Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Firmino
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Šta ovo uradi Firmino, krv ti *ebem!!

      Bravo bre, gol na vreme!

      Mo ne staje jbte. Hoće li dečko prestati da daje golove???
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Nedostatak vrhunskog stopera i levog i desnog beka. Citaj cele odbrane. Jeste Valensija dobar vec duze vreme, i jeste Jang pruzao odlicne partije, al to je prvenstveno team effort. Oni nisu ljudi koji mogu da se nose sa ozbiljnim ekipama bez problema. Pogoto Valensija koji ima hronicnih problema sa kolenom vec duze vreme. To su krila sa izmisljenim pozicijama. Otuda i ono da Rasko/Marsijal igraju bekove. Al sam je kriv, umesto sto je doveo Lukakua, mogao je te pare potrositi na oba beka, ali nije. Ova ekipa se ne gradi sistemski.

        Sve to na stranu, Murinjo i dalje ne zna hoce. Igramo sve gore i gore, i kvalitet igre opada nekih godinu dana. Svakom nasem igracu je forma sporadicna, svakom, sto je ludost. Koliko god ja mislio da Murinjo nema ekipu za titulu, nedopustivo je da kvalitet igre konstantno opada. Tu onda nesto debelo ne valja.
        Ima do Murinja. Ali i on ima odredjenih olaksavajucih okolnosti. Njegova najveca mana koja nekada ume da ispadne i vrlina je to sto je preterano tvrdoglav i sto forsira nesto sto ocigledno sa ekipom koju je skockao nece da moze. I nravno ono sto mnogi ove sezone pricaju: Junajted je ekipa koja nema identitet.
        Sta mislite zasto je tako? Pa upravo zbog tog glavnog Murinjovog nacela i pristupa da prvo gleda kako da neutralise protivnicke kvalitete pa onda kako da iskaze sopstvene. I onda se igraci u svom tom "ludilu" pogube. Evo videli smo danas primili su gol i sta se desilo? Nista - delovali su jos bezopasnije nego dok je rez bio 0-0.

        Bravo Momo kakav uan-tu.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Pa tako je to kad izlazi protiv svaku ekipu kao da je Barsa u prajmu sa Cavijem i Inijestom.

            Drugu sezonu za redom zaostaje bar 16 bodova iza prvog, vec u februaru. Nedopustivo.

            Comment


            • Malo £75m za Virgila.
              Firmino
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                Pa tako je to kad izlazi protiv svaku ekipu kao da je Barsa u prajmu sa Cavijem i Inijestom.

                Drugu sezonu za redom zaostaje bar 16 bodova iza prvog, vec u februaru. Nedopustivo.
                Dobro opet je pomak neki ostvaren. Igra LS ima finog protivnika da udje u 1/4, drugi je na tabeli u PL a prosle sezone kada je imao 16 boova zaostatka bio je peti ili sesti. I dalje je u kupu.
                To poredjenje sa proalom sezonom u vidu zaostatka je neumesno, jer prvo sto je avaka sezona prica za sebe a drugo sto je u ovoj Siti digao lestvicu previsoko. Da ima ove bodove u ovom trenutku prosle sezone disao bi za vrat Konteovom proslogodisnjem Celsiju.

                Sto se mene licno tice ja bih voleo da ga oteraju jer smatram da je bezlican fudbal sramota za Junajted. Dok sa druge strane ne mogu da budem nerealan i da tvrdim kako pomaka na bolje nema.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Konfuzno se branimo danas. Rano smo se povukli zbog gola, puštamo ih da priđu. Trebali smo da primimo bar jedan. Karius odličan danas. Izgleda konačno kao golman sa samopouzdanjem. Baš mu je prijao onaj penal prošlo kolo...

                  Valjda ga neću ureknuti.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • 0:2 je najopasniji rezultat, potrebna je jos jedna dobra kontra Salah, Manea i Firmina.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Pomaka na bolje naravno da ima, jer sramota bi bilo da nema, slozices se. Nakon onakvog debakla sa Van Galom.

                      Problem je sto je veoma tvrdoglav. Jos prosle sezone, videlo sa da Pogba ne moze na sredini sa dvojicom. Stavio Kerika, i dobili smo 7 utakmice zaredom u 4-3-3, igrali dobar fudbal i imali kontrolu uvek, ali uvek. I opet on 4-2-3-1, i opet nema ni igre, ni kontrole, duva promaja svuda.

                      Eto doveo je Sancheza, falio nam je on napred, takva klasa, sada nema potrebe da budu nikakvih alibija, sramota je.

                      Comment


                      • Ma možda i bolje da izgubimo. Valjda će onda konačno Pelegrino dobiti otkaz.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Originally posted by MareLFC View Post
                          0:2 je najopasniji rezultat, potrebna je jos jedna dobra kontra Salah, Manea i Firmina.
                          Kad smo mi u pitanju, sve je opasno.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Kad smo mi u pitanju, sve je opasno.
                            Za sada sam jedino siguran kada vodimo 4:0, to nismo ispustili

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Pomaka na bolje naravno da ima, jer sramota bi bilo da nema, slozices se. Nakon onakvog debakla sa Van Galom.

                              Problem je sto je veoma tvrdoglav. Jos prosle sezone, videlo sa da Pogba ne moze na sredini sa dvojicom. Stavio Kerika, i dobili smo 7 utakmice zaredom u 4-3-3, igrali dobar fudbal i imali kontrolu uvek, ali uvek. I opet on 4-2-3-1, i opet nema ni igre, ni kontrole, duva promaja svuda.

                              Eto doveo je Sancheza, falio nam je on napred, takva klasa, sada nema potrebe da budu nikakvih alibija, sramota je.
                              Jeste tvrdoglav i gord. Pisao sam malopre. Jbg sta je tu je. Mislim da on ima apsolutnu podrsku od uprave i da ce ostati na klupi Junajteda sta god da bude na kraju sezone.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Za sada sam jedino siguran kada vodimo 4:0, to nismo ispustili
                                Najgori osećaj da ga primimo oko 75og minuta i onda da strepimo do kraja. Kad se uvuče ona konfuzija u odbrani. To me ubija.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X