Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedino ako Drogbu(npr, prvi mi je pao na pamet) racuna kao vanzemaljca?

    Comment


    • Da da...

      Drogba bolji igrač nego bilo koji igrač Liverpool-a u istoriji PL-a (ako se izuzme iz priče Suarez zbog relativno kratkog boravka)

      Comment


      • A dobro Suarez i ne moze da se racuna jer nije iz Afrike.

        Comment


        • Pa Xabi je za moj ukus i bolji od Drogbe, mada sam Drogbu istinski obožavao, a i Xabija.
          Ali jednostavno Drogba je značajniji fudbaler za PL istoriju. To je igrač koji je uspeo on his own da donese trofeje Chelsea-u, i da godinama bude mag prime mag ove lige.

          Legit je reći da je Giggs najveći igrač u istoriji PL-a, iako ni meni lično on nije top3 kao igrač. CR, Scholes, Henry su ispred...

          Comment


          • Nikad mi nije bilo jasno zbog cega se Drogba toliko velica oduvek.
            Ok, dobar igrac je bio, ali uspeo samo u 2 sezone da postigne 20+ golova.

            Evo njegove statistike, koja zapravo uopste nije impresivna:

            2014/2015 - 28 nastupa - 4 gola
            2011/2012 - 24 nastupa - 5 golova
            2010/2011 - 36 nastupa - 11 golova
            2009/2010 - 32 nastupa - 29 golova
            2008/2009 - 24 nastupa - 5 golova
            2007/2008 - 19 nastupa - 8 golova
            2006/2007 - 36 nastupa - 20 golova
            2005/2006 - 29 nastupa - 12 golova
            2004/2005 - 26 nastupa - 10 golova


            Salah ce vrlo verovatno u svojoj prvoj sezoni PL oboriti Drogbin rekord. To dovoljno govori o velicini igraca.
            Recimo, jedan Harry Kane ne bi smeo da se spaja sa Drogbom u istoj recenici.

            Comment


            • Za pravu ocjenu Drogbe fudbal se morao znati gledati i vidjeti šta je taj čovjek donosio svom timu, posebno u najvažnijim utakmicama. Gledati suhu statistiku onakvog igrača je blasfemija.

              Uglavnom, Salah može ove sezone zabiti još 50 golova, pa svejedno neće vrijediti jedne noge Didiera Drogbe.

              Comment


              • Koliko god da su golovi bitniji ili lepsi, prosek od 10 golova po sezoni nije vredan posebne paznje.
                Recimo, Lukaku je daleko ispred njega.

                Razume se, donosio je Drogba mnogo sta svome timu, ali eto - jednom u 4 utakmice u proseku. Sem kad je pokidao sa 29 golova.

                Vole ljudi tako snazne i krupne momke, sama njegova pojava je interesantna, a jos ako ga zabiberi u nekoj vaznoj utakmici - odmah se ureze u secanja i postaje legenda.
                Utakmice u kojima je bio ispod proseka brzo padaju u zaborav, ostaje samo ona momčina africka koja otresa svakog sa ramena.

                Comment


                • Comment


                  • Koliko sudije navlace za Totenhem i Junajted, sramota.

                    Comment


                    • Zavera od strane FA, sve samo da naude jadnom Liverpulu, kako ih nije sramota.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by srdjan_sl View Post
                        Zavera od strane FA, sve samo da naude jadnom Liverpulu, kako ih nije sramota.
                        Doće pravda u utorak.

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Doće pravda u utorak.
                          I ja se nadam, prvenstveno zbog zdravlja pojedinaca, ipak je to mnogo bitnije od tamo nekog fudbala. Mada ne znam sta cemo sa Totenhemom, ovo se ipak odnosi samo na Junajted a ovde su i oni problem.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by srdjan_sl View Post
                            I ja se nadam, prvenstveno zbog zdravlja pojedinaca, ipak je to mnogo bitnije od tamo nekog fudbala. Mada ne znam sta cemo sa Totenhemom, ovo se ipak odnosi samo na Junajted a ovde su i oni problem.
                            Nisam gledao mec, ali ove sezone se bas dosta dosudilo na stetu Liverpula a bas malo na stetu Liverpilovih protivnika(ne kazem da treba, ali je glupo malo).
                            To nevezeno za ovaj mec. Smesan penal Evertonu dosudjen kod rezultata 1:0 u 80 i nekom minutu, gol iz ofsajda u 95min protiv Watforda, ofsajd nakon kog je dosudjen penal protiv Spursa u 95min. To su 3 primera gde je Liverpulu direktno uzeto 6poena, a ima jos nekih sigurno koji nisu odlucivali bas tako direktno ali su bile greske na stetu Liverpula.
                            Svakako ovaj mec nista nece odluciti, a ni tih 6poena ili i vise, svakako ne bi mogli do titule sto je jedino vredno polemike i rasprave. Bili drugi ili cetvrti meni je svejedno. Dobro nije lako izgubiti derbi, ali ako ga treba izgubiti onda je ovakav nacin idealan. Mec nisam gledao opet ponavljam pa ne mogu da pricam ko je bio bolji u njemu samo vidim rezultat. Ali pobeda je pobeda, kakva god bila, fudbal i jeste zanimljiv zato sto milion faktora utice na igru i ne pobedi uvek bolji.

                            Na kraju krajeva ako ste vi srecni sa Murinjom, ja sam jos srecniji. I zelim vam jos 10sezona Murinja. I neka nas dobijete svake po 2puta. A ova pobeda i verovatno drugo mesto mu garantuje jos minimum jednu sezonu i jos 200-300 potrosenih miliona.
                            Last edited by Brian McShtull; 11-03-18, 20:06.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by limun View Post
                              Koliko god da su golovi bitniji ili lepsi, prosek od 10 golova po sezoni nije vredan posebne paznje.
                              Recimo, Lukaku je daleko ispred njega.

                              Razume se, donosio je Drogba mnogo sta svome timu, ali eto - jednom u 4 utakmice u proseku. Sem kad je pokidao sa 29 golova.

                              Vole ljudi tako snazne i krupne momke, sama njegova pojava je interesantna, a jos ako ga zabiberi u nekoj vaznoj utakmici - odmah se ureze u secanja i postaje legenda.
                              Utakmice u kojima je bio ispod proseka brzo padaju u zaborav, ostaje samo ona momčina africka koja otresa svakog sa ramena.
                              Ti jedino ako nisi gledao Drogbu pa mozes da pises tako nesto. Kakva crna bikini statistika. To sto je Drogba donosio timu je nenormalno a u statistici i ne pise kada su dati golovi, Drogba je igracina zato sto je davao golove kad je trebalo. Znaci ne natrpa het trik u pobedi WBA od 6:0 nego da 1 gol za 1:0 kad ekipi ide lose ili je tvrda tekma. Evo pogledaj npr Celsi prosle sezone i ove. Sta je razlika u tom timu? Samo Kostini golovi fale. Naravno da ni Kosta nema sad kamaru golova ali to su igraci koji vuku.
                              Last edited by mikisavic89; 11-03-18, 20:13.

                              Comment


                              • U poslednja cetiri derbija Liverpul je dao samo dva gola Junajtedu, jednom je to bilo iz penala, drugi put autogol. Poslednji put u ligi Liverpul je slavio prije cetiri godine. Od tada Junajted ima pet pobjeda, a tri meca su zavrsena nerijeseno. Moze se reci da i Van Gal i Murinjo znaju kako treba sa najvecim rivalom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X