Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I luzercina kazu, uvek je imao slabiji tim u odnosu na ostale konkurente sa TOP4, to sto je stvorio izuzetno dobar i izbalansiran tim sa ovoliko malo para je genijalno, pritom kakav fudbal igra i to da mu je tim prilicno mlad.

    Hocu da ga vidim recimo sa 300 miliona budzet kao skoro svih konkurenta.

    Comment


    • Zato ja i napisah pre. Da bi preneo tim na sledeći nivo, potrebno je da se Levi aktivira.

      Da prestane da dovodi igrače koji tek treba da se pokažu na velikoj sceni, već da dovede kvalitet koji će odmah da doprinese.

      E ako posle toga opet ne uspe ništa da uradi, može da se kaže da nema od njega ništa.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Koga su sve prodali za 200 mil funti?

        BTW šta se dešava oko Salaha. Mnogo skupa imena se pominju oko Liverpula.

        Inače svaka čast ako dovedete Rajana Sesenjona, što je skoro gotova stvar.

        Comment


        • Meni prvi koji pada na pamet je Voker za koliko beše...50ak miliona? A imali su oni dosta onih "sitnijih" transfera, do 20ak miliona. Kad se samo setim da je Soldado bio u Spursima, pa i Paulinjo. Sigurdson, Sandro i ostali. Sakupi se tu para.

          Šta se dešava oko Salaha? Nisam u toku izgleda...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Jeste Voker, tačno.

            Real nudi 200-220 mil. za Salaha.

            Comment


            • Znaš kako, moje lično mišljenje je da ostaje.

              E sad, mi ga nećemo prodavati radi para. U to sam siguran. Koliko god se bude nudilo.

              A ako on bude izrazio neku ogromnu želju da ide, ne verujem da će mu Klopp stati na put. Ali znajući Kloppa, pokušaće sve u njegovoj moći da ga ubedi da ostane.

              Imaće sve uslove. Završnica LŠ-a, sledeće sezone nadam se borba za titulu. Pare su tu, i ono najvažnije, cela ekipa je podređena njemu, i ovaj stil fudbala mu najviše prija. Ne vidim razlog da sad prelazi, osim ako nije navijač Reala od malih nogu ili slično.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by MarkoNFL View Post
                Koga su sve prodali za 200 mil funti?

                BTW šta se dešava oko Salaha. Mnogo skupa imena se pominju oko Liverpula.

                Inače svaka čast ako dovedete Rajana Sesenjona, što je skoro gotova stvar.
                Salah će dobiti mnogo jači revidirani ugovor od kluba. Bukvalno će mu primanja skočiti za 100% tako da ne postoje prepreke da ne ostane i naredni period na Enfildu.
                Naravno da i Real prati pomno zbivanja i da će pokušati da izdejstvuje transfer. Po kuloarima kruži priča da će Perez dati izvestan keš i Iska za Faraona.
                Sad šta je istina i šta će biti pokazaće naredan period.


                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Comment


                  • Europe's Eight Biggest Spenders Over the Past Decade

                    8. Juventus - 811 million pounds

                    7. Liverpool - 820 million pounds

                    6. Real Madrid - 862 million pounds

                    5. Manchester United - 898 million pounds

                    4. Chelsea - 1 billion pounds

                    3. PSG - 1.01 billion pounds

                    2. Barcelona - 1.015 billion pounds

                    1. Manchester City - 1.4 billion pounds
                    Englezi dominiraju, Barsa ipak nista skola, Real vise tu ne dominira, Juventus daleko od ostalih Italijana, Bajerna nema naravno.

                    Below the eight teams listed are AC Milan, Inter and Roma who have all forked out between £529m and £617m.
                    sigpic

                    Comment


                    • Izgleda Buvac ode u Arsenal definitivno, mogao je bar sačekati da uzme trofej LŠ.
                      Last edited by DžonDon; 03-05-18, 14:09.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Englezi dominiraju, Barsa ipak nista skola, Real vise tu ne dominira, Juventus daleko od ostalih Italijana, Bajerna nema naravno.
                        Sta ono Klopo rece kad smo uzeli Pogza, da svi treba da se ugledaju na Barsu i njihovo negovanje mladih talenata iz skole?
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Sta ono Klopo rece kad smo uzeli Pogza, da svi treba da se ugledaju na Barsu i njihovo negovanje mladih talenata iz skole?
                          Pa jeste u pravu, samo ne znam koliko je moguce to raditi u ovo vreme. Junajted je postao to sto jeste upravo zbog mladih talenata iz skole, Barsa je sad Barsa upravo zbog mladih talenata skole. Ove pare koje su potrosili ne bi imali da nije bilo tih mladih talenata.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Liverpul je prvenstveno odlično prodavao poslednjih par godina, samo je problem sto su uglavnom te novce pogrešno investirali odnosno previše novca davali na igrače koji nisu vredeli tih para.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Robertson-8mil, Salah-40mil, Mane-30mil, Ox-40mil, Gini-25mil, Virgil-80mil, Karius/Klavan/Matip/Solanke dosli za neke smesne pare ili kao slobodni igraci.
                              Ovo su svi igraci koje je Klopp doveo, svi ovi igraci imaju svoju ulogu trenutno u klubu i vecina od njih su starteri i igraju u najboljoj formi u zivotu. Toliko o tome da Liverpul lose trosi, to se moze reci za Brendan eru ili Hodgson eru...

                              Mada ne znam kakve veze ima ova prica, sa Liverpulovom transfer politikom. Jednostavno je, ulaganje u skole fudbala u domace igrace ti donosi rezultate na duzi period i dominaciju kao sto je imao Junajted/Barsa.

                              Prvo moras uciti mlade igrace, i dobro paziti sta radis sa njima. I kada je najveci talenat na svetu, on mora da shvati da mora da se podredi timu dok ne dodje do momenta kada ce tim moci da igra za njega, ovo vazi za Marsijala. Koliko god ja mislio da on ima veci potencijal od Mbapea, ako on misli da sada svi treba da igraju za njega a ne on za klub i trenera onda ima veliki problem u glavi. On ce to morati da zasluzi, gde god otisao.
                              Last edited by Brian McShtull; 03-05-18, 15:20.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ne znam zašto ti uvek misliš da ja hocu nešto loše da napišem o Liverpulu?

                                Gore je postavljeno da se radi o poslednjoj dekadi i da odnosi se na prethodnike a ne na Klopa!

                                Da je neko normalniji bio na klupi pre, Liverpul bi bio na znatno manjoj cifri od ovih 800+ miliona.

                                Vise se na to odnosio moj komentar.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X