Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarkoNFL View Post
    Ja mislim da City nije dobio Burnly ni u gostima (1:1), a ni kod kuće...
    Kod kuce 3-0, u gostima 1-1.

    Comment


    • 700M? Nije to dovoljno da se napadne ls
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by MarkoNFL View Post
        Ja mislim da City nije dobio Burnly ni u gostima (1:1), a ni kod kuće...
        U gostima je igrao nereseno, kuci ih je dobio.
        Tri neresene imaju ove sezone (za sada) sa Evertonom kuci i Brnlijem i Kristal Palasom u gostima.
        I dva poraza od Junajteda kuci i Liverpula u gostima.
        Ostalo im je da igraju jos sa Svonsijem, Vest Hemom, Hadersfildom, Brajtonom i Sautemptonom. A posto su i sve te ekipe dobili u prvim mecevima moze vec sada da se kaze (a moglo je i posle meca sa Evertonom u gostima) da ne postoji PL ekipa koju Siti ove sezone nije dobio.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Inače mislim da nikad nije bila veća razlika u igračkom kadru top 5,6 ekipa i celog ostatka lige,

          Comment


          • Originally posted by MarkoNFL View Post
            Inače mislim da nikad nije bila veća razlika u igračkom kadru top 5,6 ekipa i celog ostatka lige,
            Ako mislis na zadnje 3-4 godine mozda je tacno.

            Comment


            • Ranije su se dovodili igrači iz Newsastla, West Hema, Lidsa, itd...
              Endi Kol, Lampard, Rio...

              Sada jedino prevodlilac hoće Rouza iz Totenhema.

              Comment


              • Originally posted by bici View Post
                700M? Nije to dovoljno da se napadne ls
                Da dodamo jos 300 milki i da zaokruzimo?

                Comment


                • I Junajted je dobio sve protivnike barem po jednom, ako me secanje sluzi.

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    moze vec sada da se kaze (a moglo je i posle meca sa Evertonom u gostima) da ne postoji PL ekipa koju Siti ove sezone nije dobio.
                    Ae bre kakva ti je to statistika, pa i procitani prevodilac je to uspeo da uradi ove sezone
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Da dodamo jos 300 milki i da zaokruzimo?
                      Bolje tako. Mada bih ja za te pare sastavio vojsku i pokorio celu Juznu Ameriku a ne napadao tamo neki trofej u sportu s loptom.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Jeste. Posle Mancesterskog derbija je i Junajted postao jedna od retkih ekipa u istoriji PL-a koja je uspela da dobije svakog rivala makar jednom.
                        Nije to uopste malo dostignuce. Samo Junajted zeza sto je jedanaest protivnika uspelo u jednom od dva meca da ih dobije ili odigra nereseno sa njima (to je 11 od 15 protivnika sa kojima su igrali po dva puta do sada - sto je vrlo mrsavo i dokaz nekontinuirane igre i ako ne sumnjam da ce taj odnos rasti u korist Murinjove ekipe jer ce sigurno od ovih 5 preostalih meceva dobiti vecinu). Znaci za sada su samo 4 ekipe dobili oba puta.
                        Opet svakog su dobili makar po jednom i tako dokazali najpre sebi - pa onda i svima ostalima da mogu sa svakim protivnikom da se nose.
                        Last edited by Sandugp; 16-04-18, 14:31.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Zna li neko kakav je ovaj mali Brazilac iz Sao Paula sto je navodno na Pepovoj listi?

                          Comment


                          • Originally posted by Rossonero View Post
                            Zna li neko kakav je ovaj mali Brazilac iz Sao Paula sto je navodno na Pepovoj listi?
                            Zajebi me tih nebitnih fudbalskih tema.

                            Recite vi meni ko bi bio najbolji vojskovodja i zasto, Zoze, Peponja, Klopara, Poch, Konte ili Venger? Jer ja verujem da bi svi bili generali i vojskovodje da su rodjeni u neko drugo vreme.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Sinoc na OT...

                              Comment


                              • Bicevicu, ne sprdaj se.

                                Wengerica - general, vojskovodja.

                                Comment

                                Working...
                                X