Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A cekaj, bila bese prica na pocetku sezone Stouk opasna ekipa, Juventus bi izgubio da igraju u gostima, cini mi se, evo ljudi ispadose, uvek objektivni PL navijaci i neugodni Stouk.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Dzaba Kejnu i nepostojeci golovi, nece biti najbolji strijelac. Kako mi se zgadio lik

      Vest Brom ako opstane bice fazon, bili vec uveliko otpisani prije par kola

      Comment


      • Jbm ti pevce, nikad vi ništa napraviti nećete.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
          Jbm ti pevce, nikad vi ništa napraviti nećete.
          Šta vas briga, ne mogu oni da vas stignu. Držite sve u svojim rukama.

          Sad da se dobije Big Sem i onda u sredu Svonsi i ostajete u ligi. Kud ćeš bolje nego da zavisiš samo od sebe.

          Čak i X danas a pobeda u sredu će odraditi posao.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Poketino jbg, ovo je njegov maksimum.
            sigpic

            Comment


            • Ako se slucajno desi da Fulham i Aston Villa ostanu u Championshipu naredne sezone ce biti ludilo od lige.

              Comment


              • Volio bih da Konte pretekne Poketina, vise bi znacio Celsi u LS, dok bi ovaj mogao maksimalno da se posveti PL, iako bi opet pao u poslednjem tromesjecju.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Šta vas briga, ne mogu oni da vas stignu. Držite sve u svojim rukama.

                  Sad da se dobije Big Sem i onda u sredu Svonsi i ostajete u ligi. Kud ćeš bolje nego da zavisiš samo od sebe.

                  Čak i X danas a pobeda u sredu će odraditi posao.
                  Ma ja to više zbog tiketa.

                  A kapiram da neće Everton sad zapinjati, pa može ovde sva 3 boda, a u utorak igramo sa Svonsijem, ima da bude ludnica, verovatno i prepun stadion, biće jako teško dobiti..
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                    Ma ja to više zbog tiketa.

                    A kapiram da neće Everton sad zapinjati, pa može ovde sva 3 boda, a u utorak igramo sa Svonsijem, ima da bude ludnica, verovatno i prepun stadion, biće jako teško dobiti..
                    Svakako utorak mora pobeda. Mislim, lakše njih, nego u poslednjem kolu Siti. Imate bolju gol razliku, i ako danas ne izgubite a dobijete utorak, to je to.

                    Iako će Siti verovatno izvesti rotiran sastav. Kud ćeš gori scenario nego da vadiš sezonu u poslednjem kolu protiv Sitija.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • E da, Celsi ako zadrzi sve igrace i ako dovede prave zamjene za Kostu i Matica(to nikako nisu Bakajoko i Morata jer im nisu ni do clanaka) mogao bi biti sledece sezone opet u sampionskoj trci. Mada im treba i stoper, da se Aspi vrati na beka.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne sećam se nešto da je Pikford imao išaran "rukav". Na brzinu se iscrt'o [emoji3]

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Možda i još jedan štoper.

                          Luiz ide, Kejhil već mator. Ostaje samo trio Rudiger, Aspi i Kristijansen. Valjao bi tu jedan solidan štoper.

                          Jedno dobro krilo umesto Pedra?
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Oni boljeg stopera od Aspija nece naci, lakse bi im bilo beka da dovedu...
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Rudigeru i Kristijansenu je svakako potreban jedan vođa pored njih u zadnjoj liniji.

                              Moses odrađuje dobar posao kao bek. Prilično je disciplinovan, a i nudi dosta u napadu. Zapakosta mi je tu slaba karika.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Mada bi Toby mogao da dodje, verovatno bi mu odgovaralo da ostane u Londonu. Ali opet meni bi Aspi igrao kao stoper u tandemu sa Tobijem.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X