Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nekada velika nada britanskog fudbala Džermejn Penant snima sa devojkom eksplicitne video materijale na sajtovima gde se to plaća.
    Nekada se bahatio, vozio skupe mašine a sada njegovi prijatelji ističu da jedva ima zw kifle.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Odlicna stvar za Siti je sto je i malo pile Sterlinze, prekinulo post i upisalo se u listu strelaca.
      Fina forma pred LS duel u Federerovom gradu.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ederson me oduševio u par navrata. Navikao sam da dobro čita igru, ali uvek me oduševi. Ona istrčavanja malopre, faktički je bio treći štoper. Ali ne samo istrčavanja, već i smirenost u tim situacijama. Izleti na 25 metara od gola ispred Vardija, primi loptu na grudi, smiri i pogleda gde ima slobodnog igrača. I onda ne ide onaj jednostavan pas, već daje laganu poluvisoku poprečnu.

        Ali i dalje mi se ne sviđa izolovani Bernardo na krilu. Previše mi je tih tamo.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • I sto je tih, mada bljesne on vrhunskim potezom, nego sto mu se izgubio pregled igre tako zavucenom pa i kada udje u sredinu ili kada je povuceniji neretko bira pogresno resenje. Onda cak i dodavanja ona kljucna, zavrsna koja treba da prethode golu - zasere
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Izgubio je oštrinu zbog izolacije. Ne valja mu ni što je Gundo povratio iole malo forme, pa ne može ni na sredinu da ga stavi. Još dok se David vrati, pa neće ni videti te pozicije.

            Samo, sa Davidom u timu, kreativnost je bila totalno ravnopravno raspoređena između njega i KDB-a, baš onako izbalansirana. Sad bez njega skoro svu kreativnost preuzima KDB na svoja pleća, i mora se reći da to radi odlično. Iznosi dečko sve.

            Šta se dešava sa Davidom? Veliki je to hendikep za Siti što ga nema...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Mozda zaigra u Bazelu, ali sto se mene tice neka odmori i tu.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Jel i dalje problem sa bebom, ili je neka povreda u pitanju?

                Kako Isus napreduje?
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Isus krajem februara. Onaj udarac sto je dobio protiv WBA mislim. To je jos uvek mali problem kod Silve.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Nekada velika nada britanskog fudbala Džermejn Penant snima sa devojkom eksplicitne video materijale na sajtovima gde se to plaća.
                    Nekada se bahatio, vozio skupe mašine a sada njegovi prijatelji ističu da jedva ima zw kifle.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Jbt... Juče sam ga gledao. Mislim na fudbal

                    Kad je pre stigao... I za Liverpul je igrao...

                    Comment


                    • Kejn utisak kola meni.

                      Aguero naraavno, kappa dole.

                      Kejn šta cenim, na derbijima dečko igra top. Npr. Lukaku ne može da da gol jakoj ekipi, da on 4 Sanderlendu, ali ga nema na derbiju.

                      Biće dobra borba za 2,3 i 4 mesto. Cenim da je Arsenal sada ispao iz trke.

                      Inače sam navijao da Barnli bude 4. ali ih stigao manjak igrača. Čekam da vidim Dajša na terenu kao igrača.

                      Comment


                      • Last edited by MarkoNFL; 11-02-18, 04:04.

                        Comment


                        • Potencijalni sastav za danas: Mekarti- Stivens, Hut, Serdrik, Bertrand- Romeu, Lemina-Vord Praus, Tadić, Bufal-Kariljo.
                          Last edited by DžonDon; 11-02-18, 12:15.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Ništa bolje nego kad ovako izađu dva "manja" kluba da se nadigravaju. To pršti na sve strane.

                            Obe ekipe došle da igraju fudbal, bez neke posebne odbrane, samo se gazi napred. Baš zanimljiva tekma. Opasno klanje.

                            Kapiram da će biti bolja utakmica od obe naredne koje predostoje danas. A nije se baš to očekivalo.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Ništa bolje nego kad ovako izađu dva "manja" kluba da se nadigravaju. To pršti na sve strane.

                              Obe ekipe došle da igraju fudbal, bez neke posebne odbrane, samo se gazi napred. Baš zanimljiva tekma. Opasno klanje.

                              Kapiram da će biti bolja utakmica od obe naredne koje predostoje danas. A nije se baš to očekivalo.
                              Zasto se nije ocekivalo? Bou uvek igra zanimljive utakmice, pa dve mozda najludje utakmice u poslednje 2 sezone je Bou odigrao, 4:3 protiv Liverpula i 3:3 protiv Arsenala...
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Svaka njima čast kako i igraju po ovakvom vremenu. Jaka kiša, plus jak vetar pa kiša još brže ''leti''.. Kod nas bi se prekinulo jer bi se teren u reku pretvorio.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X