Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako se meri skilom Salah je trenutno iza Mesija i ispred Ronalda, samo je po meni tata ispred obojice, ali Salah kao mali Mesi.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      A zamisli ti sebe kako plačeš i tuguješ u januaru oko Kutinja i proglašavaš sezonu gotovom kao i igru. Zamisli to.
      Pa prodaja Kutinja samo pokazuje da kao klub ne napredujemo. A i ovo leto ce to isto pokazati, zato sto nema teorije da zadrzimo Salaha, a ni Firmino nije siguran.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Mo, koliko god deluje brutalno, mora da veze nekoliko ovakvih sezona pa da se uporedjuje sa ona dva kiborga...

        Ali da ove godine cuda pravi, to niko ne moze da mu ospori...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Pixi trebas da osnujes LFCTV po uzoru na AFTV.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Ako se meri skilom Salah je trenutno iza Mesija i ispred Ronalda, samo je po meni tata ispred obojice, ali Salah kao mali Mesi.
            Au brate, volim ja Salaha ali ovo nema veze sa vezom.

            Salah ne može u istu rečenicu ni sa jednim ni sa drugim.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Ako se meri skilom Salah je trenutno iza Mesija i ispred Ronalda, samo je po meni tata ispred obojice, ali Salah kao mali Mesi.
              E jbg sad, pretera
              Po trenutnoj formi je u 5 na svetu ali za ovo poredjenje mu treba jos dosta ovakvih sezona.
              Samo da ne krene za parama u PSG, inace ce propasti skroz.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Pa prodaja Kutinja samo pokazuje da kao klub ne napredujemo. A i ovo leto ce to isto pokazati, zato sto nema teorije da zadrzimo Salaha, a ni Firmino nije siguran.
                Zavisi ko bude zvao Salaha. Ako ga Real bude zvao, staviš 160 miliona i nek nose, za Firminja 95m. Neka nose samo, mi nalazimo novog Salaha i novog Firminja uz dodatke u odbrani i ovaj sistem svakako ćemo napredovati.

                Ako nam šeici nisu vlasnici to je jedini put.

                Kako španski timovi kopaju mlade igrače i nalaze dobra pojačanja i deru neki Mančester.

                Potcenjen je u Engleskoj skauting, mora mnogo više na tome da se radi. Klop za sada radi dobar posao. Gvardiola bi seo na pod i plakao i čupao kosu sa glave da ima ovakav budžet, ne kosu, obrve, pincetom.

                Ma po formi Salah, nisam se dobro izrazio, ubija trenutno. Možda je korisniji od Ronalda za kontre sada i brutalan je u završnici kad hoće. A pod skil sam mislio nizak kao Mesi, ličebaš. Ima tu kompletnijih igrača tipa Modrić Iniesta itd itd

                Kristijano je toliko prekaljen i ima najbolje rute i kretanje na svetu inače iako ga obožavam ne igra sad ništa specijalno.
                Last edited by Cassius Clay; 17-03-18, 19:25.

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Rekose ljudi Salah prevara od igraca kad dolazio u LFC.
                  Znas i sam sta je sve u Romi promasivao i koliko mu je trebalo sansi da zabije.

                  Momo na drogama.

                  Comment


                  • Promasuje on i sada, ali ne toliko, mnogo je bolji i ima vise samopouzdanja. Ima najvise promasenih velikih sansi u ligi, ali mu izlgeda mnogo vise odgovara ova igra LFC nego Rome, gde sada i vise ulazi u sanse.

                    Comment


                    • Ma ušao u seriju na početku, a posle samopouzdanje uradilo svoje. Jbga, jedno je kad veruješ da možeš da ga daš kad hoćeš, a drugo je kao npr. Morata što se raspada i nema nimalo samopouzdanja. Ako ulaziš u akciju sa trunkom onog malog glasa u sebi "promašiću", velika je verovatnoća da ćeš da se usereš i da stvarno promašiš.

                      A da ne pričam što oko osebe ima igrače koji mu totalno odgovaraju, kao i stil igre.

                      Samo se mora reći da je dosta napredovao u tom segmentu "osećaj za prostor". I pre je bio odličan, ali sad mnogo bolji. I nekako je čvršći u duelu nego pre. Ne možeš da mu uzmeš loptu. Sakrije između nogu.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Comment


                        • 8 miliona batica plaćen. Po meni već otplatio to.

                          Dečko ima motor u dupetu.

                          Stamina 20 zakucana. Šprint u 92. minutu mu je isti kao u 5. A ne staje. Napred-nazad celu tekmu. Defanzivno dobar, ofanzivno se poboljšava iz tekme u tekmu. Da ne ureknem, ali može biti rešenje za dugo godina.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • http://www.skysports.com/football/ne...andy-robertson

                            Jeste odlican, ali smorise vise sa ovim. Kakav Messi bre, sta oni puse ?

                            Comment


                            • Desilo se čudo!

                              Markos Alonso je konačno pozvan u repku.

                              Oleeeeeee!
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Srecan Alonso svima koji slave

                                Comment

                                Working...
                                X