Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Liverpul je prvenstveno odlično prodavao poslednjih par godina, samo je problem sto su uglavnom te novce pogrešno investirali odnosno previše novca davali na igrače koji nisu vredeli tih para.


    Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Blago rečeno moram priznati.

    Pravilnije bi bilo "kupovali panjeve i bukve za ogromne pare".

    Dobro je da smo dolaskom Kloppa to promenili.

    FSG se pita minimalno, igrači se više ne jure samo radi kvantiteta, već prvenstveno radi kvaliteta koji odgovara našem sistemu. A i imamo trenera kod kojeg žele da dođu vrhunski igrači.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ako Liverpul osvoji LŠ, nama ide 12 Miliona na račun.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
        Ako Liverpul osvoji LŠ, nama ide 12 Miliona na račun. [emoji3]
        Odakle ti to? Mislis da je prilikom kupovine Van Dijka tako nesto ugovoreno, pa oni su ludi onda...
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Odakle ti to? Mislis da je prilikom kupovine Van Dijka tako nesto ugovoreno, pa oni su ludi onda...
          Ne samo od njega, od Lovrena, Manea, i ko je još već tu, Lalana.. Samo izgleda 10, a ne 12 miliona.

          https://www.thesun.co.uk/sport/footb...e-real-madrid/
          Last edited by DžonDon; 04-05-18, 18:12.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Pa treba ulagati u akademiju[emoji3]
            Ja bih vam dao i 20, obzirom da ako osvoje uzimaju 70miliona.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Pa realno, malo je ovo, obzirom da je pola našeg tima tu.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                Pa realno, malo je ovo, obzirom da je pola našeg tima tu.[emoji3]
                Neverovatno koliko je dobrih igraca izaslo iz Sotona, da su svi ostali za ligu bi mogli da se bore. Toby/Virgil/Vanijama/Mane/Lallana/Clyne/Shaw/Schneiderlain....bas bolest tim.
                Jest drago mi je sto su neki od njih u Liverpulu, ali bi mi bilo zanimljivije da su svi oni ostali u Sotonu, to bi bilo bas dobro za fydbal al jbg.

                Al ne brinem se ja za Soton, vratice se oni brzo. Mnogo bi bilo gore da ispadnu Hudd ili Brighton.
                Last edited by Brian McShtull; 04-05-18, 19:44.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Rašfordu zabraniti da vidi teren dobrih 3-4 meseca dok ne sredi glavu. Decko kao da je retardiran.

                  Comment


                  • Nista ne napreduje na tom polju, rak rana.

                    Odlicno prvo poluvrijeme, konacno smo konstantni. Uzasno dosadni ali bar konstantni, nema oscilacija vec par nedelja u igri


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Brajton zasluzio vodstvo, Mancester igra preko neke stvari i bas je mucno gledati patnju na terenu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        Brajton zasluzio vodstvo, Mancester igra preko neke stvari i bas je mucno gledati patnju na terenu.
                        Pa i nemaju nekog motiva da igraju, drugi su pa su drugi. Eto jedino da probaju neke stvari sa treninga cisto kao neka uvertira za sledecu sezonu. I da neki igrace odrze formu pred SP. Ali ne kontam zasto Matic igra, covek je iscedjen ima vec nekoliko meseci.
                        Da je bar dao sansu nekim klincima, Chongu....
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Sto Matic igra? Pa da se ne zakuva na terenu. Treba neko da nametne slow tempo. Idi u k..., da zaigra neki klinja koji nije utreniran pa da se zaleti ima Portigalca srcka da strefi.

                          Na kraju cemo ih ubit od dosade i uvalit taj jedan gol. United way


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Naša odbrana herojski odoleva svim napadima moćnog Brajtona.

                            Comment


                            • Tesko je izdrzati ovakvim naletima. Posebno kad ti sredina terena pusta igrace a odbrana dodaje protivnickim igracima


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Treba da vratimo libera u savremeni fudbal.

                                Brajtonov tim vredi kao Barselona, a tako i igraju, razigrano.

                                Ko se ne razume, mislio bi da je United slab.

                                Comment

                                Working...
                                X