Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juce je pripisao i remi Sitiju 20 minuta prije kraja meca

    Kako je ovo moguce? Murinjo je bas velika neznalica, mnogo srece ima realno

    sigpic

    Comment


    • Nije mi jasno zašto MekKarti dobija pre šansu nego Frejzer Forster. Šta se to dogodilo u Sotonu pa da visoki čuvar čeka šansu sa klupe.

      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Ovaj Mustafi mi je bio i vise nego ok u Valensiju.

        Sad zasluzuje ispisnicu iz kluba. Ceh takodje, sta se cima tu naprijed nazad.
        Znaci, ono cim se utakmica zavrsi da se klikne Release ili Move to U21 squad.

        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

        Comment


        • Ovo su stvarno neki momentu u internet diskutovanju, svi su sretni i zadovoljni jer su njihovi timovi izgubili od Uniteda. I da, neki drugi timovi su bolji, iako uredno cijelu sezonu gledaju u leđa Unitedu. Zanimljiva logika.

          Comment


          • Stvarno sta radi Murinjo ove sezone,opet je ponizio prevaranta Gvardiolu,hehehe.Nece moci Gvardiola da spava zbog ovoga dzabe mu titula u Premier ligi i cetvrtfinale lige sampiona dobio ga je Murinjo preokretom od 0:2 do 3:2.Sta radi Murinjo nabija komplekse ove sezone samo tako,kakva harizma,kakav trenerski genije.

            Comment


            • Originally posted by Momir Peh View Post
              Ovo su stvarno neki momentu u internet diskutovanju, svi su sretni i zadovoljni jer su njihovi timovi izgubili od Uniteda. I da, neki drugi timovi su bolji, iako uredno cijelu sezonu gledaju u leđa Unitedu. Zanimljiva logika.
              Nisu svi, samo neki..., evo npr. kad Liver izgubi od Mun-a meni 10 dana nije dobro
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Originally posted by Momir Peh View Post
                Ovo su stvarno neki momentu u internet diskutovanju, svi su sretni i zadovoljni jer su njihovi timovi izgubili od Uniteda. [emoji3] I da, neki drugi timovi su bolji, iako uredno cijelu sezonu gledaju u leđa Unitedu. Zanimljiva logika.
                Onda vodjeni tvojom logikom mozemo reci da je Liverpul bolja ekipa od Sitija, zato sto su dobili 2 od 3meca ove sezone. Sto je nevidjena glupost.
                Junajted je dobio te meceve na nacin, kao kada ekipa koja se bori za opstanak dobije mec protiv ekipe iz top4. Ako je to za neko zadovoljstvo, super budite zadovoljni i ja sam.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Koliko bi bolje bilo za Junajted i Murinja da u derbijima ove sezone ima kao Klop npr. 2-4-3, umjesto sto ima 5-1-3, jer nacin na koji Klop ima 2-4-3 je mnogo bolji nego nacin na koji Murinjo ima 5-1-3. True story bro.
                  sigpic

                  Comment


                  • Klop je prošle sezone imao 5 5 0, a ove će najverovatnije imati više bodova na kraju.....
                    Last edited by somborac; 08-04-18, 15:32.
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Stvarno dobra sezona za Liverpul,polufinale LS,mozda cak u drugo mjesto u PL.Na ljeto da se dovedu 2 kvalitetna stopera i mogu da haraju evropom iducih 2,3 godine.Znao sam da ce Klop napravit dobar posao.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Stvarno dobra sezona za Liverpul,polufinale LS,mozda cak u drugo mjesto u PL.Na ljeto da se dovedu 2 kvalitetna stopera i mogu da haraju evropom iducih 2,3 godine.Znao sam da ce Klop napravit dobar posao.
                        Suviše gruba reč DA HARAJU EVROPOM. Redsi imaju odličan roster + Klop je ono što nisu imali godinama ali su i dalje tim koji ima dosta slabosti pa im treba sigurno dosta više od dva kvalitetna pojačanja.
                        Imaće gorući problem da zadrže "srce" sadašnjeg tima Salaha. Šta više egipatski faraon je bliže odlasku nego ostanku tako da će Klop tu prazninu morati nadomestiti. Sigurno da će od njegove prodaje mnoštvo miliona da se sliva u kasu, samim tim biće više mogućnosti pronaći adekvatnu zamenu.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Daleko su i jedni i drugi od Sitija, tako da i kad bi skockali tim po zelji zvojih menadzera, tesko bi uzeli titulu pored Sitija.
                          Takodje Liverpul sigurno nece zavrsiti drugi, a i to polufinale je upitno.
                          Last edited by Brian McShtull; 08-04-18, 15:51.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • City deluje najkompaktnije ali ne slažem se da će i sledeće sezone nastaviti suverenu dominaciju ko ove. Mnogo toga zavisi od prelaznog roka i ko kako skocka momčad.

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Welbek,najnepredvidivi fudbaler na svetu
                              sigpic

                              Comment


                              • Tuga, čemer, jad.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X