Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Martijal najgori u ovih pola sata. Strasna lopta Erere.

    Chris fucking Smalling, ako VVD kosta 80, Smoling vrijedi barem 120 miliona funti, jer em najbolje brani gol, em daje golove kao lud.
    Kakav si trol. Bar se nadam...

    Comment


    • Odlican PP danas, cim nema Sanceza i Mate da mu se ubacuju u prostor moze i on da funkionise


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Ostecen Bornmut sigurno za jedan penal, vrlo vjerovatno i za dva, ova sad situacija kad Martijal vraca Dzonsu krtolu nazad i automatski stvara situaciju Vilsonu za gol, ne znam, ne razumijem, ovo su strasne stvari, tacno se vidi da mu puca kurac i da se sprda
        sigpic

        Comment


        • Da, So je napravio penal -.-

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Ostecen Bornmut sigurno za jedan penal, vrlo vjerovatno i za dva, ova sad situacija kad Martijal vraca Dzonsu krtolu nazad i automatski stvara situaciju Vilsonu za gol, ne znam, ne razumijem, ovo su strasne stvari, tacno se vidi da mu puca kurac i da se sprda
            Daj jbt, mani se Marsijala vise, dva, tri dana samo o njemu i to spam samo takav.
            Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

            Ljuba Tadić.

            Comment


            • Originally posted by NSG View Post
              Glas Otamendiju. Igra u sampionskom timu, najboljoj odbrani, bio i napred uspesan gde je samo Alonso uspesniji od njega.
              To sto je igrao svaku govori o uticaj na taj mali broj primljenih golova. To sto Siti stalno napada je prednost ali i mana jer ga od kontri stiti samo Fernandinjo. Svaki drugi mec je odigrao sa drugim saigracem na mestu stopera a celu sezonu bez levog beka.
              Tarkovski je dobar ali ove sezone nije ispred Otamendija.
              Svakako ovo je tim sezone, ne tim PLa. Tako da mi je ovo jos prerano, pogotovo sto treba da se odluce osvajaci Fa cupa i LSa, sto bi moglo da promeni nekoliko pozicija.
              Meni je Stones do povrede bio bolji od Otamendija, a Virgil od januara ne sme da se stavlja u istu recenicu sa Otamendijem. Ogromna je razlika u klasi izmedju VVDa i Otamendija, tako da i sa pola sezone mora da bude ispred njega.
              Takodje Alonso je diskutabilan, Young mi je tu pre njega.
              Znaci cetvorka
              Young Tarkowski Van Dijk Walker, ovo ostalo mi je sve manje vise okej, mada bih stavio Fernandinha pre Eriksena i Sanea pre Kuna(ali s obzirom da Kun nije nikad bio izglasan u team of the year, onda mora on).



              Uostalom ako gledamo rezultate tima, pa se time vodimo. Kako je moguce da Sparsi koji su cetvrti imaju 3 igraca, a Liverpul koji je u polufinalu LSa i ispred njih na tabeli ima jednog igraca?
              Ili npr, sad Junajted uzme kup i bude drugi, a Spursi cetvrti bez trofeja, imaju 3 igraca a Junajted jednog, jel to okej?
              Last edited by Brian McShtull; 19-04-18, 08:23.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Premier League & SkyBet Championship 2017/18

                Pa iz Utd niko i nije zasluzio pored DDG.
                Oni koji i igraju nekakvu sezonu, na njihovim pozicijama ima boljih, primjer Lukaku.

                Sto se Liverpula tice ne znam ko bi to jos mogao u tim jer sigurno da vezni red Liverpula nema nijednog istaknutog da udje ispred ovih sto su tu na sredini a pored Kejna i Aguera ne moze Mane ili Firmino.
                Sanea nema a ne da upadne neko od te dvojice iz Liverpula.
                Odbrana naravno da ne a o golmanu tek da ne pricam.

                Sto se Janga tice, kakav on u timu godine. Prosjek prosjeka

                Meni sasvim okej izbor



                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Comment


                  • Prosjek prosjeka stavi jednog od najboljih igraca Evrope u dzep. Pritom on je krilo, a igra beka. Alonso osim sto je davao golove nista specijalno ne igra, tako da su mi i Young i Robertson ispred njega i to bez prevelikog razmisljanja.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • A brate i ti se sad bas provaljujes, cuj Fernandinho ispred Eriksena, pa bi nekog iz Uniteda, pa iz Liverpoola, Young najboljji bocni lige

                      Comment


                      • Bar te iz Utd znam i Jang mi ne bi bio rezerva rezerve rezervnog igraca[emoji16]
                        Kakav crni Esli Jang zvani ima da te cimam na desno do besvijesti.

                        On zaustavio Salaha? Tesko Portugalcu da zaustavi Liverpul. Samo sto je za to tim zasluzan a ne samo Esli Jang.

                        Isto tako je zaustavio ostale igrace tokom sezone🤦🏻*♂️

                        DDG vadio iz govana te nesposobnjakovice u odbrani, treba da mu daju dio plate svake nedelje za godine i godine izvlacenja


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Originally posted by Miki28 View Post
                          Bar te iz Utd znam i Jang mi ne bi bio rezerva rezerve rezervnog igraca[emoji16]
                          Kakav crni Esli Jang zvani ima da te cimam na desno do besvijesti.

                          On zaustavio Salaha? Tesko Portugalcu da zaustavi Liverpul. Samo sto je za to tim zasluzan a ne samo Esli Jang.

                          Isto tako je zaustavio ostale igrace tokom sezone🤦🏻*♂️

                          DDG vadio iz govana te nesposobnjakovice u odbrani, treba da mu daju dio plate svake nedelje za godine i godine izvlacenja


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Pa dobro to je tvoje misljenje...
                          A isti ti najbolji defanzivci su od Liverpula(protiv koga je izuzetno lako braniti se) na tri utakmice primili 9komada(sto znaci 3 po utakmici).
                          A Junajted je na dve primio 1.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Fernandihno ispred Eriksena, Young ispred Alonsa.

                            Za pricu je to kako se gura VVD u tim, kao da je Maldini licno.

                            Comment


                            • Pa za Otamendija je Franc Bekenbauer.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Pomiri se sa cinjenicom da Otamendi ima odlicnu sezonu iza sebe, odigrao je skoro sve utakmice od pocetka sezone. I na sve to dodas titulu, jasno je da je tu zasluzeno.

                                Comment

                                Working...
                                X