Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikada nisam opravdavao te autobus taktike, ali mi je u ovom slucaju potpuno opravdana. Niti je Konte imao igracke resurse kojim bi se suprotstavio Sitiju, niti mu je tim u nekoj formi. Uz sve to stil igre Sitija im najmanje odgovara. Ne znam da li bi zbog ubedljivog poraza dobio otkaz, ali svakako da bi Celzi doziveo krah sezone jer posle te blamaze tesko bi mogli nesto da urade protiv Barse i pre svega protiv Sparsa sto je za njih u ovom trenutku i utakmica sezone u kojoj moraju da pobede.

    Comment


    • Super, sad su na -5 od top4, a na -7 od Liverpula, tako da je meni još draže što je Konte unapred skinuo gaće i izgubio tekmu.

      E buđave li lige kad 80% timova već unapred izađe na teren sa stavom "ovo ćemo izgubiti, daj da izgubimo što manje razlike". Još neverovatnije da je Hodzson ispao skoro najhrabriji od cele ove grupe timova. Zbog ovakve grupe bez cojonasa, i sledeće sezone će Pep da se prošeta.

      A najgore od svega, što se nijedan bunker do sad nije isplatio protiv Sitija, i timovi opet bunkerišu.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Niko nije uzeo Siti sa bunkerom. Liverpul ih je napao i pobedio ih je. Mozda ce i Totenhem.

        Ja sam milijarda posto siguran da Murinjo nece dobiti Pepa na Etihadu. Ne moze nesto sigurnije od toga, nema jednostavno Mozda da ce Pep osvojiti ligu

        Comment


        • Ne znam, meni je za psihu mnogo gore izgubiti 1-0 gde se braniš 90 minuta utakmice, a napad ti ne postoji bukvalno, nego da izgubiš 3-0 gde si omašio 2 prazna gola i generalno stvorio odlične šanse.

          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Kad smo već kod psihe....izjava Hazarda posle utakmice...

            "I wouldn't have got a touch even if we played for three hours, even if we improved in the last 10 or 15 minutes," the Belgium international said after the match. "We were better with the ball, but we needed to do that during the whole match.
            "For me personally, it's hard to play well if you only get the ball three times. But, when we got the ball, we had to use it better - we made the wrong choices."
            Hazard was particularly frustrated by the direct approach of the team, which he felt did not suit him.
            "I was trying to jump, but it's not easy to win duels against Nicolas Otamendi and Aymeric Laporte," he said. "We didn't play to our strengths today. If Morata or Giroud played, it would have been easier to play with long balls. I did my best.
            "Conte put me up front, I tried to do my maximum, but I don't think we played a good match."
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • I onda vidis Sanea i De Brujnea kako uzivaju u to sto igraju

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Super, sad su na -5 od top4, a na -7 od Liverpula, tako da je meni još draže što je Konte unapred skinuo gaće i izgubio tekmu.

                E buđave li lige kad 80% timova već unapred izađe na teren sa stavom "ovo ćemo izgubiti, daj da izgubimo što manje razlike". Još neverovatnije da je Hodzson ispao skoro najhrabriji od cele ove grupe timova. Zbog ovakve grupe bez cojonasa, i sledeće sezone će Pep da se prošeta.

                A najgore od svega, što se nijedan bunker do sad nije isplatio protiv Sitija, i timovi opet bunkerišu.
                To je vise do Sitija i njihove odlicne igre bez lopte, mnogi jednostavno ne umeju da odgovore na takvu igru. Naravno da ne igraju da izgube sa sto manjom razlikom, ima tu mnogo bas takmicarski nastrojenih ekipa. Svako od njih bira nacin na koji misli da moze da dodje do bodova.
                Videli smo kako ih je Vigan takvom igrom izbacio iz kupa. Teko je protiv Sitija, ali ne i nemoguce. Opet ja sam uvek za otvoreniji pristup.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ma nije Sandu problem da li ima do Sitija ili ne. Pogledaj onaj snimak, ljudi gube juce 1:0 i pokazuju 0% zelje da promene nesto, ne napadaju uopste, cekaju na 30-40 metara kao neki bednici najveci a ne sampioni Engleske. Bas sraman pristup.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    To je vise do Sitija i njihove odlicne igre bez lopte, mnogi jednostavno ne umeju da odgovore na takvu igru. Naravno da ne igraju da izgube sa sto manjom razlikom, ima tu mnogo bas takmicarski nastrojenih ekipa. Svako od njih bira nacin na koji misli da moze da dodje do bodova.
                    Videli smo kako ih je Vigan takvom igrom izbacio iz kupa. Teko je protiv Sitija, ali ne i nemoguce. Opet ja sam uvek za otvoreniji pristup.
                    Dobro, ne bukvalno da izađu da izgube sa što manjom razlikom, ali da izađu sa stavom "svi u odbranu, pa šta uradimo".

                    Timovi se brane sa 10 igrača iza lopte protiv Sitija. Ne napadaju igrače dok ne dođu na 30 metara od njihovog gola. Skupe se pozadi i pokušavaju da budu dovoljno organizovani.

                    Nema tu ko da istrči kontru. Siti čim izgubi loptu, odmah udara presing da je osvoji što brže. I u najvećem broju slučajeva to i urade. Zato što kad tim osvoji loptu protiv njih, nema nikoga napred kome može da se odigra pas koji će napraviti kontru. Ustvari, ima možda jedan igrač, ali on je uvek tu 2vs1 i teško da može nešto da uradi.

                    Ako pustiš vrhunske igrače, kao što su KDB, Silva itd itd da ti kruže oko šesnaesterca 90 minuta, velika je verovatnoća da će naći prolaz nekad tokom utakmice. Plus što ti je odbrana pod ogromnim pritiskom, i koncentracija mora pasti u nekom trenutku.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Kad smo već kod psihe....izjava Hazarda posle utakmice...
                      Kakav raspad sistema. Nemam ja problem protiv bunkera ako znas sta radis pozadi i imas iole neku ideju kako da napadnes. Konte je upravo to uradio prosle sezone i na Etihadu i na SB-u. 5 napada u dva meca i 5 golova. Mozda bi uspeo i ovoga puta da je izveo Zirua ili Moratu. Al ovo spustanje gaca ne mogu da razumem.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Mozda je uspeo da ne izgubi 4:0, ali ovakav pristup ce se u velikoj meri odraziti na psihu ekipe u nastavku PL.
                        Ceo zivot dajes sve od sebe da bi bio najbolji, zeljan si velikih utakmica, a onda dodje trener i kaze ti da ne prelazis svoju polovinu. To ubija volju za fudbalom. Sa takvim potezima se rusi atmosfera u timu, to je ogroman minus za ekipu, nemoguce je motivisati igraci posle ovoga.

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Dobro, ne bukvalno da izađu da izgube sa što manjom razlikom, ali da izađu sa stavom "svi u odbranu, pa šta uradimo".

                          Timovi se brane sa 10 igrača iza lopte protiv Sitija. Ne napadaju igrače dok ne dođu na 30 metara od njihovog gola. Skupe se pozadi i pokušavaju da budu dovoljno organizovani.

                          Nema tu ko da istrči kontru. Siti čim izgubi loptu, odmah udara presing da je osvoji što brže. I u najvećem broju slučajeva to i urade. Zato što kad tim osvoji loptu protiv njih, nema nikoga napred kome može da se odigra pas koji će napraviti kontru. Ustvari, ima možda jedan igrač, ali on je uvek tu 2vs1 i teško da može nešto da uradi.

                          Ako pustiš vrhunske igrače, kao što su KDB, Silva itd itd da ti kruže oko šesnaesterca 90 minuta, velika je verovatnoća da će naći prolaz nekad tokom utakmice. Plus što ti je odbrana pod ogromnim pritiskom, i koncentracija mora pasti u nekom trenutku.
                          Sve to stoji, ali jednostavno tako igra. Tako ih je dobio prosle sezone 3-1 ... samo sto je tada Siti imao ocajne bekove koji nisu mogli da odigraju presing kako treba i da sprece kontre celsija. Konte je pokusao opet slicno, s tim sto je Pep KRALJ - FUDBALSKI GENIJE koji je takve kontre maksimalno zaustavio. Sta mislis sto mu je poceo agilniji, brzi, sa loptom odlicni Zircenko u odnosu na Danila, sto mu je poceo Laport a ne Kompani? Pogledaj Gundoganove zadatke dok tim nema loptu, i onda ce svima biti jasno zasto Azar ima 20ak kontakta sa istom za ceo mec.
                          Cinejnica je da su igraci Celsija bili sterilni i nemotivisani da napadnu, ali dobar deo te bezopasnosti proizilazi iz odlicne igre Sitija.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Kakav raspad sistema. Nemam ja problem protiv bunkera ako znas sta radis pozadi i imas iole neku ideju kako da napadnes. Konte je upravo to uradio prosle sezone i na Etihadu i na SB-u. 5 napada u dva meca i 5 golova. Mozda bi uspeo i ovoga puta da je izveo Zirua ili Moratu. Al ovo spustanje gaca ne mogu da razumem.
                            Diego Costa.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Jebiga, taj voz mu je prosao. Ziru i Morata nisu taj nivo, ali su svakako bolje opcije od Azara u toj roli i morao je da proba sa nekim od njih. Pedro, Azar i Vilijan ima logike ako ces da da cepas neki ludacki presing, sto nije bio slucaj.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Cinjenica je da lose prolazi od kada mu Azar igra laznu devetku.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X