Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Smešni ste sa ponižavanjem Pepa, Sterling i dva nedosuđena klasična penala su objektivni razlozi poraza.

    City je danas unakazio United, ali u fudbalu se dešavaju ovakve stvari, Pep može biti ponosan na sebe i svoju ekipu.
    Last edited by goku; 07-04-18, 19:31.

    Comment


    • Ajde da citamo bluemoon, bice epskih postova

      sigpic

      Comment


      • Nisam mislila da cu da kazem ovo pre utakmice, a ni posle 45 min...al sad mi nedostaje Sandu

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ja ne znam ko je guzobolniji posle ove utakmice, navijači Sitija, Kompani ili pojedini Arsenalovci sa foruma.

          Sad će da pršte uvrijede za Pepa, a on je bar što se mene tiče ispao gospodin i posle utakmice i generalno je korektan lik, ne shvatam tu, baš baš pretjeranu, pljuvačinu upućenu njemu.

          A igrači Sitija pjene ili pjene, Kompani prednjači baš, preslatka mi pobjeda samo zbog njegovog nerviranja, da ne idem dalje.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Nisam mislila da cu da kazem ovo pre utakmice, a ni posle 45 min...al sad mi nedostaje Sandu

            tt
            Pravi si djavo.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ajde da citamo bluemoon, bice epskih postova

              Hahaha kakav gif [emoji3]

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Kao što napisah pre početka tekme...

                Mi ih načnemo u sredu, vi ih dobijete danas, pa ih mi dokrajčimo u utorak.

                A posle Poke može da ih pokopa za vikend.
                Mozeeee..pola posla odradjeno

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Eno place Pep sto nece titulu proslaviti u ovom kolu nego u sljedecem.

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Eno place Pep sto nece titulu proslaviti u ovom kolu nego u sljedecem.
                    Ne moze matematicki u sledecem.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Eno place Pep sto nece titulu proslaviti u ovom kolu nego u sljedecem.
                      Dal plače ili ne ne može da šokantan poraz ne ostavi traga. Barem trenutno nije mu ni do čega.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        Ne moze matematicki u sledecem.
                        Eto sanse za United da smanji bodovni zaostatak.

                        Comment


                        • Ušo Mou u trku za titulu.


                          Još da učita ponovo sejv sa Seviljom i može napasti i LŠ.
                          Last edited by goku; 07-04-18, 19:40.

                          Comment


                          • Originally posted by nine33 View Post
                            Da pohvalim Etkinsona, izgleda da je dobro pratio Briha na Lfc - City kako se sudi, konacno pristojno sudjenje neke jace utakmice.
                            Hahahaha, ja jesam navijao za Junajted, ali moram ti reći da si me lepo nasmejao.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Raznio ga je Zoze, dao mu dva gola fore, dao mu da se raduje i pripremi slavlje i onda ga pokosio za svega dva minuta. Ajmo sad Klope, you can do it, ponizi ga dodatno
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Raznio ga je Zoze, dao mu dva gola fore, dao mu da se raduje i pripremi slavlje i onda ga pokosio za svega dva minuta. Ajmo sad Klope, you can do it, ponizi ga dodatno
                                Strasan je Zoze. Koji ce trofej podici ove sezone?

                                Comment

                                Working...
                                X