Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad sam pogledao statistiku od sinoć. Pa Vigan je pobedio sa mizernih 17% lopte u nogama.
    Ja se ne sećam da je neko sa tako malim posedom slavljenički završio meč.

    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Možda Inter protiv Barse

      Comment


      • https://m.facebook.com/story.php?sto...27076137399853

        Will Griggs on fire!

        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Izvuče se Kun Aguero. Engleski savez odlučio da ne pokrene slučaj zbog udaranja navijača Vigana.
          Čak City razmatra da uloži žalbu zbog Kunovih reči da ga je mladić "zlostavljao" i na kraju pljunuo.

          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Hahaha...

            Ne mogu da verujem.

            Mislio sam 6 utakmice min.

            Ovo je vec guranje Sitija, bez Aguera bi imali dosta problema.

            Jos ce da i izbace Wigan.

            Comment


            • Šatro se ništa krucijalno nije desilo.
              Još će Vigan najebati zbog organizacije i ulaska navijača posle tekme.
              Uvek su oni najveći privilegovani.

              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Jos ce taj debil sto je utrcao na teren dobro proci ako ga Aguero ne tuzi ... a mozda ce ga i tuziti. Ja ne verujem, ali prekipelo mu - doklincilo da izigrava lika koga ce svi pljuvati bez ikakvih sankcija.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Wigan ce ako je ovo tacno sigurno da popije debeluuu kaznu.

                  Siti nista.

                  Comment


                  • Ja mislim da Siti treba kazniti s 20poena u PLu, da bi se vratila zanimljivost istom, a da li bi je osvojio neko drugi i tada.

                    Stvarno ste dosadni vise, prvo sto spamujete temu kako stignete, nabijate postove a nista ne napisete. Eto cisto radi reda da nesto napisete.
                    Last edited by Brian McShtull; 21-02-18, 10:13.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Hehe...ispravio si, a taman sam krenula da ti lupim recku

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Hehe...ispravio si, a taman sam krenula da ti lupim recku

                        tt
                        Samokontrola,

                        ma nisam ja kriv sto njih dvojica navijaju za taj klub, a kontam da vecina vas koji navijate za isti ne delite misljenje sa njima. Al svakako dosadise vise, covek je nabio 1000postova za nedelju dana.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Samo ignor onog ili onih koji ti se ne svidjaju, to cesto spasava situaciju. U suprotnom, pomislio bi covek da imas nesto protiv mog kluba

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Pa pazi, da navijač upadne na teren i pljune me sa 10 cm-a, reagovao bih isto kao Aguero.

                            Šta je trebao, da se pokloni i kaže "hvala ti"?
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Drugar, ja samo iznosim svoje mišljenje.

                              Forum svatam kao mesto za razmenu istih.

                              Najbolji ortak iz detinjstva mi je navijač suprotnog kluba. Pa sam zajedno išli iz zajebancije da navijamo i za njegov i za moj.

                              Vidim da si fan PL i znaš kako žestoko kažnjavaju, često i za male stvari.

                              Da ne pričam sada koliko je Kantona bio kažnjen zbog udaranja navijača.

                              Comment


                              • Otkud navijač na terenu? Kantona je udario navijaca na tribinama.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X