Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prezadnje kolo, igraš protiv direktnog rivala za opstanak u ligi. Ko pobedi ostaje. To je po meni totalno fer.

    A verujem da su Sveci dosta kvalitetnija ekipa.

    Jedina šteta za ova dva boda je npr. što je sasvim moguće da Hudd neće uzeti više ni boda. Sa ova dva boda danas, Sveci bi išli iznad njih na tabeli i sasvim moguće da bi opstali ni krivi ni dužni. To je bedak.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Hajmo svi post posvetiti gospodinu, moj brat place... Voljeli ga ili ne Sir je bio strasan.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Najveci si stari, izdrzi.



        Spoiler

      • Izdrzi boss, ajmo jos jedna pobeda!!!!

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Izdrzi Fergi legendo!

          Koliku je podrsku dobio sa svih strana, nevjerovatno, prelijepo

          Comment


          • Jbt pa danas ćemo poslednji put biti svedoci Vengerovog sedenja na klupi Arsenala u Londonu. Kada se prisetim da je čovek 20 i kusur godina sedeo na klupi jednog tima, svaki dan dolazio na isto mesto, radio svoj posao najbolje što zna, sada kada znam da je stigao do kraja, mene podilaze žmarci a ne njega.
            I ako se ne može pohvaliti uspešnim zadnjim sezonama ostaće upamćena njegova dugotrajnost i vođenje čuvene nepobedive ekipe sa Hajberija, koja je u to vreme igrala najlepši fudbal na svetu.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
            Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 06-05-18, 09:55.

            Comment


            • Reding koliko vidim u najjačem sastavu, ali i dalje je pitanje koliko mogu.
              Voleo bih i Bolton da ostane u ligi.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Jbt pa danas ćemo poslednji put biti svedoci Vengerovog sedenja na klupi Arsenala u Londonu. Kada se prisetim da je čovek 20 i kusur godina sedeo na klupi jednog tima, svaki dan dolazio na isto mesto, radio svoj posao najbolje što zna, sada kada znam da je stigao do kraja, mene podilaze žmarci a ne njega.
                I ako se ne može pohvaliti uspešnim zadnjim sezonama ostaće upamćena njegova dugotrajnost i vođenje čuvene nepobedive ekipe sa Hajberija, koja je u to vreme igrala najlepši fudbal na svetu.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                Sad nekako ona scena... kad je Vengeru uručena plaketa na OT i zagrljaj sa Fergijem... šta ti je život...

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Jbt pa danas ćemo poslednji put biti svedoci Vengerovog sedenja na klupi Arsenala u Londonu. Kada se prisetim da je čovek 20 i kusur godina sedeo na klupi jednog tima, svaki dan dolazio na isto mesto, radio svoj posao najbolje što zna, sada kada znam da je stigao do kraja, mene podilaze žmarci a ne njega.
                  I ako se ne može pohvaliti uspešnim zadnjim sezonama ostaće upamćena njegova dugotrajnost i vođenje čuvene nepobedive ekipe sa Hajberija, koja je u to vreme igrala najlepši fudbal na svetu.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                  Dok je bilo Hajberija bilo je i Arsenala. Sve otislo u vraziju nakon Hajberija.

                  Comment


                  • Za sada ne izgleda ovo ni malo dobro za Fulam..
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Pep ne prepušta ništa slučaju. Katalonac ne menja ni kada je sve odlučeno. Izveo je najjače raspoložive snage protiv Hadersfilda.
                      Fulam kao da nema vere da će Reding u Velsu iščupati makar bod pa sve misli usmerili ka baražu.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Ma oni ovo da ovi iz Kardifa vide na poluvremenu da gube 1:0 pa da se opuste..

                        2:0, e jbg sad...
                        Last edited by DžonDon; 06-05-18, 13:15.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Možda i Fulam ima svog Saleta Ilića pa da preokrenu ovo [emoji23]

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Ja kad igram Fulam 3+ oni pobede 2-0, ja kad igram fiks na njih oni izgube, definitivno mi treba zabraniti kladionicu.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment

                              Working...
                              X