Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poketino radi odlican posao, stvara odlican tim sa mnogo malo para, a nije dobio "taj najjaci izbalansirani tim u PL pa ne moze osvojiti", nego ga je napravio licno. Murinjo ce na primer da uzme Sancheza recimo, Poch ce Sona. Ovaj ce uzeti Hamesa (lupam), ovaj dati sansu Aliju... i tako.

    Da ode u veci tim siguran sam da bi osvajao titule.

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Dzaba i vizija i turneje ako nemas uspehe, ali ni 90' nisu mogle toliko dobro da se naplate.
      U fudbalu su nenormalne cifre pocele da se vrte tek u poslednjih 10-15god. I u tom periodu je Junajted najvise profitirao. I ne zbog turneja i marketinga, vec zbog rezultata, trofeja i igre koja je krasila taj Junajted.
      Shvati ovo dobronamerno. Možda si mlađi fan pa se ne sećaš.

      Liverpul je 90ih imao podjednako talentovanu generaciju kao United. Mekmanaman, Mekatir, Fowler, Rednap, itd uz starije igrače.

      Ali su na klupi imali i trpeli Roja Evansa. Za mlađe ko je fukin Roj Evans. Upravo tako.
      Od 1994-1998 bio je menadžer + još nešto.
      Veze s vezom nije imao. To se videlo iz aviona.
      Ali su ga trpeli cele 4 godine. Dok nije uništena ta generacija Liverpulove dece.

      United s tim nije imao veze. Pojavio se Arsenal, itd.

      Comment


      • Originally posted by Ser Gagi View Post
        Poketino radi odlican posao, stvara odlican tim sa mnogo malo para, a nije dobio "taj najjaci izbalansirani tim u PL pa ne moze osvojiti", nego ga je napravio licno. Murinjo ce na primer da uzme Sancheza recimo, Poch ce Sona. Ovaj ce uzeti Hamesa (lupam), ovaj dati sansu Aliju... i tako.

        Da ode u veci tim siguran sam da bi osvajao titule.
        Upravo to! Klub mu daje dugorocne ugovore i trazi nacin da ugovorima zadrzi svoje najbolje igrace jer je ispunio njihova ocekivanja. Kad je krenuo radovali su se ulasku u LE, sada nisu tugovali jer ih je u 1/8 za gol izbacio proslogodisnji finalista LS.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Lepo Poketino radi na razvoju igrača.

          Ali u direktnim duelima gubi.

          Spursi su 95% Kejn i Eriksen. Ko ih je gledao bez nekog od njih je to video.

          Posle eliminacije od Uniteda zamirisalo je da je došlo vreme da Spurse preuzme trener koji može nešto da osvoji, pa su mediji stali u odbranu Poketina.

          Doveo ih je do 4. mesta u PL i to je plafon. Sa Sitijem, Unitedom i Liverpulom.

          Comment


          • Osim prve sezone Poketina, na Vajt Hart Lejnu mu dve sezone niko nije odneo sva 3 boda od top 6 timova, ove sezone Celsi na pocetku domacinstva na Vembliju i sad Siti. Dobio i Mun i Liv i Ars.
            Tacno za njih dvojicu, ali sam je stvorio tu osovinu. Vecini klubova kad uzmes dva bitna igraca je sasvim druga prica.
            Jeste, i stvara se atmosfera da je to los rezultat. Siti i Liverpul imaju sjajne sezone, Junajted cele sezone drzi tu poziciju. Ispred sampionske ekipe Celsija. Ne branim ja nikog, samo iznosim neke cinjenice gde mislim da nema razloga da se nabijaju ambicije Totenhemu i njihovom treneru kad nema osnova za tako nesto.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Poceli izgovori za sljedecu sezonu.

              Last edited by Rossonero; 23-04-18, 10:51.

              Comment


              • Iako nisam fan kokosaka apsolutno se slazem sa izrecenim. @NSG je to jako realno i odmereno objasnio samo odavno ovde postoje ljudi koji u zavisnosti od jedne utakmice prave mišljenje i iznose neke price. Iz sezone u sezonu rastu, od onoga da je Kejn "one season wonder" dosli smo do toga da je jedan od najboljih napadaca današnjice. I generalno ovaj uspon koji Poch postize iz sezone u sezonu retko ko je mogao da ocekuje pogotovo posle onog odlaska Bejla. Neverovatno dobri potezi su tu povuceni. Podsecaju me na onaj period kada je Wenger stvorio imperiju ni iz cega, ili Simeone sa Atletikom. Totenhem je trenutno tim koji moze rame uz rame da se bore sa svim engleskim a i evropskim timovima a do pre par godina su bili level ispod.
                Last edited by krele90; 23-04-18, 11:07.

                Comment


                • Originally posted by MarkoNFL View Post
                  Lepo Poketino radi na razvoju igrača.

                  Ali u direktnim duelima gubi.

                  Spursi su 95% Kejn i Eriksen. Ko ih je gledao bez nekog od njih je to video.

                  Posle eliminacije od Uniteda zamirisalo je da je došlo vreme da Spurse preuzme trener koji može nešto da osvoji, pa su mediji stali u odbranu Poketina.

                  Doveo ih je do 4. mesta u PL i to je plafon. Sa Sitijem, Unitedom i Liverpulom.
                  A šta misliš, može li neki drugi trener doneti sledeće sezone titulu Pevcima u PL-u ili u LŠ-u?

                  Sa ovom strukturom dovođenja igrača i generalnog štekanja kad su transferi u pitanju? Ili sa očiglednim limitima kad je plata u pitanju?

                  Ne znam, ne vidim da neki trener može više izvući od ovoga što trenutno Spursi imaju. Leviju je potreban trener koji neće mnogo kukati što mu ovaj ne dovodi 70% igrača koje Poke želi. Zamisli da Poketino kaže njemu, kupi mi štopera od 75 miliona? Šta misliš, kako bi se to završilo?

                  Zaboravlja se da su Spursi do skoro bili prosek tim. Da bi prešli na sledeći nivo, tj. da ozbiljno konkurišu za titulu, po meni je više potrebno da vlasnik menja strategiju, nego da šutnu Poketina.

                  Nek mu stvori prave uslove za titulu, pa ako i tad zakaže, onda ga šutneš i dovedeš nekoga.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by MarkoNFL View Post
                    Lepo Poketino radi na razvoju igrača.

                    Ali u direktnim duelima gubi.

                    Spursi su 95% Kejn i Eriksen. Ko ih je gledao bez nekog od njih je to video.

                    Posle eliminacije od Uniteda zamirisalo je da je došlo vreme da Spurse preuzme trener koji može nešto da osvoji, pa su mediji stali u odbranu Poketina.

                    Doveo ih je do 4. mesta u PL i to je plafon. Sa Sitijem, Unitedom i Liverpulom.
                    Bas si lupio, a Toby nije najbolji stoper lige, a Dembele nije jedan od najboljih veznjaka lige. Izbacili su nekoliko najboljih bekova u PLu u njegovom periodu. Poch je bas pokidao, ali izgleda da tu stepenicu od vrhunske ekipe do sampionske nikada nece moci da preskoci, bar ne sa Sparsima.

                    Pritom on je i u Sotonu pravio bolesne rezultate, i koliko je samo vrhunskih igraca izaslo iz Sotona i Spursa u njegovom periodu...
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Poketino vam je kao Pelegrini, sve ima samo muda nema. Ima igru, ima sistem, dobar je lik, dobar je trener ali nije za ozbiljne klubove vjerovatno. Manuel nije bio tacnije, za Maurisija cemo da vidimo.

                      Ipak on jeste skripta, ima samo jedan plan igre i aposlutno ne reguje na desavanja na terenu, sto je nedopustivo. On gubi sve u kratkom periodu utakmice jer nije sposoban da odreaguje na desavanja na terenu i to je njegov najveci problem.

                      Fudbal se na kraju dana igra za trofeje i titule, a on u karijeri nema nijednu, isto kao Mojes i Everton. Neke ptice nikad ne polete, a neke iako imaju krila ne mogu da lete. Zato im je najpametnije da se drze svog jata. Nema kokoska ili pingvin sta da trazi kod sokolova i orlova.
                      sigpic

                      Comment


                      • Mislim da je za to rano pričati Vladane. Videćemo kako će se snaći u nekom većem klubu. Rano mu je suditi još uvek. Ovo je prvi ozbiljniji klub koji vodi, a ni on nije bio ozbiljan do pre par godina.

                        Kad ga vidim da fejluje u nekom dobrom klubu, onda možemo da pričamo o tome.

                        Da ima mana, svakako da ima. Ali sam uveren, kad bi mu skinuli raznorazne restrikcije, da bi pokidao. Ali eto, vreme će pokazati.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Pa ja i rekoh vidjecemo za njega jos, ali mentalitet mu za sad nije dobar

                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              U znak izvinjenja, sva tri gola na mecu dao Kejn?
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                A šta misliš, može li neki drugi trener doneti sledeće sezone titulu Pevcima u PL-u ili u LŠ-u?

                                Sa ovom strukturom dovođenja igrača i generalnog štekanja kad su transferi u pitanju? Ili sa očiglednim limitima kad je plata u pitanju?

                                Ne znam, ne vidim da neki trener može više izvući od ovoga što trenutno Spursi imaju. Leviju je potreban trener koji neće mnogo kukati što mu ovaj ne dovodi 70% igrača koje Poke želi. Zamisli da Poketino kaže njemu, kupi mi štopera od 75 miliona? Šta misliš, kako bi se to završilo?

                                Zaboravlja se da su Spursi do skoro bili prosek tim. Da bi prešli na sledeći nivo, tj. da ozbiljno konkurišu za titulu, po meni je više potrebno da vlasnik menja strategiju, nego da šutnu Poketina.

                                Nek mu stvori prave uslove za titulu, pa ako i tad zakaže, onda ga šutneš i dovedeš nekoga.
                                Spursi su popunjeni boje od većine klubova po pozicijama. Imaju po 2 opcije osim za Eriksena i Kejna, što je normalno.

                                Njima je Sisioko na tribinama.

                                Poketino je stvarno ok lik. Stvorio je dosta toga. Ali ne može da osvaja ništa.

                                Mislim da će mu dati i sledeću sezonu.

                                Inače 2. mesto iza Lestera će mu ostati najbolji rezultat. A ako sledeće sezone ništa ne urade po pravilu ekipa će da se razilazi.

                                Nisu Spursi ništa jeftiniji kada bi gledali vrednost igrača od Lorisa do Kejna u odnosu na bilo koji klub. Računajući i rezerve.

                                Comment

                                Working...
                                X