Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Jeste samo sto je Murinjo rezultatima,u istoriji zasluzio da vozi taj Mercedes,mozda nekad i Klop dostigne taj nivo
    A ko kaze da nije zasluzio?

    Samo ako vozis Mercedes, nemoj da se ponasas kao da vozis Ficu.

    I samo jos da dodam, u vreme kad je Mou pocinjao, nije bilo ovoliko para u fudbalu i mnogo su se cesce desavali takvi izleti kao sto je bio Porto/Monaco/Valencia/Leeds/Deportivo/Villareal...
    Last edited by Brian McShtull; 06-02-18, 22:22.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Pa i ne ponasa se tako iz moje perspektive,al opet tu ulazimo u taktiku,startni tim koji je preuzeo i svasta gde se necmo sloziti....garant

      Niko ne kaze samo se stice utisak kad pisete da je po vama i Klop zasluzio da vozi taj Mercedes u najmanju ruku kao i Mou
      Last edited by 61563; 06-02-18, 22:24.

      Comment


      • Nema Bicia da objasni, argumentima je potučen

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          A ko kaze da nije zasluzio?

          Samo ako vozis Mercedes, nemoj da se ponasas kao da vozis Ficu.

          I samo jos da dodam, u vreme kad je Mou pocinjao, nije bilo ovoliko para u fudbalu i mnogo su se cesce desavali takvi izleti kao sto je bio Porto/Monaco/Valencia/Leeds/Deportivo/Villareal...
          Cesto, jedini izlet je Ajaks 1995 i Porto,pre toga Zvezda,racunam samo osvajace,svi drugi su bili za to vreme u top rangu po pitanju novca

          Nije bilo toliko para ali je razlika i tad bila velika izmedju malih i velikih
          Last edited by 61563; 06-02-18, 22:28.

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Pa niko ne kaze da Murinjo ne moze bez para. Mi pricamo o tome ko koliko trenutno trosi, i ko s kakvim materijalom radi.
            Murinjo vozi mercedes, Klopp vozi toyotu. Nije ni Toyota losa, al Mercedes je Mercedes.
            Klopp ne moze da da wc igracu platu, Murinjo moze(i ne samo to, Murinjo moze da privuce wc igrace, Klopp ne moze). I nekako u startu je Murinjo u prednosti, al ajd da kazemo da trpi veci pritisak.
            Pretjerujem mozda ali za mene je pritisak koji ima trener u Junajtedu jedino manji od onog u Realu. Mojesa taj pritisak pojeo cini mi se gotovo i prije nego sto je poceo s radom. Klopa cijenim, ali i smatram da nema takav teret i pritisak, najvise zbog stanja u kakvom je bio Liverpul deceniju unazad do njegovog dolaska. Svejedno, nema mogucnost da neograniceno trosi i radi dobar posao, to se slazem. A Liverpul ni nema bolju alternativu.

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Vi ste odmah doveli zamenu za Zlatana za neverovatne pare, a pritom u tom roku Murinjo se žali što ne dobija Perišu. Pa ne ide to tako, ni Pep eno u Sitiju ne dobija šta želi, hteo Sanečeza, ali para nema baš za sve jebiga.
              Pa doveli smo zamenu za Zlatana koja je dve klase ispod, da se ne lazemo. Zar vi niste pricali kako je do jaja sto niste odradili neki panic buy nakon Kutinja? Ne slaze se tu nesto Uostalom, zimski je prelazni, nema toliko dobre ponude, verujem da vam stize zamena za Kutinja na leto. Dal u vidu veznjaka za trojku u vezi, ili desetka, pitanje je. Al svakako da cete na leto nadomestiti taj gubitak.

              Originally posted by Adam The Llama View Post
              Stvar je u tome sto Klopp ne bi dao za Keitu i Virgila pare koje je dao(ne bi mu fsg dao), da Kutinja nismo prodali. I onda ti dodjes na cifru od skoro 150m vise.

              Murinjo ne mora da proda da bi potrosio 200m, Klopp mora. Murinjo ne mora da proda svog najboljeg igraca, Klopp mora.

              I pored svega toga, on se kuci nadigrava s Pepom, a Murinjo na OTu ne sme nista da proba protiv Pepa.
              Mojne da lupetas, protiv Sitija smo primili dva jako glupa gola a realno smo stvorili najbolju priliku na mecu. Da nije bilo Lukakua, moglo bi se reci da je Murinjo izdominirao na jedan tipican Murinjovski nacin, onako kako najbolje zna, onako kako je osvojio kombi titula.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Cesto, jedini izlet je Ajaks 1995 i Porto,pre toga Zvezda,racunam samo osvajace,svi drugi su bili za to vreme u top rangu po pitanju novca

                Nije bilo toliko para ali je razlika i tad bila velika izmedju malih i velikih
                Da li mislis da bi sad mogao neko sa Portom ili Ajaksom tako nesto da uradi(i da li mislis da se to moze desiti u bliskoj buducnosti, pogledaj poslednjih 5 sampiona evrope). Iako su oba kluba finansijski stabilna i pozitivno posluju, nisu ni blizu ovima iz vrha.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Uradio je sa Interom fin uspjeh kad je vec pocelo trosenje, ta ekipa ne znam da je udarila ista konkretno u Italiji a kamoli u Evropi od njegovog odlaska

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Pa doveli smo zamenu za Zlatana koja je dve klase ispod, da se ne lazemo. Zar vi niste pricali kako je do jaja sto niste odradili neki panic buy nakon Kutinja? Ne slaze se tu nesto Uostalom, zimski je prelazni, nema toliko dobre ponude, verujem da vam stize zamena za Kutinja na leto. Dal u vidu veznjaka za trojku u vezi, ili desetka, pitanje je. Al svakako da cete na leto nadomestiti taj gubitak.



                    Mojne da lupetas, protiv Sitija smo primili dva jako glupa gola a realno smo stvorili najbolju priliku na mecu. Da nije bilo Lukakua, moglo bi se reci da je Murinjo izdominirao na jedan tipican Murinjovski nacin, onako kako najbolje zna, onako kako je osvojio kombi titula.
                    Ti bolje kod oftalmologa ako veruješ u ovo što pričaš

                    Comment


                    • Mene čudi sto onda ne ponovi to sa Realom, Celzijem ili sad Junajtedom? Ima para ima znanja, mozda mu fali samo malo srece, ispuco se covek sa Portom

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Da li mislis da bi sad mogao neko sa Portom ili Ajaksom tako nesto da uradi(i da li mislis da se to moze desiti u bliskoj buducnosti, pogledaj poslednjih 5 sampiona evrope). Iako su oba kluba finansijski stabilna i pozitivno posluju, nisu ni blizu ovima iz vrha.
                        Ne mislim ali ni tad to niko nije ocekivao,tad konkretno sa Portom prvo je bio sok kad je izbacio MU,a da ne pricam da je Milan delovao neverovatno ,meni tad prvi favorit,i desilo se cudo u La Korunji da nije, mislim da bi se Milan prosetao,a cak i u finalu je favorit bio Monaco,sa Rotenom.Zilijem,Nondom,Morijentesom

                        A ni od Ajaksa niko nije ocekivao to,pa cak ni u finalu protiv Kapela, je mislim i da je to jedina generacija koja je osvojila samo sa klincima LS bez starijih iskusnih,al to je generacija,koja se pojavi jednom u 30 i vise godina,i niko ne moze da kaze da se nece desiti opet neki Porto ili Ajaks,kazem tesko,al opet ko je ocekivao Lester da uzme PL.
                        Last edited by 61563; 06-02-18, 22:39.

                        Comment


                        • Originally posted by krele90 View Post
                          Mene čudi sto onda ne ponovi to sa Realom, Celzijem ili sad Junajtedom? Ima para ima znanja, mozda mu fali samo malo srece, ispuco se covek sa Portom
                          Inter? Zar ne ispuca srecu u Portu jebem li ga

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Mojne da lupetas, protiv Sitija smo primili dva jako glupa gola a realno smo stvorili najbolju priliku na mecu. Da nije bilo Lukakua, moglo bi se reci da je Murinjo izdominirao na jedan tipican Murinjovski nacin, onako kako najbolje zna, onako kako je osvojio kombi titula.
                            Normalno da ces primiti dva jako glupa gola, kad se 90% utakmice igra ispred tvog gola. Mogao je Mou tu i da izvuce neki x ili mozda cak i dobije, ali nikakve tu kontrole on nije imao, za sve se pitao Siti.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Normalno da ces primiti dva jako glupa gola, kad se 90% utakmice igra ispred tvog gola. Mogao je Mou tu i da izvuce neki x ili mozda cak i dobije, ali nikakve tu kontrole on nije imao, za sve se pitao Siti.
                              Za sve se pitao Lukaku

                              Comment


                              • @Pobeda samo nastavi u ovom tonu pa ces zajedno s Bicijem na odmor.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X