Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Sigurno ce osvojiti sa Belerinom, Dzakom, Velbekom i ostalim amaterima.

    Klub treba da promjeni ime u FC Arsene Wenger.
    Ma moze i sa njima osvojiti uz malo srece. Kad pogledas kakve su ostale ekipe, Arsenal je sigurno medju favoritima za osvajanje.

    Comment


    • Kasno je sad za sve. Kad se malo dublje zagledas u tim Arsenala, lepo se vidi da je to gomila mediokriteta. Dobar deo startne postave Arsenala ne bi video ni klupu u nekom ozbiljnijem klubu. Usudio bih se reci da ako bi Everton sutra potrosio jos nekih 150 miliona, bio bi otprilike istog kvaliteta kao i Arsenal. I to bas zabrinjava. Kvalitet kompletnog sastava im je blizi mid-table klubovima nego top 5 ekipama. Ffs, Junajted koji ima losu sezonu im bezi 15 bodova. Siti im bezi 30 bodova. Da bi razmisljali o top 4, potreban je nov trener i da se ulozi u tim bar 200 miliona. Da bi pomislili na titulu treba uloziti nekih 400 miliona, minimum. Hoce li se uprava otvoriti toliko? Nece.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Problem je sto se Arsenal vec duzi niz godina zadovoljava sa top4, to nije niko izmislio. To je realnost Arsenala na celu sa Vengerom. Ove sezone vjerovatno nece uci u top4, ali tu je Vengerica i sljedece sezone, ne brinite se. Ugovor ce biti odradjen do kraja.

        Comment


        • Kakva Liga Evrope, ispadaju već sada od Milana. Milan je u odličnoj formi nisu primili gol dosta vremena a Arsenal se ne bi moglo reći da igra dobro u poslednje vreme, ne vidim kako bi mogli da prodju zahuhtalog Gatuza i kompaniju.

          Comment


          • Originally posted by bici View Post
            Kasno je sad za sve. Kad se malo dublje zagledas u tim Arsenala, lepo se vidi da je to gomila mediokriteta. Dobar deo startne postave Arsenala ne bi video ni klupu u nekom ozbiljnijem klubu. Usudio bih se reci da ako bi Everton sutra potrosio jos nekih 150 miliona, bio bi otprilike istog kvaliteta kao i Arsenal. I to bas zabrinjava. Kvalitet kompletnog sastava im je blizi mid-table klubovima nego top 5 ekipama. Ffs, Junajted koji ima losu sezonu im bezi 15 bodova. Siti im bezi 30 bodova. Da bi razmisljali o top 4, potreban je nov trener i da se ulozi u tim bar 200 miliona. Da bi pomislili na titulu treba uloziti nekih 400 miliona, minimum. Hoce li se uprava otvoriti toliko? Nece.
            Tacno. Samo sto je cinjenica da su oni u mogucnosti toliko da se otvore. Znaci imaju sredstva. Ali nece. To je ono sto njihove navijace najvise treba da boli. Sto nemaju ambiciju. Jer cim ti drzis Vengera 100 godina tu je automatski kraj price o svakoj ozbiljnoj ambiciji. Ima tu dobrih igraca ali je cinjenica da im je cele zadnja linija predvodjena i golmanom i cetvoricom odbrambenih i zadnjim veznim OCAJ. To je pola ekipe a to je premnogo.
            I onda kada imas Arsena skrticu na celu te ekipe logicno je da neces ulagati. Ono sto si rekao 400 to si bas zabiberio sa cifrom, ali dobro. Daj da vidimo jedan prelazni rok da Arsenal bude 200 milki u minusu i to ce vec biti znak da su se trgli.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Ma kakav Milan. Sedmi u ligi koja je barem duplo slabija. Oni su nivo West Hama i Southamptona. Mada nije da takve ekipe ne mogu dobiti Arsenal.

              Comment


              • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                Ma kakav Milan. Sedmi u ligi koja je barem duplo slabija. Oni su nivo West Hama i Southamptona. Mada nije da takve ekipe ne mogu dobiti Arsenal.
                Ja bih ipak rekao da smo na nivou WBA, previse jake ekipe si nabrojao.

                Comment


                • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                  Ma kakav Milan. Sedmi u ligi koja je barem duplo slabija. Oni su nivo West Hama i Southamptona. Mada nije da takve ekipe ne mogu dobiti Arsenal.
                  Sve si sam rekao

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Ja bih ipak rekao da smo na nivou WBA, previse jake ekipe si nabrojao.
                    Nemoj da se ljutis. Pa Tottenham ce lagano izbaciti Juventus koji je dvije klase bolji od Milana. Velika je razlika izmedju Premiershipa i Serie A.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Tacno. Samo sto je cinjenica da su oni u mogucnosti toliko da se otvore. Znaci imaju sredstva. Ali nece. To je ono sto njihove navijace najvise treba da boli. Sto nemaju ambiciju. Jer cim ti drzis Vengera 100 godina tu je automatski kraj price o svakoj ozbiljnoj ambiciji. Ima tu dobrih igraca ali je cinjenica da im je cele zadnja linija predvodjena i golmanom i cetvoricom odbrambenih i zadnjim veznim OCAJ. To je pola ekipe a to je premnogo.
                      I onda kada imas Arsena skrticu na celu te ekipe logicno je da neces ulagati. Ono sto si rekao 400 to si bas zabiberio sa cifrom, ali dobro. Daj da vidimo jedan prelazni rok da Arsenal bude 200 milki u minusu i to ce vec biti znak da su se trgli.
                      Pazi, i sam si rekao da je cela zadnja linija zajedno sa golmanom ocaj. Velika je nestasica danas kvalitetnih odbrambenih igraca. Tako da su preskupi. Jednog Kulibalija su cenili proslo leto 70miliona a po meni lik nista posebno, dve klase ispod Van Dajka. Mislim da bi sa rekonstrukcijom od 400 miliona cak i dobro prosli, jos pod uslovom da ne omanu ni sa jednim pojacanjem, sto je izuzetno tesko.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Pazi, i sam si rekao da je cela zadnja linija zajedno sa golmanom ocaj. Velika je nestasica danas kvalitetnih odbrambenih igraca. Tako da su preskupi. Jednog Kulibalija su cenili proslo leto 70miliona a po meni lik nista posebno, dve klase ispod Van Dajka. Mislim da bi sa rekonstrukcijom od 400 miliona cak i dobro prosli, jos pod uslovom da ne omanu ni sa jednim pojacanjem, sto je izuzetno tesko.
                        Dobro dobro, ali ja ne tvrdim da treba na leto sve da zamene. Bitno je da krenu,da dovedu stopera i zadnjeg veznog i golmana na primer, pa onda na zimu ako nesto naleti, pa sledece leto jos jednog stopera i bekove... kontas. Nisam mislio odmah da rekonstruisu celu zadnju liniju. A mozda nesto i od ovih trenutnih proradi i zaigra bolje uz nekoga od buducih pojacanja. Ali sve je to nagadjanje. Mora prvo najradikalniji potez da se povuce tj da se smeni Arsen.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Milano ce izbacit Arsenal...jaca je PL,ali ne toliko i bas ta poredjenja koje pisete,pogotovo sad ovaj Milan sa Gatuzom...a Arsenal sa besmrtnim Wengerom,bez ikakve odbrane.

                          Comment


                          • Trenutno jedino Anceloti moze sa Arsenalom da uhvati neki brzi prikljucak sa vrhom lige jer on jeste ime koje bi privuklo kvalitetne igrace u ovakav Arsenal, i ako se ceka zbog toga kraj sezone da bi Venger otisao, onda je to opravdano. Cinjenica da postoje ozbiljni propusti u odabiru igrackog kadra, pre svega mislim na vezni red u kojem nema bas nikakve defanzivne cvrstine, ali glavni problem je psiholoski aspekt kod igraca koji pravi trener moze da popravi. I nije Arsenal psiholoski pao zbog tog poraza u kupu, to je samo kap koja je prelila punu casu koja se prethodno punila i punila.

                            Venger je trebao da se povuce u trenutku kada je osvojio Lester titulu. Ta sezona je bila poslednji voz da on uzme ligu i nakon te sezone su pale u vodu sve njegove alibi price koje je prethodnih sezona plasirao. A te sezone ligu nije osvojio jer je govorio da ima jak tim i da mu niko sem Ceha vise nije potreban. Nakon te sezone konkurenti dovode ozbiljne trenere i on ispada iz top4 jer mu vise onih sedamdeset i kusur bodova, koje vec godinama osvajao, nisu bili dovoljni.

                            Comment


                            • Slazem se sa Princonijem,sem da je mozda mogao i ranije da ode a to je poslednji voz (lester titula),jedino mislim da bi i Colo isto dobro dosao Arsenalu ,sve okrenuo naglavacke od taktike do pristupa,a mislim da bi mogao i da povuce neke igrac ATM sa sobom,mozda cak i Grizza i Costu,ako Kronke hoce da kesira,iako pre svega mora da se krpi odbrana i DM,ali ova 2 majstora bi svakako bili TOP pojacanja za svaki tim.Carlito je svakako odlicno resenje
                              Last edited by 61563; 02-03-18, 14:35.

                              Comment


                              • Nije lako biti fan Arsenala... slažem se.

                                Mislim da Venger tamo ostaje doživotno i da će nekako da se izvuče, da li kroz LE ili kao do sada.

                                Isto - gomila mediokriteta od igrača, većina po njegovom ukus.

                                Stvar je da su ostale ekipe podigle kvaitet. Pa je Arsenal ispao iz top 4 i deluju kao Votford ili nešto slično.

                                Arsenal je zakucan sa njim da bude tu gde jeste, čovek je takav kakav je, neće se sada menjati sigurno.

                                Comment

                                Working...
                                X