Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Krauc i Kerol, kakav duel[emoji23][emoji23]


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Ulazi Krauč da izvuče Stoke od ispadanja.

      Sad će još malo i Kerol verovatno.

      Kakav retro engleskog fudbala.
      Hahaha, ovo nisu istine. Rešiše ljudi tekmu.

      Kerol dade lep gol.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Premier League & SkyBet Championship 2017/18

        Koliko je Batland izvikan golman. Covjek primi 5 komada, nista ne moze skinut ali srecom za njega samo 1 priznase


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Ne zna Oliver dje udara. Kad je ovo najbolji sudija, jasno je kakvi su ostali.

          Comment


          • Kakva retro PL utakmica. Blast from the past što bi rekli.

            Ako ništa, bilo je zanimljivo.

            Pogotovo kod slobodnjaka sa strane, kad čuvaju jedan drugoga Kerol i Krauč.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Moyes je spasio fudbal sa ovim bodom.

              Comment


              • Originally posted by Rossonero View Post
                Moyes je spasio fudbal sa ovim bodom.
                E sad ti zamisli Rosso kakav je bio Stoke večeras, kad si morao da napišeš ovakvu rečenicu. Mojzi spasio fudbal, ironija pusta.

                Iako se slažem 100%.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Znam, sve mi jasno.

                  Comment


                  • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Palas mi najsigurniji za opstanak, WH ce uzeti koji bod u ovim derbijima, Brajton i Hadersfild tuga od rasporeda
                      Svonsi ce se iscupati, stouk i WBA prezaljeni vec, nema njima spasa, jedina nedoumica Sautempton, steta bi bila da ispadnu.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Na zalost Swansea ima dobar raspored, Southampton i Stoke kod kuce, cak bi i 2 boda iz ta dva meca trebalo da im budu dovoljna. Nema veze, upropastice njih Carlos tokom leta kad ih odvede na portugalske plaze da se izlezavju i nespremni pocnu sezonu.

                        Comment


                        • Ma realno, možemo izvući 3 boda protiv Bormuta, ostalo ćao zdravo. Možda po koji nerešen sa Svonsijem, i Lesterom,, ali to neće biti dovoljno za opstanak.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Na zalost Swansea ima dobar raspored, Southampton i Stoke kod kuce, cak bi i 2 boda iz ta dva meca trebalo da im budu dovoljna. Nema veze, upropastice njih Carlos tokom leta kad ih odvede na portugalske plaze da se izlezavju i nespremni pocnu sezonu.
                            Ima Svonsi dobar raspored ali zato Hadersfild ima uzano tezak i utakmicu vise. Ne bi me cudilo da Hadersfild pogubi sve do kraja. E onda Soton mora da iz ovih 5 meceva osvoji 8 bodova. Mozda cak i sedam - ne znam ko ima bolju gol razliku.
                            Bilo bi mnogo lakse da su uspeli da dobiju Celsi ali jbg.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Brajton će teško uzeti bod do kraja.

                              Comment


                              • Originally posted by MarkoNFL View Post
                                Brajton će teško uzeti bod do kraja.
                                Skoro svi imaju veoma gadan raspored, ali Brajton ipak ima mec vise od Hadersfilda a samim tim vece sanse da nabode nesto. Bice zanimljiva borba za opstanak.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X