Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa dobro je izveo, ta bela linija je od banera za reklame ili kako god se zvali. [emoji3]

    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Hahaha, vidi stvarno.

      Ovaj bod može dosta da znači Huddu. Mislim da ni oni su ovo očekivali.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment




      • sigpic

        Comment


        • Navijaci Liverpula i Sitija pokazali nevjerovatnu klasu. Na forumima ostalih klubova samo podrska za starog, jedino juventuz jede govna i zbijaju neke super retardirane sale, navijaci Juventusa su bas uzasni generalno. Mada to su navijaci van Torina i Italije, sa engleskog govornog podrucja, iako ne mijenja cinjenicu da su debili.

          sigpic

          Comment


          • Ni svjesni nismo koja je ovo velicina


          • Ne kontam zasto moraju da napadaju, odgovara nam x. Ne znam gde jurcate...
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Jel se meni cini ili Mane ponovo pocinje da lici na zver.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Ziru masina.
                sigpic

                Comment


                • Očekivano.

                  Da je Čelzi napao od početka, već bi primili 2-3. Delujemo tako ranjivo pozadi da boli.

                  Energija nikakva. Jbga ja, ako su mrtvi, trebao je više da rotira.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Ne kontam zasto moraju da napadaju, odgovara nam x. Ne znam gde jurcate...
                    Ne znaju drugacije, bratski.

                    Ziru majstor. Nikad ga ne bih menjao za Obamejanga.

                    Comment


                    • Skidam kapu Klopu što je uspeo izboriti finale CL sa ovakvom odbranom. Osim donekle VVD ostali nemaju kvalitet za Fulam kamoli da igraju najveći mogući nivo fudbala.
                      Redsima itekako treba aždaja na gol crti poput DDH ili Kurtoe. Mani te se više raznih Dudeka, Minjolea ili Karijusa.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Osim sto je Robertson najbolji levi bek u ligi.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Navijaci Liverpula i Sitija pokazali nevjerovatnu klasu. Na forumima ostalih klubova samo podrska za starog, jedino juventuz jede govna i zbijaju neke super retardirane sale, navijaci Juventusa su bas uzasni generalno. Mada to su navijaci van Torina i Italije, sa engleskog govornog podrucja, iako ne mijenja cinjenicu da su debili.

                          Vladane pa nije valjda da pripisujes sa redcaffe-a ili si ti mozda onaj @ahsan_6386 Ja sam aktivan na juventuz i taj lik sto ima nekih 15-ak postova na redcaffeu kao zna sta se pise po drugim forumima. Juventusovi navijaci su generalno losi ?!

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Osim sto je Robertson najbolji levi bek u ligi.
                            Možda za tebe.
                            Hoćeš da kažeš kako vam je zadnja linija zadovoljavajuća?

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Lakazet i Obamejang dali po gol, dosta dobro igramo danas, i zadnja linija sigurnija sa Mavopranosom nego sa Koscelnim.

                              A Giroud najpotcenjeniji napadac na svetu, mnogo koristan.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment

                              Working...
                              X