Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato ih je milina gledati. Nema veze dal si mali i autsajder ideš na pobedu to im je sva mudrost. Obožavam njihovu filozofiju.

    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Wigan igra bolje of pola PL.

      Comment


      • Koji pidzama gej dresovi

        Comment


        • Oli ste pogledali na netu lika, navijača malenoga Vitam Tauma, kako sam kao duh podržavajući svoj tim na gostovanju protiv Grejs Atletika peva stari dobri hit Gale iz '96 - Fredd from desire.
          Ne da je simpatično i smešno nego svaka čast.
          PS hteo sam da okačim ali nešto me j*be [emoji58]

          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Ovo ni Kajl Voker neće moći da objasni šta je želeo [emoji19]

            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Kakvi kraljevi ovi iz WBA što su u Barseloni "pozajmili" taxi ne bi li na svoju ruku otišli u Mek.
              Uprava tima iz Birmingema kaznila je prestupnike Džoni Evansa, Džejka Livemora, Gereta Berija i Boaza Majhila sa dve nedeljne plate, što je ukupno oko 500,000 €

              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Fali Wigan u PL.

                A i tolike su igrace izbacili kad se pogleda.

                Comment


                • Da nije lako Pep prihvatio eliminaciju videlo se na odmoru između dva poluvremena kada je Katalonac najpre ušao u sukob sa kolegom sa suprotne strane Polom Kukom a potom ušao u klin i sa arbitrom Tejlorom.
                  Frustrirani Aguero je po okončanju duela na DW-u udario u glavu pristalicu Vigana i očekuje ga sigurno suspenzija. Sada je našao da se bahati i tuče kada mi je glavna uzdanica u fantasy-ju [emoji37]
                  Kao navijač Uniteda ne mogu reći da mi nije drago em milo što se maleni Vigan isprsio i izbacio Građane iz daljeg kostura.

                  Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Videlo se odmah da je mali Wigan iz 3. lige odlučio da igra fudbal sa gigantom.

                    Pa šta bude.

                    Pola ekipa iz PL je izgubilo utakmicu protiv Sitija, pre nego što su I izašli na teren.

                    Mislim da je svima drago, jer su se bahato ponašali igrači I ostatak Sitija.

                    A ovo je bajka koja se nastavlja za Wigan, izbacili su 3. PL iz kupa.

                    Comment


                    • Originally posted by MarkoNFL View Post
                      Videlo se odmah da je mali Wigan iz 3. lige odlučio da igra fudbal sa gigantom.

                      Pa šta bude.

                      Pola ekipa iz PL je izgubilo utakmicu protiv Sitija, pre nego što su I izašli na teren.

                      Mislim da je svima drago, jer su se bahato ponašali igrači I ostatak Sitija.

                      A ovo je bajka koja se nastavlja za Wigan, izbacili su 3. PL iz kupa.
                      Gde su se to i kada bahatili igraci i ostatak (ne znam sta podrazumevas pod tim ostatak - budi malo odredjeniji) Sitija? Ja nesto nisam primetio nekakvo bahacenje.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Uvek sam ih gotivio dok su bili u PL. Prirasli mi na tom malenom stadionu, sa ne velikim brojem navijača za srce. Svake sezone bili su osporavani i prvi favoriti za napuštanje društva najboljih. Svake sezone smelo se hvatali u koštac sa bogatijim i jačim klubovima.
                        U Viganu se trenerski "rodio" Španac Roberto Martinez. Dotični bio zanimljiva njuška sa njegovom filozofijom shvatanja fudbala.
                        PS ne znam šta im se dogodilo da završe u rangu ispod Čempionšipa. Jel im je još matori predsednik ili je prepustio mesto nekom mlađem?

                        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Kod crvenog Delfa, reakcija je bila...
                          Možda nije bio, možda jeste. Ali ne može da se skače I da Pep ulazi u teren, jeste da kraj pluvremena bio za par sekundi, ali reakcija svih je bila...

                          Aguero isto.

                          Napisao sam na drugom thredu da veliki klub treba da bude veliki I u porazu, pa makar I od Wigana.

                          Comment


                          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                            Uvek sam ih gotivio dok su bili u PL. Prirasli mi na tom malenom stadionu, sa ne velikim brojem navijača za srce. Svake sezone bili su osporavani i prvi favoriti za napuštanje društva najboljih. Svake sezone smelo se hvatali u koštac sa bogatijim i jačim klubovima.
                            U Viganu se trenerski "rodio" Španac Roberto Martinez. Dotični bio zanimljiva njuška sa njegovom filozofijom shvatanja fudbala.
                            PS ne znam šta im se dogodilo da završe u rangu ispod Čempionšipa. Jel im je još matori predsednik ili je prepustio mesto nekom mlađem?

                            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                            Isto.
                            Ne znam za upravu...

                            Treba reći da su izbacili Palasiosa, Figureu koji je zabio onaj gol sa 70m, Valensiju...

                            Zaki je igrao jednu sezonu

                            Ekipa sa igračima iz Hondurasa, Ekvadora, legenda Gomes...

                            Nisu imali kintu, povrede par glavnih igrača I to je bio kraj za njih...

                            Comment


                            • Bilo burno i u tunelu DW stadiona na poluvremenu.
                              Za reakciju Aguera donekle opravdanje da nema teorije da mu fan Vigana nije nešto sročio. Vidi se na snimku kako se smejulji i dobacuje nešto.
                              Naravno da je Kunova reakcija bila neprihvatljivo, samo ko bi se iskontrolisao posle neočekivanog poraza. Ja sigurno ne bih [emoji3]

                              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Ko mu ne bi

                                Najviše me nerviralo kad igrač napravi glupost I dobije 3 meča kazne, a može da bude I 6.
                                Da vidim da im odbijaju od plate, da li bi uopšte reagovali.

                                Pre par meseci je neko nešto tako uradio.

                                Comment

                                Working...
                                X