Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam baš pobornik odluke da od sezone 2019/2020. i meseca februara PL uvodi dvonedeljnu zimsku pauzu. Navikao sam na njihov ubitačan ritam. Zato mi je gušt da ih pratim.
    Čempionšip i niže lige ne padaju pod ovu odluku.

    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Comment


      • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
        >implicira da bi igrao

        Comment


        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
          Ne svidja mi se, ni na sta to ne bi licilo, lici mi na utakmicu setanja, pokusaja nekih driblinga, izigravanje klovnova..jedino za marketing je dobra stvar. Zavisi i od vremena kad bi se igralo, rasporeda pojedinih ekipa, mozda neke ekipe-treneri i ne puste glavne zvezde u strahu od neke povrede, umora i gustog rasporeda. A i za gledaoce ne bi nista posebno bilo, kako Megvajer da igra lagano kad nekako to ne ide. Mozda da u istom timu vidis npr Azara i Kejna, KDBa i Salaha.. uz marketing to je jedina zanimljiva stvar. Videcemo u kom ce to smeru ici, za sada mi se ne svidja.
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Nisam baš pobornik odluke da od sezone 2019/2020. i meseca februara PL uvodi dvonedeljnu zimsku pauzu. Navikao sam na njihov ubitačan ritam. Zato mi je gušt da ih pratim.
            Čempionšip i niže lige ne padaju pod ovu odluku.

            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
            To je dobra odluka koja pomaze konkurentnosti njihovih najjacih klubova u Evropi. Jer pauza je uvek dobrodosla.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Ma samo Ameri vole da prave cirkus i da se loze na tako nesto.
              Nije all-star za PL. Mogao bi da se napravi neki revijalni all-star mec u humanitarne svrhe po zavrsetku sezone, ali svakako ne bi bio nesto posebno popularan.

              Comment


              • Lukaku hoće pauzu da bi otputovao van Engleske dok najbolji igrači igraju all-star.

                Comment


                • Mogu da urade Free Kick neki natprevar, to bi bilo zanimljivo Penale mozda, 1 na 1 situacije napadac vs odbrambeni, i na kraju neka utakmica, mada ta utakmica ne verujem da bi nesto posebno bila

                  Comment


                  • Malo sprdnje nije na odmet. Svako da se ucipi dva miliona, ima da se kolju.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Cisto zbog margentinga dodatnog odraditi ovo, cisto da se napravi pauza izmedju ozbiljnih meceva. Evo ovo sto je Gagi predloziio odlicna stvar, mislim da bi funkcionisalo ovo dobro, sto da ne..

                      Comment


                      • Da li je to govorio Lukaku ili jegerbombs iz njega.

                        Nece valjda i on krenuti putem Endija Kerola(all star igrac u ispijanju).

                        Comment


                        • Što da ne. Napraviti neku zaebanciju za navijače.

                          Slobodnjaci, neki penali gde bi igrali igrači vs golmani. Prvo šutaju jedni a brane drugi pa obrnuto. Voleo bi da vidim Kejna ili Hazarda kako brane penal koji im šuta DDG ili Kurtoa.

                          Ima još tih zaebancija koje bi bile zanimljive.

                          Uključiti nekako i legende PL-a koje nisu još omatorile. Dzerard, Lampard, Skols, Gigs, Bekam, Anri...itd...

                          Premier league all star.

                          Ko ne bi gledao sve ovo? Dobro zezanje.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Imam neki osećaj da Arsenal može makar X da izvuče, jeste da su pukli za vikend.

                            Ali ako ih razbiju 2 puta za 5 dana...

                            Comment


                            • Originally posted by MarkoNFL View Post
                              Imam neki osećaj da Arsenal može makar X da izvuče, jeste da su pukli za vikend.

                              Ali ako ih razbiju 2 puta za 5 dana...
                              Ma pobeda se danas cilja, dosta je bilo bezmude igre. Svidja mi se danasnja postava, mozda sam lud, ali ocekujem pobedu.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Đe su ljudi na Emiratima?
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X