Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brzina je dnk Mancestera. Mata kul lik ali spor igrac, nije mu mjesto u klubu.

    Vaki31
    sigpic

    Comment


    • Dodaj

      Perkan 7
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Brzina je dnk Mancestera. Mata kul lik ali spor igrac, nije mu mjesto u klubu.

        Vaki31
        Otkud znas da ona dvadesetosmica predstavlja broj godina???
        Jos uvek je Junajted prilicna miserija. Ali 8-0 u prva dva kola je izuzetno ohrabrujuce.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ako su ljudi zadovoljni sa 80 minuta i ako misle da ce ovo proci protiv neke ozbiljnije ekipe stvarno ne znam sta da kazem. Ali ono sto je igrao Miki na ovoj utakmici je horor, a imao je strasnu predsezonu i po meni treba da bude jedan od glavnih igraca ove ekipe. Isprobavan na krilu i kao desetka i u PL uglavnom nista ne igra. No ove dvije asistencije valjda sve ispravljaju, jbm li ga, a ajmo da unistavamo Matu koji svake sezone ima dabl dabl ucinak.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Otkud znas da ona dvadesetosmica predstavlja broj godina???
            Jos uvek je Junajted prilicna miserija. Ali 8-0 u prva dva kola je izuzetno ohrabrujuce.
            Ko kaze da je kod mene 31 broj godina
            sigpic

            Comment


            • Kljucna stvar je potez Clementa, izvodjenjem centralnog i najboljeg stopera, te ovog zadnjeg veznog, poremetio je bazu i potpuno ostavio gomilu prostora koji je Utd iskoristio.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment




              • Vladan 44

                Comment


                • Meni je samo smesno sto ti nesto napises i onda se pojavi jos 10 likova koji isto pisu bez ikakvih argumenata, nije Miktarijan danas nista igrao ali isto tako Mate nigde nije bilo.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by Abel View Post
                    Ovde neki ljudi treba malo da bace oko na pravila igre i obrate paznju na trajanje jednog fudbalskog meca.

                    Pogba Prevara, Miki Nevidljivi i Lukaku Misterija razmontirali bus cim su spustili rucnu.
                    Svakako. Steta za neke sto se ipak igra 90 min...

                    Comment


                    • Miki ocaj, 4 asistencije u dve tekme . Ne znam sta vise Marsijal treba da uradi da bi bio u prvih 11

                      Comment


                      • Drugo kolo, gol razlika 8:0, obecavajuce.

                        Comment


                        • Originally posted by Princoni View Post
                          Marsijal treba da uradi da bi bio u prvih 11
                          Šta je Solskjaer trebalo da uradi?

                          Comment


                          • Vladane, ti koliko velicas Matu, toliko cu i ja sa velicanjem Mikija

                            Uzasan je bio danas Miki ali je ubitacniji od Mate u igri na kontranapade i naravno da je logicnija bio izmjena Mata od Mikija...

                            Ovo ce izgleda sa bude TM Murinja ove sezone, ulazak oko 75 min Felainija i Marsijala/Rasforda da se promijeni totalno ritam i ubije protivnik pri vodjstvu 1:0, 2:0

                            Miki28
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Koliko mi je drago zbog Marsijala samo! Nije ovo bilo lose, Bailly MOTM.
                              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                              Ljuba Tadić.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ko kaze da je kod mene 31 broj godina

                                Slazem se da ce ovakvom igrom protiv ozbiljnijih ekipa da se provedu kao bos po trnu. Jbt, njih je Svonsi pritiskao celo poluvreme, pa cak i imao sanse.
                                Ali onda je doslo poslednjih 10ak minuta.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X