Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daj koji vam je danas, ako vam se ne svidja na forumu
    KAPIJA
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • @Aleksa @Ves nadam se da prekidate ovdje pricu o ovom, rad moderacije nije dozvoljeno komentarisati. Ako ima sta vezano za PL nastavite diskusiju.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Ne mislim ali ni tad to niko nije ocekivao,tad konkretno sa Portom prvo je bio sok kad je izbacio MU,a da ne pricam da je Milan delovao neverovatno ,meni tad prvi favorit,i desilo se cudo u La Korunji da nije, mislim da bi se Milan prosetao,a cak i u finalu je favorit bio Monaco,sa Rotenom.Zilijem,Nondom,Morijentesom

        A ni od Ajaksa niko nije ocekivao to,pa cak ni u finalu protiv Kapela, je mislim i da je to jedina generacija koja je osvojila samo sa klincima LS bez starijih iskusnih,al to je generacija,koja se pojavi jednom u 30 i vise godina,i niko ne moze da kaze da se nece desiti opet neki Porto ili Ajaks,kazem tesko,al opet ko je ocekivao Lester da uzme PL.
        Zaboravio si najbitnijeg coveka Miladina Dadu Prsa!!!
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Slazem se i ja da je bio sok kad je izbacio Junajted... stvarno je bila sokantna ona odluka slijepog bilmeza koji je bio linijski sudija na tom mecu.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Zaboravio si najbitnijeg coveka Miladina Dadu Prsa!!!
            Jesam ,zaboravio i meni malog omiljenog beka Ibara,al ovi mi prvi natrcali posle krenulo banovanje...

            Power..a jedan ofsajd vise manje,nemoj si cepidlaka

            Comment


            • West Ham sign Patrice Evra!

              It’s believed West Ham have signed Evra on a short term deal until the end of the season.

              The defender’s arrival helps plug holes in West Ham’s squad amid a shocking injury crisis.

              Evra was a free-agent after Marseille terminated his contract. The former Man United left-back has his deal at OM rescinded after he assaulted a fan earlier this season.

              According to reports in the last twenty-four hours, Everton were battling West Ham for Evra’s signature.

              However the Hammers have now won the race to land the 36-year-old.
              ....
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Mladi Jirgen Klop u izlasku sa društvom.
                Čini mi se da je treći s leva Oliver Kan.

                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Nema sala sa ovim stvarima, dobro znate koja su pravila i nema potrebe da se ovakve stvari ponavljaju.

                  Doticni clanovi su dobili blage kazne ali ovo neka bude upozorenje svima da iako Jax i ja tolerisemo mnoge stvari da se ipak mora znati neki red.
                  Last edited by srdjan_sl; 07-02-18, 13:34.
                  sigpic

                  Comment


                  • https://www.instagram.com/p/Be5nVCfnr9s/
                    Zvanično brat Evra u WH.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • http://engleskifudbal.com/vesti/pove...kejn-od-0-100/

                      Dobar tekst, u pravo vreme, pred veoma bitan derbi
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Kapiram da Kejn broji sitno u premijerligaškom fudbalu.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Kapiram da Kejn broji sitno u premijerligaškom fudbalu.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Koliko bi samo izgubio Totenhem, London i londonski derbiji, Premijer liga, ljudi koji prate PL...
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Ko će mi onda biti kapiten na Fantaziju [emoji22]

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Katalonski Sport piše da je Luis Enrike dogovorio sve detalje oko preuzimanja Čelsija.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • ‘Par utakmica kasnije, igrali smo protiv Milvola, moje stare ekipe i jedan od velikih odbrambenih me pokušao uplašiti. Bio je tačno iza mene kod jednog auta i rekao mi: ‘Ej, Hari.’

                                Ja kažem: ‘Da?’

                                On odgovori: ‘Nisam još dobio žuti karton.’

                                Ja kažem: ‘Hm, ok?’

                                On opet: ‘To je dobro, jer ću iskoristiti da ga dobijem na tebi.’
                                Hhahahah najjaci deo.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X