ovako, ali svakako uzimamo to.

                      Važno da se nije niko povredio.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Znači ipak poslednje kolo protiv Brajtona. Nije moralo ovako, ali svakako uzimamo to.

                        Važno da se nije niko povredio.
                        Prvo da oni dobiju Hudd, kome treba 1 poena da ostanu u ligi.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Dyche menadzer sezone, apsolutno prezasluzeno.

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Definitivno.

                            Evropa na Turf Mooru,bice zanimljivo.
                            Сутра брзо долази - треба човек постати
                            Нестали су кодекси, остали су комплекси
                            Победе су порази, а исходи су потресни!

                            Comment


                            • Comment


                              • Nemoj Akvilanija da dovede, da ga zakopa kao Beniteza
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X