Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E moji vi.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Kakvo ce iznenadjenje biti ako ispadne Sautempton iz lige. Ne znam zasto ne otpuste ovu prevaru od trenera.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Nije sramota izgubiti od Rafe.......
        ¡Si Señor!

        Comment


        • A Svonsi ceo meč sa igračem manje i idalje 0:0. I drago mi je što su izašli iz zone. Zaslužuju da opstanu više nego mi.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Opet dao gol Mitrovic, kako ga je unistio mrtvi Benitez...Samo da se ne vrati tamo. Treba nam ovakav za SP.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Daj bre vise otkaz ovom kretenu od Pelegrina.
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Sta se to desava tamo,....zar im nije zabavno sa Moyesom

                sigpic

                Comment


                • Adio WBA.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • VBA prosle godine posle 30 kola 44 boda, uz gol razliku +1, ove godine 20 bodova uz gol razliku -24. Covjek ih je drzao u gornjem dijelu tabele cak, prije toga lagano opstajao i bio u sredini tabele, a nisu mu ni blizu ispunjavali zelje i oni mu daju otkaz i onda dovedu najgoreg trenera ikad da ga zamijeni. Lagano, Boro dobio 3-1
                    sigpic

                    Comment


                    • Realno u WBA su bili spremni za Cempionsip jos pre pocetka sezone. Ne verujem da su dali Pjulisu otkaz, mislim da se sporazumno sve zavrsilo da ne gubi vreme covek. Ono sto je nejasno zasto ga neki drugi PL klub nije zaposlio, jedino ako mu se svideo prijekat u Midlsbrou pa je zato otisao tamo.

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0
                        Najbolji napadac i menadzer Championshipa gaze ka Premijer ligi.

                        Cardif je isto uhvatio opasnu formu, bice veliki izazov stici ih, ali sa ovakvim igrama su apsolitno favorit broj 1 u play offu, koji nije upitan.

                        Na poslednjih 10 utakmica Fulam je osvojio 26 bodova uz gol razliku 24:5. Nestvaran uspeh za Championship. Problem je sto je Cardif uzeo isto toliko.
                        Na poslednjih 15 mečevea Fulam je uzeo 39 bodova, Aston Vila je druga sa 29 bodova u istom periodu.

                        Šteta što Kardif ima 18 bodova u poslednjih 6 kola, tako da će ih Jokan i Mitar teško uhvatiti.

                        Comment


                        • Šta ste se uhvatili za Mitrovića i Beniteza?

                          Mitrović je pronašao svoj takmičarski nivo, plus Fulham igra drugačiji fudbal od Newcastle Uniteda. Fulham ima igrače koji će centrirati u šesnaest metara sa boka gde će Mitrović glavom ili nogom postići gol. Newcastle takve igrače nema i gotova priča.

                          Gayle je prošle sezone postigao 23 gola u Championshipu a ove godine u Premier League jedva pet. To vam govori da je Premier League daleko teža liga i da su u njoj daleko jače odbrane nego u Championshipu. Tamo (u Championshipu) ćeš imati pet-šest prilika na meču i postići gol ili dva, pogotovo ako si u timu koji se bori za promociju. U Premier League ako si u timu koji se bori za goli život ćeš na utakmici imati jednu ili dve prilike i ako je ne iskoristiš, utakmicu ćeš ili remizirati ili izgubiti.

                          Drugo, isti taj Mitrović kad je nosio GPS sistem za praćenje pretrčanih metara na treningu je imao najslabiji učinak od svih napadača, pa čak i od nesrećnog Joselua. Lik je najmanje pretrčao. Neverovatno, zar ne?

                          Isti taj Mitrović na treninzima ne prati Benitezova uputstva, svojeglav je i sve mu je smešno. Benitez ako išta na svetu mrzi, mrzi kad igrači ne prati njegova uputstva. Prošle godine mu je odbrambeni igrač Chancel Mbemba presedeo na klupi dobar deo Championshipa jer nije poslušao Beniteza da loptu šalje do sebe a ne napred a ovaj čim je primi grune dugu loptu napred.

                          Da li ste znali da je istom tom Mitroviću pre početka sezone Newcastle United angažovao dva kondiciona trenera da rade sa njim kako bi lik smršao? Ali džabe. Ovaj nije mogao ili nije hteo da smrša. Naravno da to niste znali, je l' tako? To što Mitrović nije hteo da smrša nije Benitezov problem, već Mitrovićev, zar ne?

                          Na 2:0 protiv West Hama isti taj Mitrović laktom namerno udara Lancinija i dobija tri meča suspenzije. Ko je za to kriv? Benitez?

                          Nije problem Newcastle Uniteda što Srbija nema boljeg napadača od Mitrovića. Vi odnos Mitrović - Benitez posmatrate kao navijači Srbije ili Partizana i mislite da je Mitrović u njhovom odnosu u pravu. Pa, gospodo, nije u pravu.

                          Hajde da završimo tu priču oko Mitrovića. Daj Bože da Newcastle United ostane u Premier League a da Fulham izbori promociju u istu, pa da na leto Mitrović bude prodat Fulhamu za 15 miliona funti i svi srećni.

                          Iskreno, Mitroviću želim sve najbolje u fudbalskoj karijeri, ali on nije igrač za Newcastle United.

                          Amin.
                          Last edited by Mags Serbia; 10-03-18, 21:53.
                          "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                          Comment


                          • Nisam gledao tekmu, ceo dan sam u guzvi. A i drago mi je... zbog generalne atmosfere na forumu.

                            Cestitke Djavolima na pobedi.

                            Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0
                              Baš teško, 5 bodova manje i mec vise. Ali ne bojim se ja za Jokana ako mu je potencijalno glavni konkurent u PO-u Radovan Ćurčić Engleskog fudbala.
                              Nista tu jos nije gotovo, Fulham ima odlican raspored do kraja sezone u poredjenju sa drugim timovima iz vrha.

                              Cardiff od timova iz vrha ima Derby (A), Sheff Utd (A), Wolves (H), Villa (A). Poslednja 2 kola imaju Hull i Reading koji bi mogli biti uvuceni u borbu za opstanak.


                              Fulham igra protiv timova koji su u donjoj polovini tabele do kraja sezone, u poslednja 2 kola igraju protiv Sunderlanda i Birminghama - koji ce do tada verovatno biti u nizem rangu


                              Aston Villa igra protiv Cardiff (H) i Derby (H) od timova iz gornjeg dela tabele. Ostalo su sve mecevi protiv timova koji su na sredini ili u donjoj polovini tabele.

                              Wolves ima tezak raspored a pokazali su ranjivost u poslednje vreme, pogotovu na strani. Middlesborough (A), Cardiff (A), Derby (H). U poslednja 4 meca ce igrati protiv timova koji bi mogli da se bore za opstanak, Brimingham (H), Bolton (A), SHeff Wed (H), Sunderland (A).

                              Na stranu sto Wolves postaje meta drugih klubova koji traze ozbiljnije kazne za timove koji prekrse FFP.

                              Comment


                              • IMG-20180310-WA0018.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X