Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by reddevil96 View Post
    Itekako je problem branjenje prekida to se slažem, to nam je problem cijelu sezonu
    Kao i sto sam bio rekao pogba Matić i lingard su kriminalni danas ali i zadnjih par utakmica i naravno da su s razlogom zamijenjeni
    Pa cim vidis da je ušao Carrick koji je pred penzijem onda je jasno da je Mou apsolutno nezadovoljan s veznjacima


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Logicno. To smo i videli, jasno je i Zozeu zato ih je i izmenio. Ali tvoje krivljenje Smolinga za gol je nerealno. Cak i posle prekida on je jedini bio na svom igracu dok su Ricija ostavili samog kao duha.

    Comment


    • Spremite se za još jedno iznenađenje.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
        Spremite se za još jedno iznenađenje.
        Nećemo sad da preterujemo.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Bravo za Njuku, potpuno zasluzeno. Ni bod nisu zasluzili ove picketine


          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
            Spremite se za još jedno iznenađenje. [emoji3]
            Teško će Soton do pobede.
            Mada, isto tako sam mislio da nema te sile da Njukasl savlada United.

            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Da me pobedi smradina Benitez istog momenta bi se zapitao zašto se bavim trenerskim poslom [emoji51]

              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Treba vas sve udariti po džepovima na čelu sa tobom Žoze pa da krenete da radite za ono što ste pretplaćeni.
                Jel moguće da svaki jbn golman tekmu karijere odigra baš protiv nas.

                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                Majok gledace ljudi kako lopta ulazi u gol. Za dosta vas ovde samo De hea zna da brani dok drugi golmani posmatraju kako im lopte ulaze u gol. To nije ni do golmana nego do napadaca, ko je kriv Marsijalu sto omasi 1 na 1 , onde 2 puta napucava loptu bezveze umesti da je podigne malo i da gol. Da je Lukaku omasio ne znam sta bi se sve ovde pisalo i pljuvalo po njemu a jedino on i Sancez igraju nesto u napadu. Lingard, Pogba, Matic, danas katastrofalni ali ipak je mogao u koji bod da se uzme da nisu toliko amaterski branili onaj prekid.

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  Nećemo sad da preterujemo.
                  Videćemo. Ali bod najmanje.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • E moj ti.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Firmino
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Bravo breee!!

                        Tako je, volim kad nisu sebični!

                        Ne staj sad!!

                        Gojko mozak. Nije Stivens pogrešio, pusti čoveka na miru više...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Stevens za 5 minuta dva opasna kiksa, ne prašta to Firmino.

                          Edit: A ne, ipak je Hoedt pogrešio, slušam ja Gojka.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman View Post
                            Stevens za 5 minuta dva opasna kiksa, ne prašta to Firmino.
                            Ti još gori od Gojka.

                            Hoedt pogrešio oba puta.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Ti još gori od Gojka.

                              Hoedt pogrešio oba puta.
                              A znači ono je i on prvi put zeznuo.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by reddevil96 View Post
                                Itekako je problem branjenje prekida to se slažem, to nam je problem cijelu sezonu
                                Kao i sto sam bio rekao pogba Matić i lingard su kriminalni danas ali i zadnjih par utakmica i naravno da su s razlogom zamijenjeni
                                Pa cim vidis da je ušao Carrick koji je pred penzijem onda je jasno da je Mou apsolutno nezadovoljan s veznjacima


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Murinjova pojacanja Pogba i Matic. On ih je birao, sada neka ih kombinuje kako zna i ume. Evo i Aleksis se bas proslavio ovaj mec - mada sve to nije najbitniji faktor niti razlog sto Junajted nije ni blizu borbe za titulu. Pa cak ni Murinjo cij stil ne volim nije glavni razlog i ako ima do njega.
                                Tri su najbitnija faktora:
                                1. Bolesno dobar Siti
                                2. Nedostatak vrhunskog stopera (ono je smesno kakav je Jablan onaj Smoling a i ostali su tu)
                                3. Neorganizovana igra u napadu. Previse individualnih akcija - zamisli, a premalo uigranih kombinacija. Cak su najuigraniji kada igraju na duge lopte sto je zalosno.
                                Opet top 4 ne bi trebalo da je pod znakom pitanja, pa cak je i to drugo mesto realna opcija (i ako ne sigurna) samo sto je glavni problem sto to ne zadovoljava (i ne treba da zadovoljava) navijace Mancester Junajteda.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X