Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkoNFL View Post
    Spursi su popunjeni boje od većine klubova po pozicijama. Imaju po 2 opcije osim za Eriksena i Kejna, što je normalno.

    Njima je Sisioko na tribinama.

    Poketino je stvarno ok lik. Stvorio je dosta toga. Ali ne može da osvaja ništa.

    Mislim da će mu dati i sledeću sezonu.

    Inače 2. mesto iza Lestera će mu ostati najbolji rezultat. A ako sledeće sezone ništa ne urade po pravilu ekipa će da se razilazi.

    Nisu Spursi ništa jeftiniji kada bi gledali vrednost igrača od Lorisa do Kejna u odnosu na bilo koji klub. Računajući i rezerve.
    A nisi mi dao odgovor na pitanje. Sledeće sezone da dođe neki drugi trener, da li bi mogao da uzme titulu sa Spursima? U ovakvim uslovima koje ima.

    Ima i Liverpul 3 špica napred, popunjeniji je od većine klubova na toj poziciji. Samo što je jedan Firmino, a ostala dva Ings i Solanke. Dzaba što je popunjeno, kad nema potreban kvalitet za titulu.

    Pogledaj samo transfere Spursa u poslednjih par godina. Nije došao nijedan ozbiljniji igrač iz nekog TOP tima. Sve su to nedokazani fudbaleri koji tek prave prelaze iz srednjih u top klubove. Koji tek počinju da igraju ozbiljan fudbal. Izuzetak je Lucas Moura, ali on se raspada već duže vreme. Sad ti meni reci, da li je to dovoljno da bi jedan tim bio konkurentan za titulu?
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Jasno ti je da niko ne može da garantuje titulu.

      Titula se napada.

      Stvara se takva atmosfera da se ide po titulu, psihologija.
      Poketino ne donosi taj kvalitet sa sobom.

      Imaju top golmana. 3 štopera, 2 top, Sančez u razvoju.
      2 beka koji bi igrali bilo gde u PL.
      Vezni red Dembele, Dajer, itd - Tu im fali jedan recimo igrač.
      I napred Eriksen kao plejmejker i Kejn u špicu. Fali jedan igrač, Lamela bio povređen.

      Ja kad sve sagledam popunjeni su bolje od Uniteda i Liverpula.

      Mogu da nastave da igraju fudbal. Ali još malo.

      Moraju da napadnu titulu i tako da se postave, cela ekipa, klub.

      Comment


      • Junajted vec pet godina prica kako napada titulu pa nista...
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Sta reci tek za Liverpul i njihove napade.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by srdjan_sl View Post
            Sta reci tek za Liverpul i njihove napade.
            Ja ne znam da li je ikome Liverpul bio kandidat za titulu u poslednjih 10god. A Junajted je pred pocetak sezone uvek prvi kandidat za titulu, iako realno nema kvalitet za to(ovo vazi za post-SAF eru), i onda se stvara nepotreban pritisak i na igrace i na sve...

            Ovo je samo apropo ove price da mora da se stvori takva atmosfera da se napada titula. Mozes da trubis koliko hoces ako nemas kvalitet....
            Last edited by Brian McShtull; 23-04-18, 14:48.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by MarkoNFL View Post
              Jasno ti je da niko ne može da garantuje titulu.

              Titula se napada.

              Stvara se takva atmosfera da se ide po titulu, psihologija.
              Poketino ne donosi taj kvalitet sa sobom.

              Imaju top golmana. 3 štopera, 2 top, Sančez u razvoju.
              2 beka koji bi igrali bilo gde u PL.
              Vezni red Dembele, Dajer, itd - Tu im fali jedan recimo igrač.
              I napred Eriksen kao plejmejker i Kejn u špicu. Fali jedan igrač, Lamela bio povređen.

              Ja kad sve sagledam popunjeni su bolje od Uniteda i Liverpula.

              Mogu da nastave da igraju fudbal. Ali još malo.

              Moraju da napadnu titulu i tako da se postave, cela ekipa, klub.
              I opet mi ne daješ odgovor na pitanje...

              Da li bi neki drugi trener mogao sledeće sezone da uzme titulu sa ovim timom? Bez nekih zvučnih pojačanja.

              A tebi je jasno da su Spursi bili osrednji klub? Da nisu TOP klub, pa možeš preko noći da ugradiš takav mentalitet. To se stvara godinama. Poketino je već napravio iskorak sa Spursima. Od osrednjeg kluba ih je pretvorio u top4 klub. Da bi napravio sledeći iskorak(po meni), više je potrebno da se Levi aktivira.

              Pa što ih porediš sa Junajtedom i Liverpulom? Oni su bili udaljeni od titule praktično isto kao i Spursi. Poredi ih sa šampionima, ipak su oni uzeli titulu.

              To koliko imaju TOP igrača bi se dalo diskutovati. Lloris je sve osim top golmana. Propao čovek. Može se reći da je skoro prosek. Tobi većinu vremena povređen, Sancez dosta potencijala ali i grešaka. Vertogen bi tu bio TOP igrač. Bekovi ništa posebno. Vezni red, jedini TOP igrač Dembele po meni. Napred Eriksen i Kejn TOP igrači. Alli mi je nedorečen. Ima dosta kvaliteta ali i nekonstantnosti.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Sva sreca pa Levi ne zna za ovaj forum, u suprotnom, kada bi procitao sva ova osporavanja Poketina, verovatno bi razmislio o smeni menadzera

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  I opet mi ne daješ odgovor na pitanje...

                  Da li bi neki drugi trener mogao sledeće sezone da uzme titulu sa ovim timom? Bez nekih zvučnih pojačanja.

                  A tebi je jasno da su Spursi bili osrednji klub? Da nisu TOP klub, pa možeš preko noći da ugradiš takav mentalitet. To se stvara godinama. Poketino je već napravio iskorak sa Spursima. Od osrednjeg kluba ih je pretvorio u top4 klub. Da bi napravio sledeći iskorak(po meni), više je potrebno da se Levi aktivira.

                  Pa što ih porediš sa Junajtedom i Liverpulom? Oni su bili udaljeni od titule praktično isto kao i Spursi. Poredi ih sa šampionima, ipak su oni uzeli titulu.

                  To koliko imaju TOP igrača bi se dalo diskutovati. Lloris je sve osim top golmana. Propao čovek. Može se reći da je skoro prosek. Tobi većinu vremena povređen, Sancez dosta potencijala ali i grešaka. Vertogen bi tu bio TOP igrač. Bekovi ništa posebno. Vezni red, jedini TOP igrač Dembele po meni. Napred Eriksen i Kejn TOP igrači. Alli mi je nedorečen. Ima dosta kvaliteta ali i nekonstantnosti.
                  Lipi i mnogi drugi su u penziji.

                  Meni bi bilo zanimljivo kako bi Luis Enrike vodio ekipu.

                  Spursi su bili 2.

                  Sada su 4.

                  Sledeće sezone Tuhel preuzima Arsenal ili neko drugi.

                  Videćemo šta će biti sa Čelzijem.

                  Spursi klize iz top 4.

                  Comment


                  • Comment


                    • Dobras hasis vari Piers... e pa cuj budale

                      Comment


                      • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment




                        • Odličan dokumentarac. Koliko su se mrzili prije

                          Comment


                          • Comment




                            • Ladno ode u Arsenal

                              a možda je i Everton u pitanju
                              Last edited by BorisUnited99; 26-04-18, 12:20.

                              Comment


                              • Guanžao

                                Comment

                                Working...
                                X