Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Džaka je kurac od ovce.

    Čovek zna da šutne i da ponekad pošalje neku duzu felširanu loptu, i to ne baš česti... ali je glup da odigra kratku loptu kad treba brzo da se odigra i da se donese dobra odluka

    Comment


    • Originally posted by Busby Babe View Post
      Džaka je kurac od ovce.

      Čovek zna da šutne i da ponekad pošalje neku duzu felširanu loptu, i to ne baš česti... ali je glup da odigra kratku loptu kad treba brzo da se odigra i da se donese dobra odluka
      Na to jos jak fizicki i da mu novi trener radi na nekom dodatnom segmentu igre (pas i brzinu odlucivanja ili korisno trcanje i defanziva..) i sasvim dovoljno za 25-ogodisnjeg zadnjeg veznog.
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Dzaka je taktički limitiran igrač. Ali to je greška Vengera i Arsenala. Znali su to kad su ga kupovali i kad su mu davali ulogu najdefanzivnijeg veziste u timu. Fali mu pozicioniranje, taktička disciplina, koncentracija i anticipacija. U suštini, fali mu sve što jedan top DM treba da ima. Sad da li može napredovati pod drugim trenerom, to je druga stvar.

        Arsenalu fali golman, štoper, još jedan desni bek i top DM. Sa ta 4 pojačanja i ozbiljnog trenera, za dve sezone mogu da se bore za titulu po meni.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Hughes i zvanično u Sotonu. Iskreno nisam ga ocekivao, ne svidja mi se uopste, pitanje je da li moze da ih zadrzi u ligi, mada realno gledano imaju najkvalitetniji tim u odnosu na druge sto se bore za opstanak, a i od nekih koji su u prvih 10.

          Ocekivao sam Marca Silvu ipak.
          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

          Ljuba Tadić.

          Comment


          • Sta uradi uprava Sautemptona, uzasan izbor

            Jedino moze da iznenadi, ja licno ne ocekujem da ih spasi, mozda opstane jer su drugi prelosi.

            Ipak, pored Marka Silve....

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

            Comment


            • Ja razumem kada ekipe kojima gori pod nogama dovode Sema, Hodzsona, Pjulisa... Ali da dovedes Hjuza . Pa i ako kojim cudom taj covek izbori opstanak, on ce se i sledece sezone boriti za opstanak. Stouk sa sasvim pristojnom ekipom je doveo do litice, a ove ce u drugu ligu. Jos kada kada se uzme u obzir koliko su dugo trpeli prethodnog trenera iako je svaki laik mogao da vidi da od njega nema nista. Steta je da ovakva ekipa ispadne iz lige a mogla je sigurno u top 10, ali tako je kada neki diletanti odlucuju o sefovima struke. Cudo nisu i De Bura angazovali.

              Comment


              • Kako su se brzo uzdigli ti Sveci, tako brzo i padaju. Rade neverovatne stvari...

                Ali kapiram ko god da dođe posle Pelegrinija, ne može gore. A svakako će bar malo dignuti ekipu, što će verujem biti dovoljno za opstanak. Samo bi mu ja dao ugovor do kraja sezone, pa posle tražio nekog ambicioznijeg trenera.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by MSI View Post
                  Ja razumem kada ekipe kojima gori pod nogama dovode Sema, Hodzsona, Pjulisa... Ali da dovedes Hjuza . Pa i ako kojim cudom taj covek izbori opstanak, on ce se i sledece sezone boriti za opstanak. Stouk sa sasvim pristojnom ekipom je doveo do litice, a ove ce u drugu ligu. Jos kada kada se uzme u obzir koliko su dugo trpeli prethodnog trenera iako je svaki laik mogao da vidi da od njega nema nista. Steta je da ovakva ekipa ispadne iz lige a mogla je sigurno u top 10, ali tako je kada neki diletanti odlucuju o sefovima struke. Cudo nisu i De Bura angazovali.
                  Pa bas i nije tako. Pod svemocnim Pulisom su bili 13. Makli su ga, doveli Hjuza, rekli da se malo pocne atraktivniji fudbal igrati i dodje do 9, 9, 9 i 13.
                  Nije sad katastrofa totalna, mada bolje da su Silvu doveli. Imaju jak tim, samo im treba neki trener koji ce da ostane duze malo...

                  Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                  Comment


                  • Što je Marko Silva otpušten iz Votforda, vidim da dobro stoje, a čini mi se da nisu bili lošiji pod njim?

                    Što je otkazano Tot-Njukas?

                    Comment


                    • Originally posted by goku View Post
                      Što je Marko Silva otpušten iz Votforda, vidim da dobro stoje, a čini mi se da nisu bili lošiji pod njim?
                      Zbog koketiranja sa Evertonom.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Zbog koketiranja sa Evertonom.
                        To je razlog?

                        Kakvi su to carevi.

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          To je razlog?

                          Kakvi su to carevi.
                          Everton je nudio bas neke lepe pare Votfordu da puste Silvu kod njih, i ovi odbili. Ko zna sta se tada izdesavalo izmedju Silve i uprave, jer su pre toga djirali bas jako, ako se dobro secam bili 5. na tabeli, i nakon toga su nanizali jedno 6-7 poraza za redom.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Što je otkazano Tot-Njukas?
                            Zbog FA kupa
                            Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                            До поновног сусрета, твој Швабо

                            mala H2H 2018/19
                            suicide
                            2019
                            velika H2H 2019/20

                            Comment


                            • Hvala za odgovore

                              Comment


                              • Po meni ovo nije za crveni, eventualno žuti. Runi na iskustvo

                                Comment

                                Working...
                                X